675 Shares 6496 views

„Spark” – ogrodzony rozwój, czyste miejsce do całorocznego użytku

Na 15 kilometrów do Kaluga autostrady na przedmieściach, w czystym regionie zielonym, starodachnom miejsce osada domek „Iskra”, który odnosi się do klasy osady służbowej. O nim opiszemy w dalszej części tego artykułu.

Położenie osadzie z domkami „Iskra”

Jest tam dobra dostępność transportowa i na tym samym dystansie czasowym od hałasu dróg i autostrad. Z autostrady drogą asfaltową trzeba jechać tylko 1,5 km przez las, a Moskwa hałas i kurz zostanie zastąpiona przez łaskę pokoju, spokoju, wspaniały trill ptaków.

Na wszystkich stronach istnieje odwieczna sosnowy las – w budowie osadzie z domkami „Iskra” pozostają nienaruszone z drzew rosnących w okolicy, i przyniósł je do kompleksu. Niedaleko przepływa rzekę rzeki Desna sok i istnieje kilka jezior o zorganizowanej plaży, gdzie można odpocząć i dobrze się bawić. To miejsce przyjazne dla środowiska, dzięki temu, że obok nie ma zakładów przemysłowych i dużych osiedli.

Położony w lesie sosnowym, jest dobre dla zdrowia mieszkańców. Dlatego ogrodzony rozwój jest bardzo dobre dla młodych rodzin z dziećmi. Dobra lokalizacja i zapobiec sezonowe powodzie – mieszkańcy mogą być pewni, że na wiosnę domach będzie wszystko w porządku.

Koszt stu metrów kwadratowych ziemi są dostępne dla różnych kategorii odbiorców – dom może tych, którzy chcą kupić duży dom, a ci, którzy zdecydowali się kupić mały dworek.

charakterystyka

W domku „Spark” wieś położona 308 domów o łącznej powierzchni od 250 do 580 m². Działki – od 16 do 35 arów. Cały obszar wsi jest 43 hektarów.

Domy tutaj są zbudowane na fundamencie z taśmy różnych materiałów budowlanych: cegły, drewna, kleje, bloczki betonowe z izolacją zewnętrzną. Dach jest wykonana z metalu. Na terenie wielu domów budowane są baseny, sauny, korty tenisowe, altanki, budynki gospodarcze, wyposażone stawy i poprowadzone ścieżki.

dyspozycja domek

Klient może realizować swoje własne wyobrażenie o idealnej wiejskiej spełnić swoje plany i wyobraźnię, jak ziemia jest sprzedawana bez kontraktu na budowę. Sam właściciel bierze rozwiązań architektonicznych. Dom jest całkowicie zależne od woli i gustu właściciela. Trzeba tylko stosować się do ogólnego stylu architektonicznego. Oznacza to, że konieczne jest zgodne z jednym kolorze i korzystać z tego samego materiału na płot i dach.

infrastruktura

Domki mają wszystko dla satysfakcjonującego życia: prąd, wodociągi centralny (z wodą pitną z artezyjskich studni), kanalizacja, gaz, sieci telekomunikacyjnej (dostęp do szybkiego internetu, tv, dobre połowy komunikacji komórkowej). I że pokój był wygodny, nie była zorganizowana praca i naprawa usług dla gospodarstw domowych.

Domy budowane są z realizacją wszystkich norm bezpieczeństwa. Przy zakupie właściciel otrzymuje dokumenty związane z posiadaniem domu i ziemi. W artykule pod warunkiem, fotografię osadzie z domkami „Spark”.

terytorium wieś

„Iskra” jest w pełni krajobrazowy domków letniskowych. Jej terytorium jest ogrodzony na obwodzie ciągłym dwa-metrowy płot i wyposażony w system nadzoru wideo. Przy wejściu znajduje się punkt kontrolny, a ponadto wieś jest wyposażony w system sygnalizacji pożaru. Profesjonalna organizacja bezpieczeństwa nieustannie monitoruje bezpieczeństwo na ulicach.

Również we wsi działa apteka, sklep spożywczy, restauracja, pralnia, pralnia chemiczna, jest to budynek biurowy z biurem spółki zarządzającej kompleksem sportowym.

W domku „Iskra” dla gości zbudowali parking, plac zabaw dla dzieci, wykonany na rowerze i spacery ścieżkami dla rodzinnego wypoczynku, boisko sportowe. Held krajobrazu, droga utwardzona, podłączone oświetlenie. W obszarze wsi myślał na budowę prywatnego przedszkola, szkoły, sklepu komputerowego.

Rozliczenia położony w pobliżu wsi

Zaledwie pięćset metrów od osadzie z domkami jest rozliczenie Vatutinki, a dwa kilometry – TROITSK. Oba osiedla z rozwiniętą infrastrukturą i rozległej sieci placówek społecznych. Są szkoły, szpitale, przedszkola, sklepy, kluby, restauracje i kawiarnie. Mieszkańcy mogą łatwo korzystać cały zakres usług, które są tutaj. W pobliżu znajduje się łowisko, gdzie każdy może się dobrze bawić i cieszyć się polowanie.

Wiejski domek jest w pełni przygotowany, aby pozostać na stałe, a jej terytorium są pracom budowlanym. Na początku 2014 roku został sprzedany homeownership. Teraz jest okazja na zakup nieruchomości na rynku wtórnym.

Recenzje domku „Iskra”

Wieśniacy są zadowoleni infrastruktura, bliskość do miasta, dobra dostępność komunikacyjna. Podobnie jak fakt, że wioska znajduje się w lesie sosnowym, można chodzić po ścieżkach leśnych, zbierać jagody i grzyby. Jednak decydującym czynnikiem przy zakupie, jak podkreślił domów była rozsądna cena za grunt.