642 Shares 9189 views

Toaleta "Santeri" (Santeri): model, opis

Vorotynskaya hydraulika przyciąga przede wszystkim praktyczne konsumentów. Toaleta „Santeri” posiada unikalny szkliwo ceramiczne, które daje zupełnie gładki wygląd i przystępnej cenie.

Nie mylić z wyboru i zakupu przyzwoity egzemplarz spełniających we wszystkich aspektach, konieczne jest demontować właściwości podstawowych modeli i badania opinii.

Korzyści Vorotynsk hydrauliką

Producent wykorzystuje do produkcji swoich wyrobów włoski sprzęt i najbardziej zaawansowanych technologii. Wszelkie WC „Santeri” wykonane tylko z porcelany najwyższej jakości. W związku z tym, instalacje są wyjątkowo bieli.

Glazura, których produkty przetworzone są odporne na działanie różnych substancji chemicznych, więc produkt długo zachęcać do jego wyglądu, nawet przy użyciu agresywnych środków czyszczących.

Między wierszami mamy wiele opcji, które różnią się kompaktowy rozmiar. Dlatego Santeri WC nadaje się do nawet najmniejszych łazienkach.

Podczas projektowania modelu, producent bierze pod uwagę potrzeby klientów i produkuje toalety, które są w pełni przemywa wodą, aby osiągnąć ideał czystości. Dla uwolnienia specjalnych miejsc stosowane przeciwbakteryjny związek, który zapobiega wzrostowi mikroorganizmów.

Wersja „Standard”

Toaleta „Santeri Standard” należący do linii wszechstronnych modeli podłogowych. W skład zestawu wchodzi wszystko co potrzeba: zbiornik, pojemności 6 litrów i plastikowe siedzenia.

Producent twierdzi, obecność funkcji „antivsplesk”, które, według opinii, jest wygodny podczas korzystania z urządzeń. Pomimo dostępności przydatnych funkcji i przyjemny wygląd, toaleta jest w pełni dostępny dla każdego użytkownika.

"Santeri Ultra Standard"

Klasyczna konstrukcja squat wc. Wielu konsumentów powiedzieć, wśród zalet jego elegancki wygląd i niesamowity odcień obudowy śnieżnobiałym. Zbiornik wc „Santeri” z serii „Ultra standard” nie zajmują dużo miejsca, a kubek jest wyposażony w funkcję „antivsplesk”.

Ale projekt jest trochę krytyki. Tak, jest dość okrągły puchar. Ze względu na dostępność miejsc, wiele z nich nie są zadowoleni z braku miejsca. Oprócz słabych śliwki, czasami wymaga to ponownego czyszczenia.

Biorąc pod uwagę opinie klientów, model ten jest optymalny dla rodzin z dziećmi lub dla osób o niskim wzroście. Wymiary pozwalają na łatwe umieszczenie go w małej przestrzeni, a wysokość 38 cm pozwala na korzystanie z nich dzieci.

"Vorotynsky Standard"

Klienci zalet zauważyć jego kompaktowe wymiary. muszla klozetowa „Vorotynsky Standard” całkowicie czysty biały i ma gładką powierzchnię, która pozwala na łatwe czyszczenie.

Ceniony otwór do odwodnienia, które całkowicie eliminuje problem zapychania. „Antivspesk” z powodzeniem realizuje swoje funkcje, co eliminuje niedogodności.

Jednak model ma wady i które często są opisane w przeglądzie. Producent dostarczył silną napięty przycisk, który nawet dorosły może być trudno wcisnąć po raz pierwszy. Ponadto często zbiornik jest pokryte kroplami kondensatu, który jest dość nieprzyjemne, i przyczynia się do problemów związanych z opieką.

Toaleta „Vorotynsky Standard” jest zaprojektowany w taki sposób, że nie ma wokół miski niedostępnej taśmy. Ze względu na jego cechy to często gromadzi się brud i środki nie wchodzą do czyszczenia.

Komentarze o toalecie „Victoria Standard”

Model różni zwięzły pogląd, producent wskazuje GOSTs wykorzystania podczas projektowania. W uzupełnieniu do toalety, pakiet zawiera uchwyt do montażu, wygodne siedzisko i elementy złączne. Klienci twierdzą, że nawet na producenta siedziska daje gwarancję dwóch lat, co jest dość dużo o nieskomplikowanej konstrukcji.

Wśród stwierdzonych uchybień, trudno jest znaleźć poszczególne elementy w razie konieczności wymiany sprzedaży. Konsumenci skarżą się na drenażu, że idzie w dół. Jednak warto zauważyć, że wśród komentarzach pojawiają się wystarczająco długą żywotność, po którym mogą pojawić się problemy.

Podsumowując poglądy, które znajdują się na modelu, możemy powiedzieć, że toaleta „Santeri Standardowy Victoria” w pełni spełnia odpowiedni wygląd w łazienkach różnej wielkości. Ale często są awarię po 5-7 latach eksploatacji.

Santeri «Victoria» i jego niuanse

Model posiada funkcję „antivsplesk” i ma doskonały wygląd. Recenzje potwierdza czysty biały kolor i łatwość pielęgnacji. Zbiornik posiada zwartą i oryginalne wzornictwo.

Konsumenci lubią obecności wkładek gumowych na siedzeniu, który zapobiega zbyt nagłe zamknięcie pokrywy. Uwagi całkowicie myte produkt komorowy, który pozwala osiągnąć ideał czystości za naciśnięciem jednego przycisku.

Ale niektórzy klienci nie są zadowoleni z braku możliwości podwójną umywalką, że byłoby właściwe dla dużego zbiornika. Dla ułatwienia stosowania w siedzibie przewidzianej oryginalnej półce, nie można dopuścić do rozpylania wody.

Spośród wspomnianych ograniczeń kondensacji i ewentualnego występowania odprysków i transport. Santeri WC „Victoria” jest dobrze zaprojektowany, ale wymaga delikatnego traktowania.

Gwarancja producenta

Jeśli wybrałeś toalety „Santeri” Opinie będą służyć jako punkt odniesienia dla sklepów. Ale jeśli wybór jest, aby wziąć pod uwagę gwarancje, że firma oferuje.

W okresie gwarancyjnym, który wynosi pięć lat, z zastrzeżeniem jakości produktu sadzenia. Wszystkie użyte składniki są niezbędne testy i standardowe sterowanie. System odwodnienia jest zbudowany w oparciu o wykorzystaniu nawet twardej wodzie.

Wszystkie modele są dostarczane wraz z niezbędnymi akcesoriami do montażu i siedzenia. Producent bierze pod uwagę wymagania klientów i rozwija serię całkowicie myte przez miski.

Pomimo faktu, że produkcja znajduje się w Vorotynsk, technologia używana przez standardów europejskich. Produkty są wykonane w sprzęcie włoskiej i niemieckiej, co pozwala na ciągłe doskonalenie i poprawę wytworzonych wyrobów sanitarnych.