399 Shares 6618 views

Seria „Forester”: aktorzy i role, działka i opinie

Projekt Serial „Forester” jest zdecydowanie jednym z najbardziej popularnym rosyjskim serialu. Podczas uwolnienia wszystkich sezonów kibiców pojawiło się kochać ten niezwykły dla jego idei, ekscytującym filmie. Ogromny wkład w to ma nie tylko pisarzy i producentów serialu „Forester”. Aktorzy filmu, według krytyków, jest w pełni ujawnił istotę i ogólnie zadowolony z publicznością jasny, emocjonalny aktorskiej.


Pierwszy sezon: wydarzenia

W samym środku wydarzeń z filmu – głównego bohatera o imieniu Leonid Zubov. Postanowił zostawić bardzo aktywny tryb życia i opanować nietypowy zawód leśnika. Niezwykłe ponieważ człowiek wcześniej służył w siłach specjalnych, a teraz wolą spokojne życie w cichym otoczeniu. Ale los zdecydował inaczej, a życie to prezentuje wiele niesamowitych zamiast mierzonej spędzać czas w lesie, ale jednocześnie ciekawą przygodę. I nie jest w dzikich zwierząt, które znajdują się w lasach. Główny bohater i jego przyjaciele muszą prowadzić walkę z niebezpiecznymi kłusowników, nieuczciwych biznesmenów, przestępców i osób etc. Ponadto Leonid często przychodzi z pomocą lokalnych mieszkańców małej miejscowości Olkhovka.

Co ciekawe, najbardziej oddanego przyjaciela bohatera stwierdzi jego pies Rufus: razem stanowią one realne zagrożenie dla podziemia. Ciągle zapobiec inwazji przestępców na plantacjach leśnych i jakoś im zaszkodzić.

Wśród wiernych towarzyszy Zubov należy przeznaczyć Gleb Sivogo z którym bohater utrzymuje przyjazne stosunki od dzieciństwa. Również w wielu uczciwych staraniach wspiera Leonid Victor Dronov, który służył jako starszy badacz.

Równolegle, walka z podziemi w serii „aktorów” Forester zaangażowanych w linii Love story. Bohaterem długi czas nie mogą same zdecydować, czy jest on zdolny do silnych uczuć do kobiety po stracie ukochanej żony. Jego nowa miłość może być lokalna pielęgniarka kliniki Vera Bolshaeva.

Działka kolejne sezony

W następnym sezonie zmaga Leonid Zubov i jego zwolenników przeciwko nieuczciwy i karnych osoby trwa. W serii „Forester” aktorów i roli pierwszego planu jest prawie taka sama, z wyjątkiem niektórych osób. W nowej serii, zwolennicy sprawiedliwości – Zubow i jego przyjaciół – stało się narazić ludzkie machinacje, który monitoruje nielegalne wydobycie złota. Również wśród priorytetów głównych bohaterów zapobieganiu ataków na ośrodki zdrowia i apteki, gdzie przypadki kradzieży środków odurzających. Nie minie jego uwagę podejrzane postacie i wiele domów dziecka typu rodzinnego. Ponadto, Leonid i jego towarzysze będą pomagać w dochodzeniu bardzo ciekawym przypadku, w którym skupimy się na wynikach tułowia z pieniędzmi Imperial czasów i tajemniczego morderstwa.

Proces tworzenia filmu

Projekt Serial „Leśnik”, aktorzy, którzy mieli być zapamiętany i zadowolić publiczność, pojawił się na ekranach telewidzów dzięki staraniom TV Spółka „Mostelefilm”. W tworzeniu samego filmu zaangażowany liczny zespół składający się wyłącznie z ludzi kreatywnych.

Dziewięć osób bezpośrednio zaangażowanych w pisanie scenariusza. W skład grupy producentów się znanym producentem Vlad Ryashin. Pod jego kierownictwem, sfilmował ponad projektem o wysokiej jakości.

Epizody Zadaniem dwóch reżyserów – Siergiej i Victor Artimovich Konisevicha. Kolekcja filmach zawiera również wiele udanych seriali telewizyjnych takich jak „kadetów”, „pasji Wojewódzkiego” i tak dalej.

Ciekawe – za kulisami

Warto zauważyć, że główny fotografia serialu prowadzone na terytorium jednego z lasów w regionie Briańsk Federacji Rosyjskiej. Podczas kręcenia serialu „Forester” aktorzy obawiali się, że mogą zostać utracone w tak ogromnym i gęstego lasu. W szczególności jeden z aktorów postanowił raz na koniec kręcenia iść na polowanie grzybowym i nie znaleźć drogi powrotnej. W stanie paniki musiał opuścić kilka toreb, nadziewany pieczarkami i pęd, aby przeszukać obszar, w którym co najmniej obecne telefonii komórkowej. Dopiero pod koniec dnia aktor był w stanie połączyć się z dyrektorem ekipy filmowej, a ostatni – miejscowych leśników, którzy ratowali i błądzące, ku radości całego zespołu.

obsada

W serialu „Forester” aktorzy i role są bardzo dokładne – tak mówi o krytyków filmowych. Wszystkie postacie w filmie są różne postacie wyraziste, wybuchowych emocji, że aktorzy są w stanie przekazać do widza.

Główną rolę – postać Leonid Zubov – poszedł Oleg Shtefanko. W filmie „Forester” głównym aktorem jest już znane publicznie, którzy pamiętali go na filmie działa „Scarecrow”, „Kod Apokalipsy” i różnych filmów szeregowych. Rola innych Leonid grał Aleksandrom Tsurkanom – przynajmniej kinolichnostyu znane. W tym czasie zagrał w serialu „batalionu karnego”, „grzmot” i innych.

Inne kolorowe postacie grane przez takich aktorów serialu „leśny”, Alexei Buldakov Władimir Timofiejew, Vadim Aleksandrowa, Vera Peresvetova Anna Bol'shova Natalia Sanko i wiele innych. Jako reżyser filmu , Victor Konisevich, praca z utalentowanymi ludźmi przyniosła mu wielką przyjemność i inspiracji, co z kolei doprowadziło do stworzenia ciekawego projektu telewizyjnego.

Recenzje krytyków

Wyrażonej niektórych krytyków filmowych, aktorów, „Leśnik” w filmie również wykazać swoje talenty i umiejętności, wyświetlając intencji autora. Seria jest w swojej różnorodnej pomysłem, ponieważ oprócz głównej fabuły, w połączeniu z opozycją podziemia, linia miłość może być śledzone, a nawet humoru. W filmie, cała wieś Olkhovka jest śmiech, a potem płacze przez różne wybryki dwóch znaków: Washi Bolshaeva, byłego małżonka Wiary i byłego więźnia Cherkashov.

Seryjny Sam film jest oparty na historii rodzaju, z których każdy jest umieszczony w jednym lub w dwóch seriach. Oznacza to, że ludzie, którzy zaczynają szukać seryny nie od początku, będzie w stanie złapać nić fabuły.

Komentarze i opinie

Zdaniem wielu fanów filmowych, którzy już udało się zobaczyć wszystkie sezony serialu, aktorzy serialu „Forester” proszę swoją dobrą grę. Szczególnie podobał głównych bohaterów filmu, które są aktywne w walce z przestępczością publiczności. W opinii, w większości pozytywne, nie ma mowy, że jest trudno znaleźć, aby zobaczyć, jak stoi sam film z serii „Forester”. Aktorzy i role w telewizji pokazują bardzo organiczny wygląd, nie jest naciągane lub przesadne chwile. Oczywiście, w rzeczywistości ludzie są rzadko do czynienia z tak wielu procesach życiowych. Ale zainteresowanych w serii, która nie musi się nudzić z głównych bohaterów. Według widzów, show to prawdziwa wieś życie z jego własnych zalet i wad, żarty i przygód.