813 Shares 9903 views

Akt osobowych pracowników – oblicze firmy

Każda firma zdecydowanie za swoich pracowników. Niekompetentni pracownicy są w stanie zniszczyć dzieło udane firmy, która została wielokrotnie potwierdzona zarówno świat i rosyjską praktykę. Pytanie „jak znaleźć pracowników, którzy będą pracować nie ze strachu, lecz z sumieniem” podano żadnych kierunek każdego przedsiębiorstwa. Oczywiście, dobrze, jeśli dodaje się do tych argumentów godnych zachęt finansowych, ale to nie zawsze gwarantuje doskonałą pracę. Akt osobowych pracowników są utworzone z pierwszego etapu wizyty wakat konkurenta. Ale to jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć. Tak, firma aktywnie poszukuje pracowników.


Na pytanie „jak znaleźć pracownika” jest często kadrowych usług przedsiębiorstwa odnosi się do wyspecjalizowanych organizacji, z agencji pośrednictwa pracy lub rekrutacji i są już w rozpaczy, kończąc służb zatrudnienia ludności. agencje zatrudnienia mają własną bazę klientów, może zaoferować te lub inne opcje, ale nie może wiedzieć, jak pokazują sobie wnioskodawcy już w pracach. I ta opcja jest dość drogie, małe firmy nie zawsze stać na skorzystanie z usług agencji rekrutacyjnych.

Pieniądze ze służby zatrudnienia przedsiębiorstwa nie biorą, zarejestrowanej w nich jest tymczasowo bezrobotnych obywateli, tak, że opcja ta jest jeszcze bardziej ryzykowne. Podczas gdy zdolność do dać człowiekowi szansę czasami zamienia się przyjemnym zaskoczeniem – niekoniecznie zarejestrowane usługi te polegają przegranych. pracodawcy często napełnić sieć wyszukiwania szerzej – Reklama w prasie. Ta opcja jest bardziej lub mniej udane, jest stosunkowo tani, ma duży zasięg odbiorców, ale potem znowu, najprawdopodobniej, wysoko wykwalifikowanych pracowników w taki sposób nie został znaleziony.

Jakoś zapomnieli dobrą tradycję radziecką – poszukaj klatek wśród absolwentów wyższych i średnich szkół zawodowych. Jeśli czytasz reklamę z wymogami, które mają zastosowanie do skarżących, zgodnie z którym stempel był wymóg minimalny okres pięciu lat. Gdzie jest absolwentem go wziąć? Chociaż wiele już zaczynają szukać pracy na studiach, objawiają się podczas praktyk. Takie inteligentne studenci zaczynają szukać pracodawców. Akt osobowych pracowników, studentów prowadzone zgodnie z ogólnymi zasadami.

Rosyjskie tradycje często praktykowane i praktykowany sposób zatrudnienia jako znajomy, na podstawie pokrewieństwa. Ma to swoje zalety: nie podjęte na ulicach obcego, ale nadal istnieje pewna gwarancja zaleceń. Ale jest ogromny minus – tak często pracownik otrzymuje wszystkie korzyści i preferencji za pewnik, ale starać się pracować w pośpiechu. I to powoduje negatywną reakcję ze strony innych pracowników.

Jednym z najbardziej popularnych i rozpowszechnionych nowoczesnej rekrutacji – delegowania wolnych miejsc na reklamy internetowe, a równoległy przeciw-ruchowych – zakwaterowanie CV osób poszukujących pracy. Jednym z głównych problemów jest tu zdolność do jasnego wyrażania swoich potrzeb, inteligentnie zorganizować CV do rozbieżności zniknął w najwcześniejszych etapach.

Ale szukaj w żaden sposób prowadzić do rozmowy kwalifikacyjnej z potencjalnym pracownikiem. I tutaj ważne jest, aby podjąć właściwą decyzję. Uczyni to psycholog, pracownik działu personalnego lub samej głowicy – zależy od tradycji i wielkości przedsiębiorstwa.

Akt osobowych pracowników zaczynają nabierać kształtu z wypełnieniem wniosku o zatrudnieniu i profili. Warto zauważyć, że nie ma jednoznacznej definicji w odwiedzającego tego typu dokumentu. Każda firma sama ustala skład niezbędnej dokumentacji, na które kategorie zamieszkali rekordy personalnych, które są przechowywane i na jak długo. Jest to tradycyjny okres trwałości do 75 lat. Ten rodzaj historii pracy każdej osoby, która pracowała w firmie przez pewien okres, jego zawodowe sukcesy i porażki – wszystko w tych plikach.