569 Shares 1243 views

Jak szybko i łatwo narysować zwój

Przewiń – arkusz papieru lub papirusu, który w dawnych czasach odnotowano istotnych informacji. Zwoje zwinięte dla lepszego przechowywania.


Dlaczego warto być w stanie wyciągnąć zwoje

Wiedząc, jak narysować zwój że będzie przydatna do tworzenia oryginalnych kart i zaproszenia na festiwal, lub po prostu do dekoracji ścian.

Bądź ostrożny, ucząc się rysować te starożytne zwoje, można wyciągnąć je na każdej stosownej okazji. A wszystko dlatego, że wyglądają bardzo piękne i tajemnicze.

Nauczyć się rysować zwój wykonując proste wskazówki poniżej.

Oba niezależnie oznaczają rolki

Trzeba będzie pusty arkusz papieru, trzymać ołówek i gumkę.

  1. Szkic dwóch ramion tego samego rozmiaru cylindra. Odległość między nimi nie powinny być duże i małe.
  2. Łączenia górnych i dolnych krawędzi cewek lekko zakrzywionych linii ze sobą.
  3. Następną rzeczą do zrobienia – jest, aby usunąć dodatkową linię i górną część cewki spiralnej do wirowania.
  4. Przyciągnę wszystkich widocznych linii jaśniej, dodać linię, która musi być obecny na przednią krawędź figury wyglądały kompletne.
  5. Teraz dodać cienie do przewijania wyglądał trójwymiarowy i realistyczny. Na dole po lewej stronie obrazu, który rzuca cień pergamin. Dzięki prostej ołówka przyciemnienia lewą krawędzią i wewnętrzne części są ukryte za przednią część. Prawy brzeg musi również być trochę ciemno, ale w mniejszym stopniu niż w lewo.

Oto jak łatwo i szybko wyciągnąć zwój ołówka.

Narysuj zwój ze zwiększonym poziomem złożoności

Aby lepiej poznać proces rysowania starożytne pergaminy próbują przedstawiać następujący obraz.

Jak narysować przestrzenny rolki i sprawiają, że „” jak prawdziwy „”? W tym celu musimy trochę praktyki, aby uzyskać rękę i pracowała z cienia, lokalizacji i proporcjach.

  1. Malować, zacznij od bocznych części zwoju.
  2. Następnie, górna i dolna Doris trzy odcinki segmentu oraz połączyć z boku poziomej. Na tym etapie przewijania jakby przezroczyste, widoczne ze wszystkich jego stron.
  3. Tylko wykonując powyższe czynności, można usunąć wszystkie zbędne linie, które nie powinny być widoczne.
  4. Miękki ołów ołówek, aby pomóc stworzyć cieniowanie blackout, co da sumę obrazu i sprawiają, że „” żywy „”.

Oto jak rysować zwój bardziej zaawansowanych artystów. Otrzymany zwój może dekoracji. Można nadać mu kolor żółto-brązowy. I dla większej wiarygodności zrobić poszarpane krawędzie do przewijania wyglądał starożytny. Około jak przedstawiono na rysunku poniżej.

W ogóle, przewija rysunek nie jest tak łatwe, jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka, i wymaga co najmniej minimalna znajomość koncepcji artystycznych i zasad.

Więc jeśli jesteś początkujący, nie martw się, jeśli nie dostać tego, co zostało po raz pierwszy planowano.

Scroll – obraz średniej trudności, ale po zrozumieniu zasady i niektóre trochę praktyki, można odtworzyć je bez większych trudności.