196 Shares 4112 views

Dlaczego Windows 7 krotnie grać, co robić?

Wyobraź sobie, że wróci do domu po długim i ciężkim dniu pracy lub szkoły i chcą się zrelaksować i odprężyć. Uruchom swoją ulubioną zabawkę lub tylko film. Ale co to jest? Okno aplikacji sama jest zminimalizowany do zasobnika … wdrożyć wzruszając ramionami i kontynuował swój zawód, ale po 2-3 minutach sytuacja się powtórzy. Sytuacja zaczyna się wysilać. Co zrobić, jeśli gra jest ciągle upadł na Windows 7? Spójrzmy na możliwych rozwiązań tego problemu.

Pierwsza sytuacja

Więc krotnie grę na Windows 7. Co należy zrobić? Nie panikuj i dostać się do dziczy technologii IT. Najprostszym rozwiązaniem – jest to problem w klawiaturze. Na przykład, grają w gry w których przeciwnicy muszą przeznaczyć klawisz TAB. Jeśli klawisz Alt zostały zatopione, gra będzie naturalnie być wycofywane przy użyciu tej kombinacji. Rozwiązaniem tego problemu jest oczywiste – oczyścić klawiaturę. Być może będzie musiał być wymieniony. Oczywiście, przed wymianą warto sprawdzić – uruchom grę i naciśnij Tab, będzie toczyć jeśli nie, to spojrzeć na problem musi być gdzie indziej.

Proces innej firmy

Oczywiście, nie wszystko jest tak różowo, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Czasami powodem Windows 7 krotnie gra jest jakikolwiek inny proces, który oddaje kontrolę. Jest to wyższy priorytet.

Na przykład, jeśli masz zainstalowany program antywirusowy, może próbować powiadomić użytkownika o infekcji lub niezdolności do wykonywania czynności z dowolnego obiektu podczas sprawdzania plików. W tym przypadku, trzeba wykryć i wyłączyć zakłócać procesu. Jeśli jest to po prostu aplikacja, na przykład odtwarzacz muzyki działa w tle, a następnie trzeba go wyłączyć, jeśli jest to wirus, możemy uniemożliwić mu wysyłać można zauważyć, wtedy już nie wyłączyć grę.

Kontynuując temat antywirusa, warto wspomnieć, że jest bardzo infekcji. Dokładnie sprawdzić swój komputer pod kątem wirusów, najlepiej przez kilka różnych sposobów. Działalność wirusów waha się tak bardzo, że może to być szkodnikiem, który specyficznie wyłącza okna i każdy inny wirus, który przechwytuje kontrolę komputera w grach.

aktualizacja

Innym powodem, dlaczego Windows 7 krotnie gry – to aktualizacja oprogramowania, pobrać je w różnych baz danych i instalowania aktualizacji. Często te procesy wykonują swoją pracę albo całkowicie przezroczysty dla użytkownika lub powiadamiania go o planowanym Sprawdź aktualizacje. Jednak niektórzy producenci oprogramowania naprawdę nie myślał o wygodzie użytkownika i procesy, aby sprawdzić dostępność aktualizacji i, w rzeczywistości, aby przeprowadzić to działanie zostało podjęte w ich „ręce” podstawowych zasobów komputerowych.

Przykładem takich produktów niespełniających może być absolutnie wszystkie modemy internetowe. W szczególności, ich oprogramowanie jest przeznaczone do współpracy z użytkownikami. Może to być jako dodatkowe ustawienia programu oraz osobiste konto użytkownika. Na przykład, połączenie MTS-przewodząca rozpocząć ouc.exe proces, który sprawdza dostępność aktualizacji co 10-15 minut. Rozwiązaniem tego problemu jest proste – usunąć wszystkie programy związane z funkcjonowaniem modemu, to będzie działać bez nich, a także zakazu określonego w procesie uruchamiania.

kierowca

Innym rozwiązaniem problemu, dlaczego Windows 7 krotnie gra może być sprawdzenie zainstalowanych sterowników na komputerze. Faktem jest, że jeśli nie masz zainstalowanego oprogramowania dla urządzenia, a następnie, na przykład, po podłączeniu słuchawek do laptopa, to postaram się w sposób ciągły, w kółko, aby zainstalować sterowniki. Doprowadzi to do ograniczenia wszystkich procesów i uniemożliwia pracę.

Ponadto, podobne problemy mogą wystąpić z powodu konfliktu sterowników karty graficznej i systemu operacyjnego. Staraj się nie usunąć sterownik, a „centrum sterowania”, na przykład, ATI Control Center.

W każdym razie, nawet jeśli to nie pomoże, to zawsze warto mieć na komputerze dla nowych kierowców. Pobierz oprogramowanie Booster kierowcy i regularnie z jego pomocą przeprowadzić aktualizację sterownika ręcznie zamiast przy użyciu różnych „ośrodków”, a następnie nigdy nie będziesz musiał się pytanie: „Dlaczego Windows 7 krotnie w grze?”