164 Shares 6927 views

Jak przywrócić pasek języka

Wielu użytkowników często mają do czynienia z problemem, gdy za pomocą ikony w zasobniku znika przełączyć układ klawiatury. W przypadku niedoświadczonych użytkowników, mają problem zmiany języka klawiatury. Jeśli komputer zniknął pasek języka, nie panikuj. Będziesz wystarczy podjąć pewne działania, aby go przywrócić. Po naciśnięciu prawego przycisku pachą, po najechaniu na pasku zadań. Gdy menu skrótów, należy wybrać „Toolbar”. Jeśli windose Vista lub „Siedem”, to będzie się nazywać „panele”. Teraz sprawdź, czy pole w wierszu „Język Bar” jest ustawiony.


Następnie powinieneś zobaczyć w zasobniku. Jeśli pole wyboru jest dostępne, ale nie wyświetla pasek języka w Vidovs X Pi naciśnij „Start”, przejdź do „Panelu sterowania”, gdzie wybrać „Opcje regionalne i językowe”, a następnie nacisnąć „Szczegóły”. Po otwarciu okna, przejdź do zakładki „Zaawansowane”. Tam, w dodatkowej sekcji „Ustawienia systemowe”, usuń zaznaczenie z „Wyłącz zaawansowane usługi.” Teraz zwrócić uwagę na zasobniku systemowym, gdzie na pewno będzie skarbem ikona.

Jeśli komputer jest ustawiony windose 7, w którym to przypadku bar język powróci nieco inaczej. „Start”, po nim – „Panel sterowania” i wreszcie „Opcje regionalne i językowe”. Przed należy otworzyć okno, w którym należy wybrać „Klawiatury i języki”, a następnie „Zmień klawiatury”. Następnie przejdź do zakładki „Język Bar”. Teraz można ustawić „przypięty do paska zadań” w sekcji pop, po czym należy zauważyć „etykiet tekstowych wyświetlanych”. Wszystko w ikonę w zasobniku systemowym jest niezbędne do ciebie.

Zastanówmy się teraz , jak przywrócić pasek języka , modyfikując rejestr. Po pierwsze, należy rozważyć opcję windose 7. Jak zawsze zaczynamy od „Start”, gdzie w wierszu „Rozpocznij wyszukiwanie” wpisz „regedit”. Teraz wybierz tytułowego „ekzeshny” plik za wiosło prawy przycisk. Gdy pojawi się menu kontekstowe, wybrać „Uruchom jako administrator”. Teraz trzeba w Edytorze rejestru znajdź sekcję «HKEY_CURRENT_USER Software Microsoft Windows Current_Version Run». Wybierz „Edytuj”, a następnie „Nowy” po „Wartość ciągu.” Teraz trzeba przypisać nowo utworzony parametr name REG_SZ ctfmon.exe, a także w celu określenia C: > Windows System32 ctfmon.exe. Jeśli system operacyjny na komputerze został zainstalowany na innym dysku, a następnie „C”, aby zastąpić odpowiednie. Teraz trzeba zamknąć Edytor rejestru, a następnie ponownie uruchom komputer. Ma to na celu zapewnienie, że masz zmiany odniosły skutek.

Odpowiedzialny za przełączanie układ klawiatury CTF-ładujący, który jest w katalogu «» System32 znajduje się w folderze «Windows». Jeśli pasek języka nie ma na pasku zadań, można przełączyć układ klawiatury skrótu klawiaturowego Alt + Shift lub Kontral.

Warto zauważyć, że trzeba pracować z rejestrem bardzo ostrożnie, ponieważ jeśli robisz coś złego, mogą zakłócić system operacyjny, który nieuchronnie prowadzi do konieczności ponownej instalacji i utratę wszystkich danych.