634 Shares 1126 views

Ubezpieczenia w Tajlandii: co wybrać? Wszystkie pułapek

Jaka jest zasadnicza różnica pomiędzy podróży zagranicą wycieczka i samoorganizacja trasy? W pierwszym przypadku biletu zawiera już ubezpieczenie, ale w drugim dokumencie do turysta będzie musiał zarejestrować się. Jeśli mamy okazję odwiedzić takie ciepłe, ale nietypowe dla rosyjskich krajach takich jak Tajlandia, konieczne jest tematem polityki nabycia uczestniczyć wyprzedzeniem. Jakie ubezpieczenie wybrać na wycieczkę do Tajlandii? Opcje, gdzie kupić, różnych firm odpowiedzi są poniżej.

Firma ubezpieczeniowa Assistens i – co jest ważniejsze?

Z koncepcją firmy ubezpieczeniowej (organizacja), wielu zna od dawna. Ale definicja Assistens (od pomocy inż.) Jest nadal dość niezwykłe. W rzeczywistości, wszystko jest tak samo: Assistens reprezentuje coś funkcjonującego organu zakładu ubezpieczeń, można powiedzieć, z gałęzi. Gdy wypadek jest oddziałem zajmie ofiar (kontakt), mamy płacić za leczenie podróżnika.

Wybierając konkretną firmę powinien ocenić, jak silne połączenie z macierzystej organizacji i wspomnianych jednostek. Najlepiej radzić sobie z dokładnie tych organizacji, które działają w sposób spójny pakiet. Dopiero wtedy możemy spokojnie liczyć na proste, jasne i sprawną obsługę w przypadku wystąpienia sytuacji ubezpieczeniowej.

W niektórych przypadkach, Assistens ma zdolność do podejmowania decyzji i działania bez ciągłych potwierdzeń od administracji. Tak więc tylko pracować kilka firm ubezpieczeniowych. Jednak nie wszystko jest takie proste: do takiej swobody działania jednostek ustawić limit do 1000 $, przypadki wymagające kosztownych ubezpieczeń, muszą być uzgodnione bezpośrednio z firmy macierzystej.

W rankingu najlepszych Assistens obejmuje następujące rejony:

 • Mondial Assistance.
 • Euro-Centr (ERV).
 • AXA Assistance (AXA) i inni.

Ponadto przy zawieraniu umowy ubezpieczenia należy uznać, że nie każdy szpital może pracować z wybranymi Assistens. Problem polega również na tym, że te problemy spotkać głównie w małych miejscowościach, nie jest szczególnie popularny wśród turystów. Przed wybraniem Assistens i zawrzeć umowę, należy sprawdzić dostępność szpitali (z którym jest współpraca) w miejscu przeznaczenia.

Tych turystów, którzy jeszcze nie zdecydowali, czy ubezpieczenie w Tajlandii jest potrzebne, konieczne jest, aby znać różnicę między klimatem i żywności na rosyjski. Po szczegółowej znajomości z takimi pytaniami wszelkie wątpliwości znikają. Ubezpieczenie zdrowotne dla podróży w Tajlandii wymaga obowiązkowe.

Gdzie mogę kupić ubezpieczenie: serwis internetowy

Zakupy w Internecie od dawna powszechne. Ludzie kupują w sieci szeroką gamę produktów: od urządzeń gospodarstwa domowego, elektroniki i mebli do jedzenia. Zdecydowana internetowej sprzedał wszystko w tym ubezpieczenia w Tajlandii, i kupić polityki, nie trzeba nawet wychodzić z domu – wystarczy kilka kliknięć.

polityka cenowa na oficjalnych stronach internetowych firm i agregatorów różnią się znacznie, więc najlepiej jest najpierw przejrzeć wszystkie opcje, a dopiero potem dokonać ostatecznego wyboru. dla ubezpieczenia podróży do Tajlandii – gwarancja dostępu do opieki zdrowotnej na odpowiednim poziomie, jeśli to konieczne.

Tak, przeglądać, wybierać i kupować ubezpieczenia mogą być następujące środki:

 • "Sravni.ru".
 • Cherehapa.
 • Tripinsurance.

Pierwszy przykład wykonania jest wyposażony w call-center i gorącą linię, operatorzy w czasie rzeczywistym może sugerować najlepsze opcje i pomóc w zakupie. Ponadto tu reprezentowane praktycznie najszerszą gamę różnych rodzajów ubezpieczeń. Organizacja profesjonalnych towarzyszy wszystkim spraw związanych z ubezpieczeniem, aż polityki na rękę.

Druga strona internetowa oferuje klientom nie tak wiele opcji, ale posiada prosty i intuicyjny interfejs. Ponadto, jest to wszechobecne zasób, który już dawno udowodnione pozytywne strony w wielu krajach.

Trzecia opcja działa bezpośrednio z jednym z czołowych Assistens – Mondial Assistance. Zamówienie i płatność strahvogo polityka firmy przeprowadzane są za pośrednictwem sieci World Wide Web, a dokumentacja w postaci gotowego produktu przez klienta za pośrednictwem poczty.

Jakie ubezpieczenie firm zostały uznane za najlepsze?

Lista firm ubezpieczeniowych naprawdę imponujące, więc puszka turystyczny przez długi czas, aby pomyśleć, co do wyboru ubezpieczenia w Tajlandii. Poniżej znajduje się lista firm i ich wariantów Assistens. Konieczne jest jedynie, aby uznać, że nie zawsze jest organizacją zrzeszającą i podział bezpośrednio połączone.

Kilka opcji pracy w tandemie (siedzibę – konkretnej jednostki):

 1. ERV Travel (Euro-Centr). Wiodącym podział jest w Europie, tak aby właściwe służby: Euro-Centr jest uznawany za jeden z najlepszych. Ubezpieczenia w Tajlandii, zaprojektowany w tej organizacji nawet udostępnia opcje takie wypadki, jak spadając rower lub powikłanie ciąży. Najlepszym wyborem będzie zamówić za pośrednictwem strony Cherehapa: czemu można zaoszczędzić znaczną ilość pieniędzy, aby uzyskać ten sam zestaw usług. Nawiasem mówiąc, ta opcja będzie kosztować nawet tańsze niż ubezpieczenia w Tajlandii „zgoda”.
 2. Tripinsurance (Mondial). W tym przypadku, kolejność i zakup ubezpieczenia przez spółkę samego Tripinsurance. Organizacja ta ma piękny Assistens, która w Rosji ma pracy, a tym samym zaoferować wykluczają. Opcja ma wiele zalet: firma oferuje nie tylko opiekę krótkoterminową, ale również roczna rejestracja ubezpieczenia, dodatkowe wyposażenie może być nadana zamówieniu polityki po podróży do Tajlandii. Oczywiście, taka umowa będzie kosztować nieco droższe, ale ubezpieczenie zdrowotne w Tajlandii zostanie zaprojektowany, aby dopasować niemal każdy ewentualnych wypadków.
 3. VTB (WDB). Opcja ta jest rozpoznawana jako budżetu możliwe. Choć o Assistens GVA turystów sami nie mówią tyle dobre, ale nadal można go używać. Tym bardziej, że trzeba koniecznie pracować przez VTB przy wyborze tej konkretnej jednostki, tu prześledzić najmniejszą ilość ujemnego sprzężenia zwrotnego. Ubezpieczenia w Tajlandii przez kilka może być dość wiarygodne.

koszt ubezpieczenia

Koszt polisy jest różna, w zależności od włączonych opcji i firm usługowych. W tej gospodarce opcje są często bardziej skomplikowane niż drogie. Ubezpieczenia na wycieczkę do Tajlandii jest również obliczany na podstawie wieku turysta. Niektóre firmy ustawić wyższy współczynnik dla dzieci, zwłaszcza w wieku poniżej trzech lat, ale zaoszczędzić na polityce nie jest konieczne. Na przykład, te same „zgody” Zalecenia dla dziecka do wartości przekraczających rok zwykłej pięciu. Dlatego w tej chwili, że ubezpieczyciel nie jest bardzo popularny wśród turystów, szczególnie z dziećmi.

brane również pod uwagę i liczbę dni spędził na wakacjach. Ubezpieczenie w podróży do Tajlandii będą obejmować również dodatkowe opcje w postaci sportów ekstremalnych czy motocykl. Nawiasem mówiąc, należy pamiętać, że jeśli wypadek nastąpił podczas kontroli rower, ale ofiara w tym czasie był pijany, koszty leczenia nie są objęte gwarancją. W ogóle, miłośnicy aktywnego wypoczynku, lepiej jest użyć tej opcji jako ubezpieczenie w podróży do Tajlandii o dodatkowe usługi.

Na średnią cenę Wśród propozycji jest następująca:

 • 7 dni: Aktywny wypoczynek – od 697 rubli, bez incydentów – od 568 rubli;
 • 14 dzień: na dworze – od 1394 rubli, bez incydentów – od 1137 rubli;
 • 30 dzień: na dworze – od 3967 rubli, bez incydentów – od 2436 rubli.

Według podanej ubezpieczenia danych wynosi 30 tysięcy dolarów. Koszt na osobę jest pokazany.

ważne niuanse

Wiele firm nie może dać ubezpieczenia, jeśli granica została już przekroczona. Dlatego trzeba męczyć się z zakupem polisy z góry lub przy dokonywaniu wyboru „Ja już podróżować” (jeśli oferowane). Ponadto podczas pobytu w Tajlandii na więcej niż 30 dni, lub zwykła podróż będzie łatwiej wybrać znak „polityki jednego roku.”

Pożądane jest, aby nabyć i opcję ubezpieczenia bagażu, ponieważ sytuacje są różne, szczególnie na lotniskach. Tak, ubezpieczenie na podróż do Tajlandii z uwagi na bagaż może być bardzo przydatna. Według kosztu, nawiasem mówiąc, polityka ta nie różni się znacząco od normy.

Pamiętaj, aby wziąć pod uwagę chęć do aktywnego wypoczynku, w szczególności motorbiking. Jazda bez prawa jazdy w Tajlandii karalne, a jeżeli poszkodowany nie miał żadnych praw, w pijackim stanie, firma ubezpieczeniowa nie pokrywa kosztów leczenia.

Przed podpisaniem umowy z organizacją, należy uważnie przeczytać wszystkie pozycje.

Dodatkowe opcje – i istnieje potrzeba?

Oczywiście, jeśli turysta – zwolennikiem cichej i relaksujące wakacje, jako usługa dodatkowa do niczego. Ale jeśli chcesz, aby wszystkie emocje miejscowości, lepiej jest zająć się nabyciem kompletny pakiet usług, które najlepiej chronią podróżnego. Nawiasem mówiąc, dzieci nadal stoi przy obliczaniu kosztów ubezpieczenia rearanżacji z 30 tysięcy dolarów do 50.

Ponadto wszyscy, którzy się na wakacje w Tajlandii, ważne jest, aby wiedzieć, że ofiara pod wpływem alkoholu w momencie zranienia lub innego wypadku, firma ubezpieczeniowa usługa medyczna nie jest wypłacane. Nie tak ważne, wypił szklankę piwa lub imponującą ilość alkoholu. Przy przyjęciu do szpitala przeprowadza analizę, której wyniki pokazują, lekarzy czy alkoholu we krwi pacjenta.

Samo ubezpieczenie zdrowotne w Tajlandii przez przypadek zakłada płatność jest już po powrocie do swojego kraju. Śmierć turystycznych zostanie pobrana w 100% ubezpieczeniowego stopnia pokrycia, ale stłuczenia i złamania zazwyczaj rzędu 10-15%. Same jak koszty leczenia podczas pobytu w Tajlandii, polityka nie obejmie.

Co należy koniecznie zwrócić uwagę

Istnieją pewne aspekty, które nie powinny być ignorowane. Należą do nich: podstawę Ubezpieczenia dzień, nabycie franczyzy, liczby dni Belay i tak dalej.

Nie wszystkie organizacje zapewniają ubezpieczenia na bieżący dzień. Podczas wypełniania nakazu polityki z tym do czynienia przez wielu. Polityka zaczyna obowiązywać następnego dnia. Ten przenieść firmę, aby chronić się przed tymi, którzy chcą, aby ubezpieczenie, już będąc w podróży.

Należy uważnie przeczytać listę spraw, które zostaną uznane przez ubezpieczenie. Ten krok pozwoli ubezpieczony zdarzenie nie pozostanie bez opieki medycznej. Na przykład, niektóre firmy nie ubezpieczyć przed przegrzaniem w słońcu i jedzenia zapalenie skóry.

Należy również zgodzić się na franchising – kwoty, która jest wypłacana przez ofiary w przypadku wystąpienia sytuacji ubezpieczeniowej. Zdobyć więcej niż ta kwota funduszy już zapłaconego przez spółkę. Med. Ubezpieczenia w Tajlandii z serii nieco tańsze.

Kwota ubezpieczenia dla dziecka musi być 50 tysięcy dolarów. W przypadku uszkodzenia lub gwałtownego pogorszenia się jego stanu zdrowia dziecka pilnie przewieziony do szpitala i dobrze trzymać odpowiednie leczenie.

Zawsze jest konieczne, aby określić liczbę dni spadek aresztowania. Działanie ubezpieczenia można sprawdzić na rok, ale obecność w kraju jest dozwolone tylko do 30/60/90 dni. W ten sposób, zwłaszcza słynnej karty bankowej ubezpieczenie.

Co do zasady, ubezpieczenie w Tajlandii można podjąć działania natychmiast po przejęciu, a po pewnym czasie. Taki środek jest stosowany przez firmy ubezpieczeniowe wobec nieuczciwych klientów, którzy natychmiast zakupić politykę po wypadku.

Czy to możliwe, aby wykupić ubezpieczenie na miejscu?

Oczywiście, opcje na nabycie polisy ubezpieczeniowej jest już po przyjeździe w Tajlandii jest to możliwe, ale warto zastanowić się, że ubezpieczenie wejdzie w życie dopiero na piątym dniu. Jest więc lepiej, aby rozwiązać problem z ubezpieczeniem.

Usługi dla podróżnych ma już wiele niedogodności. W tym samym dniu, w którym turysta bez ubezpieczenia, a niektóre witryny i firmy nawet nie zgłosić terminu wejścia w praw polisy, jeżeli nabyty został po rozpoczęciu podróży.

Ubezpieczenie bezpośrednio z organizacji Thai ma wiele niuansów. Główną wadą – wyższy wskaźnik niż w przypadku spółek rosyjskich. Ponadto, nabycie polisy Thai ma sens tylko wtedy, jeśli masz zamiar pozostać w kraju przez okres dłuższy niż rok. Firmy ubezpieczeniowe Rzut Tajlandii często wyznaczone w leczeniu ambulatoryjnym i szpitalnych. Istnieją również ograniczenia w zakresie dostaw leków i świadczenia oddzielnej komorze.

Wadą jest fakt, że cała siła tej umowy nastąpi po upływie 30 dni od dnia podpisania. Do tego czasu, jest tylko ubezpieczenie wypadkowe.

Co należy zrobić w przypadku wystąpienia sytuacji ubezpieczeniowej?

Przed skontaktowaniem się ze szpitala, należy poinformować samą organizację, która jest zarejestrowana w polityce. W tym celu dokument podano numery telefonów alarmowych. Powinno być możliwe, aby dokładnie opisać operatorowi dokładnie co się stało. Pracownicy również zostanie poinformowany o najbliższym szpitalu, pracując w firmie ubezpieczeniowej.

Ponadto operatorzy czasami próbują odwieść klienta od wizyty u lekarza, więc często trzeba zgłosić, że sytuacja jest krytyczna, i czekanie może spowodować bardzo nieprzyjemne konsekwencje.

Do wizyty u lekarza będzie wymagać paszport i wydrukowaną wcześniej polityki.

Ocena opinii ubezpieczeniowych

Przed dokonaniem wyboru, to lepiej, aby zobaczyć opinie firm ubezpieczeniowych. ubezpieczenie medyczne dla podróżujących do Tajlandii należy dobrać biorąc pod uwagę wszystkie czynniki.

Ocena jest następująca:

 • Tripinsurance zajmuje zaszczytne pierwsze miejsce. Wielu turystów każdego roku wybrać dokładnie to przedsiębiorstwo. Mondial Assistens – najlepsze ubezpieczenie w Tajlandii, o jednostce opinie są bardzo pozytywne. Struktura wykonawczy firmy ma wiele agencji turystycznych, problemy z dopasowaniem ubezpieczeń jak najszybciej.
 • ERV jest na drugim miejscu (Assistens – Euro-Center). Większość pozytywnych opinii, nie pozostawiają wątpliwości co do rzetelności i uczciwości w stosunku do klientów. Jednakże, istnieje niuans, jako obowiązkową rejestrację polityki tylko dlatego, że ich kraj zamieszkania. Niniejsze ubezpieczenie w Tajlandii (Opinie potwierdzić ten fakt) jest stosunkowo wysoki koszt, ale stabilność organizacji, aby wybrać najlepszą jakość.
 • „Zgoda” jest na trzeciej pozycji rankingu. W Rosji, to jest prawie najbardziej popularne ubezpieczenia w Tajlandii, a opinie są na ogół bardziej pozytywne niż w wielu innych organizacji. W 2016 roku Spółka zawarła umowę o współpracy z pomocy Balt.

Wiele rodzin wyjazdem na wakacje w Tajlandii, często zawierają umowy z różnych firm ubezpieczeniowych dla siebie i swoich dzieci. Wynika to z faktu, że niektóre organizacje mają możliwość, aby zadzwonić do lekarza w domu, które mogą być konieczne w przypadku choroby dziecka. Dla osoby dorosłej, co do zasady, zupełnie bez takiej opcji polityki.

Klienci opisano wiele przypadków, gdy na wakacjach w Tajlandii w rodzinie zachorował z małym dzieckiem. Matka z dzieckiem najpierw przetransportowane do miejscowego szpitala, jeśli stan dziecka nie ulegnie poprawie, rodzinę na płaszczyźnie handlu ludźmi do Bangkoku, do najlepszych specjalistów. Niewątpliwie te odpowiedzi zwiększenia stopnia zaufania klientów w firmach ubezpieczeniowych.

Niektóre duże organizacje mają swoje własne forum internetowe, gdzie każdy może zadać pytanie. Pracownicy firm są stale monitoruje fora i odpowiedzi na pytania z potencjalnymi i obecnymi klientami. W tym raporty o dostępnych i kontrowersyjnych sytuacjach.

Konkludując

Jak widać z wyników ocen i opinii turystów na forach, najlepiej ubezpieczenie Tajlandii reprezentowany jest przez kilka firm wymienionych powyżej. Każdy podróżny może wybrać warunki, które w pełni spełniają swoje wymagania dotyczące kosztów, rekreacji i innych kryteriów.

Przed spieszyć się wir głowie, pożądane jest, aby poświęcić czas na studia propozycje, monitorowanie konkretnych rozwiązaniach, opinii i forów. Dopiero po rozpatrzeniu wszystkich niezbędnych dokumentów i wyjaśnić niuanse niezbędne do wyciągać ostatecznych wniosków na temat tego, co jest najlepsze ubezpieczenie.