590 Shares 7575 views

produkty Jedo Spółki: wózki. Recenzje i opis

Jednym z najbardziej palących problemów jest wybór wózków dla dzieci. Zakres jest ogromny dziś i wybrać ten, który jest spełnione w każdym względem, bardzo ciężko. Produkty firmy Jedo (przewóz w zestawie) od dawna działa na rynkach europejskich i rosyjskich jako jakości i wygodne.


Produkty firmy Jedo: jakość i niezawodność

Nie ma nic ważniejszego niż pojawienie się rodziny dziecka. Od pierwszych dni życia rodzice starają się otoczyć ją opieką i komfortu, a szczególnie ostrożny w doborze produktów dla niemowląt. Jednym z producentów jakościowych dzieci to firma Jedo. Wózki i foteliki tej firmy są znane w wielu krajach europejskich, w tym w Rosji.

Produkty, które produkuje firma spełnia międzynarodowe certyfikaty jakości. Do jego powstania, należy stosować wyłącznie wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów i naturalnych tkanin.

Zakres wagonów

Produkowane Jedo wózek jest dostępny w czterech wersjach: Bartatina, Fyn, Neiva i Pati. Wszystkie są dostępne w szerokiej gamie wzorów i kolorów. Ten z natury transformatorów wózek, który może być złożony bez wysiłku i ważą stosunkowo niewiele.

Wózki Jedo, przeglądy, które są w większości pozytywne, zachęcające dobrej jakości wraz z dobrej jakości i bezpiecznych materiałów. Oddzielnie, warto zauważyć, że nawet na wózku inwalidzkim i nie zapewnia płaszcz, jeśli jest całkowicie osłonięte, dziecko nie boi się deszczu, w rzeczywistości obejmuje tkaniny całkowicie wodoodporny.

Opcje

Modele Opcje mogą być różne. To zależy przede wszystkim od potrzeb klientów. Jednak to nie wpływa w żaden sposób na jakość wózkach w ogóle. Wszystkie z nich zostały uwzględnione następujące elementy:

 • kołyska;
 • Siedzisko;
 • Case-koperta;
 • torba na dostawy dla dzieci.

Kołyska dla dziecka mogą być instalowane i usuwane z obudowy. Jest także zabezpieczony moskitierą. Kołyska przeznaczona jest dla dzieci do sześciu miesięcy. Kiedy dziecko dorasta, może być przeszczepione do zespołu siedziska. Ale należy wziąć pod uwagę indywidualne cechy dziecka, bo ktoś rzuca i już w kołysce, a niektóre szybko wyrasta tę fazę.

Chodzenie blok dość przestronne i wygodne. Nawet w zimie, kiedy dziecko jest dobrze ubrany, to pasuje, a on będzie komfortowy bez żadnych problemów. Przewozić dziecko w zespole fotela może wynosić do 3 lat.

Torba na akcesoria jest niezbędna dla matek, na spacer często trzeba wziąć wiele rzeczy dla dziecka. Niższa sekcja pozwala na spacer do sklepu i nie nosi ciężkie torby w ich rękach.

Wózek Jedo Bartatina

Model ten jest najbardziej powszechne i popularne. Podobnie jak inni, że przeszedł kilka modyfikacji i ulepszeń. Po klasycznym modelu tam Jedo Bartatina powiększonej wózku, który różni się od swojego poprzednika obecnością doskonalszego kołyski system montażu. W modelu tym nowe miękkie elementy mocujące na taśmie, a rama jest wykonana ze stali.

Wózek Jedo Bartatina Alu Plus zyskała również popularność zarówno w Rosji, jak iw krajach europejskich. Producenci udało się połączyć wszystkie niezbędne cechy: bezpieczeństwo, wygodę, styl i design. A co najważniejsze, jest to stosunek parametrów takich jak „cena-jakość”. W tym modelu, jest lżejszy rama wykonana z aluminium, który jest lżejszy niż w poprzedniej ramce stali na około 2,5 kg.

Jest też lubiany wózek Jedo Bartatina Alu Elegance 14 „”, który oprócz lekkiej ramie ma nieco powiększone koła. W związku z tym nie ma nic, aby zapobiec na spacer z dzieckiem, nawet grubą warstwą śniegu.

Ogólna charakterystyka inwalidzkie

Oferowane wózki Jedo są dość lekki ciężar. Przynajmniej w porównaniu z podobnymi produktami na rynkach Rosji i Europy. Na przykład, wózek Jedo Bartatina 2 w 1 ma całkowitą masę razem z gondolą około 13 kg.

Ze względu na dość małym rozstawem osi (60 cm) to wózek bez trudu wejść do windy. Złożony zmieści się w większości samochodów.

Duże koła na igłach pomóc cieszyć spacery, nawet jeśli droga jest pokryte śniegiem. Średnica koła – 30-32 cm, w zależności od modelu.

kaptur wózek od podłogi do wysokości 125 cm od podłogi do obsługi – 115 cm.

Siedzisko można zamontować do kierunku jazdy i przeciw. Jest to bardzo wygodne, na przykład, jeśli spełniają silny wieje wiatr, to wystarczy, aby włączyć blok i kiedy wiatr nie boi się dziecka.

Urządzenie posiada różne oparcia, która jest regulowana od całkowicie poziomo prawie pionowe. Wszystko można ustawić w 4 różnych pozycjach.

Charakterystyka kołyski

Klasyczna FREELINE – dwa rodzaje kołyskach wykorzystywane są do wózków Jedo. Różnice mają bardzo mało: w ostatni kolebka dodawać tylko okienko w kapturze. Niezależnie od rodzaju łożu Jedo posiadać następujące cechy:

 • Pozycja dziecka w kołysce można regulować: z tyłu może trwać 6 różnych pozycji. Ze względu na to, kiedy dziecko jest trochę starszy, będzie mógł zmienić tę sytuację, więc oglądaliśmy go w świat.
 • Okapy w kołysce całkowicie nieme: są opuszczania i podymanie nie obudzić dziecka podczas chodzenia.
 • Specjalne uchwyty do jego transferu są po bokach podstawki.

Wymiary podstawki:

 • wewnątrz na materacu – 76 cm;
 • wewnątrz występy od – 80 cm;
 • Głębokość – 20 cm.

Wózek Jedo 2 w 1: zalety i wady

Jedną z głównych zalet należą:

 • Połączenie mocnych, lekkich materiałów tworzących ramy wózka dziecięcego;
 • kolebka można odchylić we wszystkich czterech kierunkach, dzięki czemu można łatwo uśpić dziecko;
 • Można regulować pozycję oparcia w kołysce i siedziskiem;
 • dobre zawieszenie na pasach skórzanych;
 • Można zainstalować foteliki samochodowe Grupa 0+ od firm Jedo, Recaro, Maxi-Cosi;
 • w stosunku do podobnych przykładów wykonania wózek ma niski ciężar;
 • stosunkowo niewielki rozmiar pozwala wózek do transportu ją do windy;
 • ze względu na rozmiar kół to łatwo można chodzić nawet przy drodze pokrytej śniegiem.

Ale nie ważne jak bardzo producenci, aby stworzyć całkowicie doskonałą rzeczą możliwą. Jedo i wózki mają kilka wad. Przede wszystkim, wielu rodziców donoszą, że starsze modele nie są bardzo dobre okapy. Ale producent poprawił się trochę w swoich nowych modeli.

Również wadą jest to, że wózek nie bardzo nadaje się na wycieczki, bo nie mieszczą się w bagażniku samochodu składaną.

opinie klientów

Już dużo rodzice mają czas, aby docenić firmę karetki Jedo. Jeżeli analiza opinii, następujące punkty mogą być podświetlone:

 • wózek bardzo zwrotny, a dzięki dobrej kół jest w stanie przekazać żadnych kałuż, kopce i sztolni;
 • Dzięki unikalnemu systemowi tłumienia na pasach w wózku jest prawie nie czuć wibracje i drżenie, karetka jeździ płynnie i precyzyjnie;
 • szerokość wózka można nosić go w windzie. Chociaż nie należy wyjaśnić, że w windach, które są zainstalowane na drzwiach gumowe uszczelki na drzwiach nie było pewne trudności: rodzice mieli trochę (kilka cm) pchnąć drzwi ręcznie, aby karetka zatrzymała się windy;
 • według większości rodziców, wózek łączy optymalny stosunek parametrów cenowych i jakościowych;
 • kołyska, jak chodzenie blok, tyle szeroki więc dziecko nawet w kombinezonie zimowym łatwo jest umieszczony;
 • czyszczenia i mycia wagonów przejść bez żadnych problemów: wszystkie części mogą być usunięte, aw niektórych przypadkach wystarczy przetrzeć wilgotną szmatką.

Wybór produktów dla dzieci jest zawsze długi czas siedzi w głowie rodziców, bo zawsze staram się dać swojemu dziecku najlepszy. Wózek – jest to jeden z najważniejszych elementów, nie może obyć się bez w pierwszym roku życia dziecka. Wózek Jedo mają dobre cechy. W ich tworzeniu wykorzystywane są wyłącznie materiały wysokiej jakości, które są przyjemne w użyciu i nie zaszkodzi oszołomienie. W ogóle, to jest niezawodnym rozwiązaniem na stosunkowo małym kosztem, co się podoba i wygląd, a ich właściwości.