868 Shares 9474 views

Ekrany kąpieli: funkcjonalność i wystrój

Każdy marzy o zrobieniu łazienki w mieszkaniu było funkcjonalne, estetyczne i nowoczesne. Doprowadzić do niego ciepło i komfort pomoże Ci ekrany kąpieli, które będą tworzyć wielkie nowoczesne wzornictwo. Jakie są ekrany?

Dzisiaj ten element wystroju jest bardzo powszechne. Konstrukcja klasycznego ekranu jest dość prosta. Składa się ona z ramy stanowiącej dwie prowadnice lub ramki, która jest zazwyczaj wykonana z aluminium, twardego tworzywa sztucznego lub stali. Jeden lub więcej paneli wodoodpornym PCW lub inne materiały są mocowane do ramy. W zależności od konstrukcji, panele są w postaci stałej lub składać się z kilku elementów. Zazwyczaj jest to element ruchomy. One ślizgać się wzdłuż prowadnic, czyli na zasadzie otwartej szafie lub otwierają jako zwykły drzwi szafy. W każdym razie takie panele zapewni Ci dostęp do przestrzeni pod wanną. To jest ich niekwestionowanym atutem.

Najbardziej popularne ekrany kąpieli mają długość 150 lub 170 cm. Są one przeznaczone do celów dekoracyjnych. Istnieją również niestandardowe opcje ekrany – nie są tak popularne. Na przykład, projekt i do półkolistego łuku modeli. Są wygodne ekrany kąpieli coupe. Ich drzwi są półki, na których można umieścić wiele przydatnych szczegółów.

Wiele osób woli jako alternatywa dla ekranu, aby zbudować strukturę cegły i płaszcz jest z płytek lub mozaiki. Jednak ta metoda ma wadę – kiedy jakakolwiek awaria komunikacji jest stałym struktura będzie musiał złamać. Jest więc łatwo demontować ekrany parowa – bardziej wygodny i uzasadnione opcję.

Często można usłyszeć pytanie, jak ustawić ekran w wannie. Trzeba zrobić tylko trzy kroki:

– wkład z ekranu na górnej krawędzi wanny;

– dolna część, na której ramiona ustawione tak, aby był prostopadły do podłogi;

– użycie klucza № usunąć nóżki 10 w celu zablokowania górnej krawędzi ekranu z krawędzią wanny. Te same do zrobienia iz drugiej nodze. To wszystko, ekran jest ustawiony. Jest to łatwe, prawda? W sumie, instalacja ekranu pod wanną zajmuje tylko kilka minut.

Te dni, sklepy oferują wiele różnych modeli ekranów wykonanych z różnych materiałów – od prostych modeli plastikowych do drogiego drewna, kamienia sztucznego, szkła.

To prawo i piękne akcesoria pojawiły się na naszym rynku materiałów budowlanych w ostatnim czasie, ale wielu naszych współobywateli wiedzą o tym od wielu lat. W czasach sowieckich, są akcesoria, jednak produkowane własne ręce. Dziś nie ma sensu tracić czasu i energii do jej produkcji. Za stosunkowo niewielką kwotę pieniędzy w każdym sklepie sprzęt, można kupić swój ulubiony model roślinę, która nie potrwa długo.

Do tej pory, ekrany do kąpieli – to najprostszy i najtańszy sposób, aby ozdobić każde jego elewacji, które można ukryć wszelkie niedoskonałości.