343 Shares 8597 views

Miasto Kostroma zoo i zoo w Kostroma: jaka jest różnica? Opis, zdjęcia i opinie

Wszystkie dzieci kochają zwierzęta – to fakt bezsporny. Do tej pory w Kostroma ma aż dwa miejsca, gdzie można podziwiać naszych mniejszych braci, i poznać ich. Ten zoo Kostroma i jego młodszy brat – w zoo w Kostroma. Jaka jest różnica między tymi dwoma organizacjami, a tam gdzie jest to konieczne, aby przejść spojrzeć na zwierzętach w pierwszej kolejności?


Miejskie City Zoo w Kostroma

Późnym latem 2010 roku, miasto Kostroma zoo została otwarta. Terytorium zoo jest organizowany przez Europejską planu: Komórki zwierzęce organicznie pasuje do otaczającego krajobrazu. Zoo Kolekcja stale aktualizowana o nowe gatunki, wiele zwierząt hodować pomyślnie. Przez piątą rocznicę, było 33 rodzajów zwierząt poddanych 135 osobników. Kostroma zoo – miejsce, gdzie można zobaczyć zwierzęta i ptaki z całego świata. Jest to główna następujących zwierząt: lwy dziki, wilki, jelenie (jelenie), niedźwiedzie, strusie, łabędzie pawie i wiele innych gatunków. Wielu turystów cieszyć dedykowany obszar etnograficzny, poświęcony życiu ludów dalekiej północy. Jest domem dla północnych psów zaprzęgowych – husky. Odwiedzenie tych niezwykłych zwierząt można zobaczyć tradycyjne zabudowania północnych ludów, aby spróbować narodowych potraw, Uprzęże psa, a nawet nauczyć się nimi zarządzać.

Ceny biletów i harmonogram Zoological Park Miasto

Kostroma Zoo otwarte jest codziennie, bez przerw i dni wolnych od pracy, dzień sanitarny – ostatni poniedziałek miesiąca. Animal Kingdom jest adres: Kostroma, ul. Lenin, 175. posiadanie cenie biletu do zoo dla osoby dorosłej wynosi 140 rubli dla dzieci (3-12 lat) – 70 rubli. Dzieci poniżej 3 lat są dopuszczone do terytorium Zoological Park za darmo w towarzystwie rodziców, którzy zapłacili pozycję dla siebie. W zoo, różne wydarzenia odbywają się regularnie i oznaczone wszystkie ważniejsze święta. Plakat o zbliżających się wydarzeń jest dostępny od administracji zoo. Zdjęcia na miejscu bezpłatnie, ale nie zapomnij wyłączyć lampę błyskową.

Kostroma zoo

Dotykanie ogrodów zoologicznych kontaktu pojawił się w naszym kraju w ostatnim czasie. Od tradycyjnych parków zoologicznych wyróżniają się tym, że turyści mogą go dotknąć prawie wszystkie zwierzęta. Zoo w Kostroma nie był otwierany tak dawno temu, ale dziś gotów jest zaskoczyć swoich gości. Kolekcja składa się z zoologicznym wystawie tradycyjnych zwierząt (zwłaszcza ptaków i gryzoni), zwierząt gospodarskich i egzotycznych przedstawicieli fauny. Dotknięcie Kostroma zoo – miejsce, gdzie można zobaczyć sąsiednie klatki małp, gadów, świnek morskich i królików, papug, fretek, jeżozwierze i wiele innych zwierząt i ptaków. Wiele zwierzęta są trzymane w klatkach na świeżym powietrzu, w większości gadów, można go dotknąć w obecności personelu wystawienniczej. Za dodatkową opłatą można robić zdjęcia ze zwierzętami z klatek i terrariów.

Aktualne informacje dla odwiedzających, aby skontaktować się z zoo

Zoo, w kostromski znajduje ul. Mleczarnia góra, 3. Wystawa zwierząt znajduje się w Muzeum Historii Naturalnej na trzecim piętrze. Zoo jest otwarte codziennie od 10.00 do 18.00. Cena biletu do zoo dla dorosłych wynosi 200 rubli. Dzieci, emeryci i studenci przyjęci na terytorium zwierząt na wystawę 150 rubli za osobę. Swobodny dostęp do zoo są dzieci w wieku poniżej 3 lat. Oferujemy zniżki dla zorganizowanych grup turystycznych (ponad 10 osób): koszt biletu dla jednej osoby wynosi 120 rubli. Za dodatkową opłatą można zrobić zdjęcie z egzotycznymi zwierzętami pod ręką: od 100 rubli na kilka klatek w aparacie gościa.

Komentarze gości: ciekawy Zoo?

W niektórych ogrodach zoologicznych Kostroma powinien udać się do fanów naszych braci? Zoological Park miejski i zwierzęta kontaktu wykazują znacznie różniły się od siebie. Pierwszy Zoo – tradycyjne, wszystkie zwierzęta i ptaki mieszkają w przestronnych pomieszczeniach i klatkach. Wykracza poza ogrodzeniem, pasza dla zwierząt jest zabronione. Zupełnie różne zasady dla zwiedzających do zoo. Tutaj można dotykać zwierząt, a jeśli trzeba, nawet wolno karmić i robić ramiona. Kłócą się o to, co w zoo Kostroma ciekawe, to nie ma sensu. Odwiedź dwa – gwarantuje niezapomniane wrażenia, jak kolekcja zwierząt różnią się dość znacznie. Operacja miasto Kostroma zoo jest wygodne. Jeśli wierzyć Ocena użytkownika, minimalna liczba osób w nim rano w dni powszednie. Zoo jest otwarte codziennie, bez przerw i dni wolnych. Jeśli chcesz uniknąć kolejek – udać się na fascynującą wycieczkę w pierwszej połowie każdego dnia tygodnia.