657 Shares 6316 views

Najlepsze wakacje dla rodziców – pierwszy dzień narodzin dziecka!

Niedawno został on trzyma w ramionach małą bryłę, wciąż świeże w pamięci ciąży i porodu, dzień przed swoim dzieckiem był bezradny noworodka, a teraz – niespokojny maluch. on będzie rok wkrótce – ważna data w życiu rodziców i dziecka. Pierwszy dzień urodzenia dziecka – najbardziej pamiętnych i najważniejsze. Oczywiście, zanim mama i tata rodzi uzasadnione pytanie: „Jak oryginalna nuta rok lub dziecko” Co zrobić, aby dziecko nie jest zbyt zmęczony i przepracowany na festiwalu?

Warto zastanowić się nad sposobami obchody. Co do zasady, szczęśliwy mama myśli o przyszłości zdarzenia kilka miesięcy przed jego wystąpieniem. I słusznie, ponieważ w tym przypadku wiele niuansów, a rodzice muszą brać pod uwagę wszystkie problemy, które mogą się pojawić.

Tak, trzeba zdecydować, które chcesz zaprosić do pierwszych dni od narodzin dziecka, który będzie gościem honorowym. Oczywiście, impreza dla dzieci jest kompletna bez dzieci. Ale jeśli dziecko jest zbyt małe, to wykonywany jest tylko jeden rok, to lepiej, aby połączyć jedno lub dwa tots swojego życia. Dorosłych należy zaprosić tylko najbliższych przyjaciół i krewnych, rodziców chrzestnych dziecka.

Pierwszy urodziny dziecka, tradycji

Istnieje wiele różnych scenariuszy, jak spędzić godovasie. Wiele z nich stały się już tradycyjnym. Naturalnie, mieszkanie powinno być ładne i oryginalne zdobione do „X” dzień chłopca urodziny poczuć atmosferę wakacji. Pomimo faktu, że dziecko jest jeszcze zbyt małe, w ciągu pierwszych dni od narodzin dziecka odpowiednich balonów, pudełka, świeca z numerem „1” wianka „Happy Birthday!”, Gazety ścienny ze zdjęciami dziecka od urodzenia do jednego roku.

Wszystko to można kupić w butikach dziecięcych i sklepach, i to jest możliwe, aby pokazać wyobraźnię i wymyślić najbardziej niezwykły design mieszkania. Spróbuj ozdobić przednie drzwiczki, a następnie goście zaproszeni na uroczystość natychmiast zobaczyć, gdzie mieszka urodziny, i stworzy świąteczny nastrój.

Jak może kosztować obchody pierwszych urodzin dziecka bez dużego, pyszne i piękne ciasta? Wyroby cukiernicze w dzisiejszych czasach oferują szeroki wybór ciast urodzinowych. można je zamówić w postaci liczby „1” lub jakąś postać z kreskówki.

W pierwszych dniach po urodzeniu dziecka są istotne konkursy dla dzieci. Najbardziej popularne są:

1. "Daisy". Na płatki stokrotki papier pisemne pytania związane z dzieckiem. Na przykład, jak:

  • Co wagi i wzrostu dziecka urodził?
  • Jaka jest ulubiona zabawka do kąpieli dziecka?
  • Że przede wszystkim uwielbia jeść chłopca urodziny?

Kto ma najwięcej odpowiedzi na pytania poprawnie i zebrać największą liczbę płatków, i wygrał.

2. „Zgadnij smak.” Goście zawiązanymi spróbować dziecko puree z garnków i zgadnij co smakuje. Do konkursu puree jest wybrany z wielu komponentów.

3. Zobacz wideo. W pierwszych dniach po urodzeniu dziecka będzie oferować goście będą oglądać film składa się z fotografii i fragmentów od urodzenia do jednego roku.

Na imprezie dla dzieci mogą pochodzić z wielu ciekawych konkursach. Wystarczy tylko włączyć wyobraźnię i wyobraźni!