673 Shares 6279 views

Co zrobić, jeśli tablet nie jest ładowany?

Dość często ludzie skarżą się, że nie mają one tabletka załadowany. Jak być w tej sytuacji? Jakie działania przyczynią się do „ożywienia” urządzenie łatwo? Czy to możliwe, aby w jakiś sposób włączyć gadżet, który nie chce pracować? Dlaczego tablet nie jest czasem rozruchu? Zrozumieć to wszystko nie jest tak trudne, jak się wydaje. I to pomimo faktu, że przyczyny tego zjawiska może być wiele. Wystarczy przypomnieć uwagę, że przed szkody. Więc co, jeśli tablet nie działa i nie chce się uruchomić?

Klasyfikacja przyczyn

Pierwszą rzeczą, zalecamy, aby dowiedzieć się, co było przyczyną tego zjawiska badanego. Dlaczego tablet nie uruchamia?

Mówi się, że źródłem problemu może być wiele sytuacji. Istnieje wyraźna klasyfikacja. Ona jest pół pomaga zrozumieć, co się stało i uczynić dalszy plan działania.

Tabletki i inne urządzenia mogą przestać działać prawidłowo i pobierana w następujących przypadkach:

 • z powodu problemów sprzętowych;
 • w przypadku awarii w zainstalowanym oprogramowaniu.

Co do zasady, w pierwszym przypadku, nie można powiedzieć na pewno, będzie można powrócić do życia gadżetu. Jednak w przypadku oprogramowania często nie wznowi działanie tabletki łatwo.

Brak opłat

Teraz trochę o jakie konkretne problemy pojawiają się dla użytkowników, i jak je rozwiązać. Nie załadowano tablet? „Android” lub jakakolwiek inna – to nie jest tak ważne. Pierwszą rzeczą jest to, aby upewnić się, że urządzenie ma wystarczającą moc, aby na początek. Co do zasady, jeśli nie jest, to gadżet będzie odmówić pracy.

Czasami płyta jest załadowana i natychmiast wyłącza. W niektórych sytuacjach, ekran gaśnie po logo producenta. Sytuacje te wskazują, że trochę energii w urządzeniu jest, ale to nie jest wystarczające dla prawidłowego funkcjonowania systemu.

W takich sytuacjach, proponuje się:

 1. Włącz tablet do sieci, trochę poczekać i spróbować powtórzyć na publikację. Gdy pojawi się opłata, problem zniknie.
 2. Wymień urządzenie akumulatora. Czasami jest to zły lub uszkodzony akumulator prowadzi do tego, że tabletka nie jest załadowany.

Nie więcej rada na problem pod tym badaniu. Jest to, że w przyszłości zwrócić większą uwagę na monitorowanie stanu naładowania baterii.

producent

Inną częstą przyczyną jest producentem. Tablet nie uruchamia? Zaskoczony tym zjawiskiem nie warto, jeśli chodzi o chińskich produktów. W szczególności, duplikat znanych producentów.

Jeśli obywatel jest chiński tablet, problemy związane z włączeniem urządzenia należy usunąć tylko za pomocą następujących metod:

 • zrestartuj gadżet (stałe próby, aby go włączyć);
 • naprawy centrum serwisowym;
 • zakupu nowego urządzenia.

W praktyce, większość z zupy chińskiej reaktywowana, poddając je naprawić lub rozwiązać problem poprzez zakup nowego tabletu. W usterek oryginalne gadżety i usterek jesteśmy niezmiernie rzadkie. Ale żaden z nich nie może być ubezpieczony na 100%.

wirusy

Tablet jest włączony, ale nie ładuje? W rzeczywistości, to zjawisko nie jest tak rzadkie. W praktyce takie sytuacje, z jakimi borykają się wielu użytkowników.

Problemy z włączeniem tabletek jest czasami spowodowane przez wirusy, przeniknął do systemu operacyjnego gadżetu. Teraz dużo różnorodnej zakażenia, które czerpie z telefonów systemowych i innych urządzeń mobilnych. Aby ożywić gadżet pomaga jej leczenia.

Odbywa się zazwyczaj w centrach serwisowych. Yourself użytkownicy nie są zalecane do kontroli i czyszczenia płyt. W przeciwnym razie mogą wystąpić kompletny upadek systemu operacyjnego.

ustawienia

Co zrobić, jeśli tablet nie jest ładowany? Nie panikuj – to jest ważne. Większości sytuacji można rozwiązać łatwo. To wystarczy, aby wiedzieć, jak się zachować w danej sprawie.

Na przykład, czasami dlatego, że nie ładuje płytę, są sprowadzone do ustawień systemu operacyjnego. Można „reset” im. Po tym etapie, urządzenie zaczyna działać prawidłowo.

hard reset

Resetowanie z urządzeń mobilnych jest nazywany „Twardy rezet”. Jest on w posiadaniu pewnego algorytmu. Pomoc eksperta nie jest potrzebne – niezależnie od siebie jest w stanie poradzić sobie z zadaniem.

Tablet nie uruchamia? Przed sortowania możliwych przyczyn problemu, zaleca się „twarda rezet”. Aktywacja tej funkcji jest oferowana przez następującego algorytmu:

 1. Usuń z kartą SIM a urządzeniem pamięci. To nie jest obowiązkowe krok, ale lepiej jest wziąć je do normalnej pracy z systemem operacyjnym.
 2. Jednocześnie nacisnąć przycisk zasilania na urządzeniu, a także regulację głośności.
 3. Przytrzymaj przycisk przez kilka sekund. Urządzenie powinno włączyć i wibrować.
 4. Na ekranie, aby wybrać „Ustawienia” – „Format”.
 5. Musisz wybrać „reset”, lub Reset. Urządzenie make powiedział działania. Ustawienia w procesie resetowania.

Jest to sekwencja działań pomoże zresetować ustawienia do magazynu. Jeśli problem leżał w tym, że po zabiegu, tabletka będzie działać z nową energią.

wprowadzenie

Jednak to nie wszystkie powody, dla których badanie jego struktura nie działa. Jak już wspomniano, czasami problem jest w oprogramowaniu. Tablet nie jest załadowany na logo, a nawet odmawia działa normalnie? Następnie zapraszamy do korzystania z innej techniki. Ale lepiej jest zastosować po opcji zaręczynowy „Trudno rezet”. Na czym to polega?

O oprogramowania systemu operacyjnego. Problemy z tego składnika prowadzi do tego, że tabletka nie jest załadowany. Zaleca się, aby przywrócić firmware do stanu początkowego. Jak to zrobić?

Działanie własnym resetowania, należy użyć następującego schematu:

 1. Kliknij na urządzeniu, gdy przycisk przycisk zasilania i regulacji głośności.
 2. Poczekaj na tabletki wibracji. Tak szybko, jak się wydaje, zwolnij przycisk przytrzymany.
 3. W menu wybierz „Ustawienia” – „Restore firmware”.
 4. Zaczekaj, aż proces zostanie zakończony.

Należy zauważyć, że jeśli nie można przestawić w tryb Recovery firmware tabletka źródło problemu jest właśnie włączenie uszkodzenia sprzętu. Najprawdopodobniej będzie musiał nosić gadżet naprawy lub po prostu kupić nowe urządzenie.

miga

Nie załadowano tablet? Innym sposobem, aby przywrócić urządzenie z powrotem do życia – to gadżet miganie realizacja. Proces ten nie jest zalecany do przeprowadzenia we własnym zakresie. W rękach niewykwalifikowanych miga prowadzi do ostatecznego „śmierci” urządzenia.

Dlatego najlepiej jest nosić gadżet do centrum serwisowego. Tam, za opłatą, przeprowadzić ponowne urządzenie flash. Tablet będzie działał jak nowy. Ale właściwie utrzymywane miganie jest w stanie dostarczyć wiele problemów dla użytkowników.

szkoda

Tablet jest włączony, ale nie ładuje? Lub nie reaguje na działanie? Jest prawdopodobne, że wystąpi awaria mechaniczna. Występuje bardzo często we współczesnych użytkowników. Prawidłowe podobne zjawisko może być kilka metod.

Dokładniej mówiąc, warto wypróbować następujące techniki:

 • kilka razy próbować włączyć tablet;
 • do przenoszenia gadżet w punkcie serwisowym;
 • zmienić urządzenie.

Co do zasady, mogą wystąpić uszkodzenia mechaniczne czy jakichkolwiek negatywnych oddziaływań na tablecie. Na przykład, jeśli urządzenie jest spadł z dłoni. Albo zgnieciony kilka przedmiotów. Bardzo często, dziewczęta i młodzież mają do czynienia z podobnym problemem, po prostu sobie płytę w workach z różnych rzeczy.

Niestety, takie sytuacje są zazwyczaj rozstrzygane przez natychmiastowej wymiany urządzeń. Aby przeprowadzić ponowną lampy błyskowej, a także zresetować ustawienia nie ma sensu. Najlepiej jest powierzyć wszystkich manipulacji specjalistów.

remont

Co zrobić, jeśli tablet nie jest załadowany, a wszystkie działania, które można podjąć, zostały zakończone? W tym przypadku jest tylko jeden – odwołanie się do centrum serwisowego. Specjalnie przeszkolone osoby za opłatą, przeprowadzi kompleksowe urządzenie diagnozy, i pomoże przywrócić tablet do życia. Oczywiście, jeśli jest to możliwe.

Najczęściej jest to sposób dostarczania najmniejszej ilości problemów. W centrum serwisowego można zmienić i oprogramowania, a wszelkie uszkodzone elementy tabletki. Tylko w niektórych przypadkach nawet odwołać się do takiej organizacji jest bezużyteczny. Oznacza to, że umożliwiają tablet nie uda – trzeba kupić nowy.

Rzeczywiście boi się sytuacji, w której tabletka lub telefon nie jest wliczony w cenę, to nie jest konieczne. Jeśli nie chcesz już dawno zrozumieć ten problem, najlepiej jest wziąć urządzenie do naprawy natychmiast. To jest najbezpieczniejszym i najlepszym rozwiązaniem.