569 Shares 4505 views

Jak naprawić błędy komputera? Programu, poprawki błędów na komputerze


Każdy użytkownik w systemie operacyjnym Windows dostosowuje. Ale niewielu rozumie, jak prawidłowo dokonać zmian w systemie operacyjnym. W rezultacie, niewłaściwe parametry związane stabilnie działający komputer może stać się pewnego rodzaju „Pandora box”. W przeciwnym razie sytuacja nie można nazwać, gdy ekran zaczyna „atak” niekończący się szereg komunikatów serwisowych, nakłaniając użytkownika do podjęcia natychmiastowych działań. Kwestia, jak naprawić błędy w komputerze, staje się priorytetem w swojej decyzji nakazać użytkownikowi odpowiedniej wiedzy, że ty, drogi czytelniku, i wydostać się z materiałem przedstawionym przeglądzie.

Trochę o przyczynach, które powodują konflikty w systemie operacyjnym

System operacyjny Windows metodycznie przechowuje informacje o wszystkich zmianach w jego otoczeniu w specjalnej bazie danych. W tego rodzaju „dziennik” jest w rejestrze systemu. W przypadku, gdy użytkownik ustawi niekompatybilnego oprogramowania lub nieświadomie z systemem operacyjnym jest niezgodny ogólny algorytm do interakcji ze środowiskiem Windows – oprogramowanie po prostu nie można uniknąć konfliktu. Dlatego trzeba dokładnie wiedzieć, jak naprawić błędy PC! Należy zauważyć, że powodem «Windows-nieporozumienie” może działać i złośliwy kod. Jakby się może wydawać groźne, ale nie komputer na świecie jest wolny od szkodliwych skutków „pożywienie” wirusa. No, śmiało …

Ręczne lub automatyczne: która metoda jest lepsza?

Być może nie są nawet świadomi, że rejestr komputera – to jest miejsce, gdzie trzeba okresowo oczyścić. Mianowicie – w celu uzyskania dokładnego czyszczenia bazy danych systemu. Zazwyczaj przyczyną systemu operacyjnego hamowania oraz pojawienie się znikąd, którzy wzięli ten błąd, jest prowadzenie rejestru państwa. Niekontrolowane sterty niepotrzebnych plików w katalogach kluczy, kluczy rejestru, w „niepożądanych” spowodowało obawy wielu użytkowników pytanie, jak naprawić błędy PC. Problem wymaga rozwiązania!

Praktyczny wybór studiów

Instrukcja metoda prostowania uszkodzonego rejestru jest z pewnością bardziej niezawodny niż automatycznej eliminacji błędów przy pomocy specjalistycznego oprogramowania. Ale trudno jest zorganizowana struktura takiej bazy danych wymaga obsługi rozległą wiedzę komputerową. Jednak zdecydowana większość Windows konflikcie całkiem właściwy udział oddzielnie przedstawiane oprogramowania, które w ogóle pozwoli początkującym użytkownikom, aby uniknąć jeszcze większej liczby błędów. Cóż, skuteczne rozwiązania czekają na Ciebie, drogi czytelniku!

Program, poprawki na komputerze: odpowiedni wybór

Do tej pory, by tak rzec, brak inne oprogramowanie, którego funkcjonalność jest mielona specjalnie dla rozwiązania zawarte w tym artykule wyzwań. Jednakże, rozważmy optymalną realną opcją – uniwersalny środek do eliminacji różnego rodzaju błędów Windows i więcej.

AVG PC TuneUp

 • Pobrać i zainstalować oprogramowanie na komputerze.
 • Po pierwszym uruchomieniu programu użytkownik zostanie poproszony o przeprowadzenie pełnego komputera serwisowego – kliknij przycisk „Uruchom”.
 • Czekać na weryfikację i twierdząco zgodzić się na leczenie żądania.

Niestety, program AVG PC TuneUp jest wypłacana. Jednak nadal funkcjonalna wersja testowa pozwala rozwiązać problem, jak naprawić błędy komputera.

CCleaner

 • Po instalacji, przejdź do sekcji „Rejestracja”.
 • Następnie aktywuj przycisk „Szukaj problemów.”
 • Ostateczna dotknięcie przycisku „naprawić” dokończyć proces odzyskiwania zaangażowanych.

CCleaner Darmowe oprogramowanie pomoże w stabilizacji funkcjonowania systemu Windows. Jednak podczas korzystania z dodatkowych aplikacji (zintegrowane oprogramowanie), można spodziewać się znacznego zwiększenia wydajności komputera.

Avira systemu Speedup

Pomimo jego „lekkości”, program będzie skutecznie rozwiązać kwestię, jak naprawić błędy komputera. Windows 8 jest bardzo selektywny w zakresie pracy z tego rodzaju oprogramowania. Jednak Avira systemu Speedup jest rozpoznawany przez system operacyjny jako nowego analogicznym oprócz funkcjonalności systemu osiem.

Tak więc, zainstalowane oprogramowanie pomoże ci uporać się z różnymi problemami z komputerem:

 • Korekta błędów twardych dysków.
 • Czyszczenie, przywracanie i kopiowania danych w rejestrze.
 • Korekta błędów połączenie sieciowe, i wiele innych.

Nie ma potrzeby, aby opisać proces interakcji „program obsługi”, jak oprogramowanie posiada intuicyjny interfejs intelektualnie, nawet początkujący kwestia zarządzania nie spowoduje komplikacji w zakresie wdrażanych rozwiązań.

Jak naprawić błędy PC: poza zasięgiem

wystarczająco zaawansowany, aby zrozumieć definicję, która jest faktycznie nie więcej niż w wyniku nieprawidłowych parametrów wyświetlania stron. Innymi słowy, dostosowując rozdzielczość i częstotliwość odświeżania, początkujący często popełnia błąd: nie biorą pod uwagę rzeczywiste możliwości karty graficznej i monitora. W rezultacie – parametr przeszacowanie „obraz” prowadzi do naturalnego konfliktu – czarny ekran i dwuznaczny komunikat „poza zasięgiem”.

Jeśli wystąpi ten komunikat o błędzie – przestrzegać następujących zaleceń:

 • Ponownie uruchomić system.
 • W momencie przejścia inicjalizacji, naciśnij F8 «» kilka razy.
 • wybierz „Włącz tryb wideo o niskiej rozdzielczości z” z listy.
 • Po załadowaniu systemu operacyjnego wejść do ekranu ustawień i dzięki zakładce „Zaawansowane”, wybierz odpowiednie ustawienia wyświetlania.

Końcowa część przeglądu: Jak naprawić błędy PC

„Windose 7”, a także ósma wersja systemu operacyjnego mają swoje własne narzędzia, aby zaradzić sytuacji problemowych. Na przykład, z listą konflikcie użytkownika sprzętu można znaleźć w sekcji „Menedżer urządzeń”. Aby skorygować takie błędy wystarczy skorzystać z usługi „Diagnozowanie problemów”. Z reguły leczenie OS jest banalne działanie – ponowne zainstalowanie sterownika.

Oczywiście, nie wszystkie punkty na eliminację błędów zostały uwzględnione w niniejszym artykule. Jednak główne metody korekcji przeczytałeś. Bezpieczne i bezbłędne rozwiązania wy sesje w środowisku Windows!