224 Shares 1368 views

Spójrz na przykład wypełnianie zdjęć z tego dnia?

Aby określić dokładny punkt opisu stanowiska pracy, analiza obciążenia, jak również efektywności każdego pracownika można używać Zdjęcie dnia. Jak wypełnić, można znaleźć w dalszej części tego artykułu.


Wiadomym jest, że wszystkie zasoby ludzkie potrzebne do pracy z maksymalną wydajnością. Aby zoptymalizować produkcję każdego z jego mechanizm musi działać jak w zegarku. A jeśli normalny personel linii muszą być zgodne z ustalonymi regułami czasie, jak śledzić prace poziomie inżynierskim?

Sposób śledzić obciążenie pracownika

Ten problem może być rozwiązany za pomocą Roboczej zdjęć dziennie.

To narzędzie pomoże Ci zrozumieć, masz wolnego czasu pracy, czy jest ona w pełni poświęcić procesowi pracy. Ale nawet jeśli ma ani chwili na odpoczynek, używając przykładów obliczeniowych, wypełniając zdjęcia dnia, można łatwo ustalić, co jego efektywności.

Pisać i kto powinien to zrobić?

Można też użyć własnych ustawiające, które są wszystkie duże przedsiębiorstwa, lub skorzystać z usług firm prywatnych do normalizacji i standaryzacji. Jednakże, w celu przeprowadzenia jakichkolwiek prac w domu jest zawsze tańsze, szczególnie dlatego, aby zrozumieć to pytanie, korzystając z przykładu napełniania zdjęcia dnia, po nie jest trudne.

Dla tych, którzy chcą, aby znormalizować księgowego, inżyniera lub innego pracownika, należy przeczytać przed zdjęciem z opisem pracy, pracując dzień rutyny, a także główne kierunki pracy.

Należy to zrobić, aby osoby które mają być testowane, geodeta ilość nie mogła wprowadzić w błąd. Wszakże w sensie miary, w którym pracownik specjalnie spowalnia lub zatrzymuje przepływ pracy, po prostu nie ma.

Podczas kompilacji, można liczyć na zatwierdzonym regulacji rządowych

Przed użyciem próbki napełniania zdjęcia dnia, oddania, jest zapoznanie się z opracowane i zatwierdzone zasady wykonywania niektórych prac. Chociaż dziś istnieją pewne zasady, które stosuje się od czasów Związku Radzieckiego. Oczywiście, całkowity czas, aby poruszać nie jest konieczne, ale działanie poocherednost, zakres pracy i stosowania środków pomocniczych są bardzo użyteczne przy wytwarzaniu nowych pomiarów.

Rozważmy konkretny przykład wypełniania zdjęcia dnia:

data

pełne imię i nazwisko

urząd

11.02.2015

Ivanova Anzhelika Evgenevna

księgowy

czas

Począwszy od dnia

Zakończenie dnia

poniedziałek

8:00

17:00

Zdjęcie dnia

№ p / s

Nazwa procesu

czas

Cd., Min

indeks proces

1

Otwórz konto, włączyć komputer, aby przygotować miejsce pracy

07: 55-08: 00

5

PZP

2

Program otwarty 1C, wysyłania i drukowania dokumentów transakcyjnych

08: 00-08: 35

35

OP

3

Przygotuj dokumenty dotyczące płac

08: 35-11: 20

165

OP

4

Zgadzam się na wysokości wynagrodzenia z głównego księgowego

11: 20-11: 30

10

OP

5

Generowanie listy płac w programie 1C

11: 30-12: 00

30

OP

6

obiad godziny

12: 00-13: 00

60

IN

7

Praca z klient-bank (wprowadzanie danych płac)

13: 00-14: 45

105

OP

8

Zbiór usług informacyjnych dla sporządzenia raportu advance

14: 45-15: 30

45

DP

9

Sporządzenie sprawozdania z wyprzedzeniem

15: 30-16: 45

75

OP

10

Rozłożone raporty i dokumenty w katalogach, folderach, aby umieścić w miejscach, wyłącz komputer, wyjmij pracy

16: 45-17: 00

15

PZP

11

Zakończenie dnia

17:00

minut

%

Wszystkie pomiary, w tym:

545

100,00

PZP

20

3,68

OP

420

77,06

IN

60

11,00

DP

45

8.26

NTV

0

0.00

Powyżej jest fotografia roboczej księgowy dzień. Przykład wypełnienia pokazuje, jak można umiejętnie tworzyć czasy dla pracowników personelu administracyjnego i kierowniczego. Ale żeby zrozumieć skuteczność czasochłonne, konieczne jest, aby zrozumieć, co jest powiedziane w „procesie indeksie.”

Jaki jest czas zmarnowany?

PZP – proces przygotowawczy i wykończeniowych. Grupa ta obejmuje czynności związane z przygotowaniem pracy do dnia pracy lub zakończeniu pracy.

PO – sposób działania. Obejmuje to bezpośredni całą pracę, która jest w opisie stanowiska pracy, a pracownik musi ich przestrzegać.

IN – czas na odpoczynek lub osobiste potrzeby. Łamie w procesie produkcji, która uregulowała dnia roboczego rutynę.

DP – dodatkowe procesy. W tej grupie znajdują się prace, które nie zostały ujęte w PO, ale bez nich niemożliwe jest, aby rozpocząć pracę. Na przykład dla tych, którzy pracują na maszynie – to konfigurację sprzętową, blaty przygotowanie, itp

NTV – nieoperacyjne wydatki czasu. Grupa ta obejmuje cały czas, że nie był spędzony na przepływie pracy (rozmowy telefoniczne z rodziną, idąc do sklepu, w rozwiązywaniu problemów osobistych lub innych).

Co mówi Zdjęcie dnia podanego powyżej?

Przykładowe pola przedstawione powyżej mogą być użyte do analizy efektywności wykorzystania personelu i pracy. Można zauważyć, że koszty nieoperacyjne Nie czas minimalny spędzony na wakacje lub osobistych potrzeb. Cała reszta czasu pracownik spędza na wykonywaniu swych bezpośrednich obowiązków.

Aby zrozumieć, skąd bierze czas pracy, potrzebują Zdjęcie dnia. Jak wypełnić dla inżyniera nie będzie się różnić od powyższego, od zredukowanej formie odpowiedniej dla inżynierii i personelu technicznego. Tylko typy i tytuły prac mogą się różnić.