175 Shares 2266 views

Aby uzyskać więcej informacji na temat sposobów leczenia gardła w domu

Wiele osób uważa, że ból gardła – jak to niewielki problem, że nie powinniśmy próbować radzić sobie z nim, ponieważ współczesny człowiek i tak pełen rzeczy. Ale to jest złe. Jeżeli nie będzie nic robić leczyć gardło w domu, można zarobić komplikacji. Jeśli klęsce poniesionej migdałki są gorące, temperatura wzrosła do 38 stopni lub więcej, wtedy masz ból gardła. Ale jak leczyć gardło w domu?

Pacjent powinien spędzać więcej czasu w upale, to najlepiej pod kocem. Swobodny przepływ w domu boli nie tylko on, ale także w pobliżu, jak to będzie rozprzestrzeniać infekcję. Będzie on zainfekować swój ból gardła, a następnie kwestia jak leczyć gardło w domu, zainteresuje całą rodzinę. Konieczne jest, aby pacjent spożywane tyle płynu, jak to możliwe. Fakt, że przy wysokich temperaturach bardzo szybko paruje wilgoć z powierzchni skóry, co może doprowadzić do odwodnienia, a zatem, zasilanie wodą musi być uzupełniany. Pij soki, pożądane gorącą herbatę z cytryną i mleko.

środki folk

Tradycyjna medycyna jest niezwykle bogata, może znaleźć wiele środków do zwalczania chorób zakaźnych. Ona wie, jak leczyć gardło w domu. Bardzo często istnieją różne płukanki, okłady, inhalacje, leczenie herbat i medycynie, etc. W skrócie, nie jest środkiem „dla wszystkich”, i każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie. Musisz natychmiast rozpocząć leczenie. I uważaj: jeśli po trzech dniach objawy samoleczenie nie znikają, należy udać się do lekarza i dowiedzieć się od niego, co można wyleczyć gardło.

Płukanie gardła

  1. Napar z kwiatów rumianku i lipy. Aby przygotować trzeba wziąć 2 kawałki limonki 1 część rumianek. Wlać mieszaninę gotowano wody twierdził, że wynosił 20 minut, a następnie sączy. Płukać uzyskany płyn powinien być kilkakrotnie w ciągu dnia.
  2. Wlew skrzyp. Weź 5-5,5 art. l. suchego skrzyp, wlać 400 ml wrzącej wody, nataivayte 15 minut. Odcedzić i używać jak w przypadku infuzji z rumianku i kwiatów lipy.
  3. Napar z malin liści: 2-2.3 Art. l. Liście wylewania wrzącej wody. W zamkniętym naczyniu, płyn powinien stać co najmniej 15 minut. Kilkakrotnie płukać.
  4. Napar z soku z buraków. Aby przygotować pocierać 1 kubka buraka ćwikłowego. Wlać ocet (6%) i niech prasy podstawki. Użyj tego, aby wypłukać kilka łyżek.

Leczenie produktów pszczelich

Głównym produktem stosowanym w leczeniu dusznicy bolesnej, – miód. W medycynie ludowej, właściwości miodu są bardzo cenione, to naprawdę może pomóc w różnych zaburzeń. Jeśli jesteś zainteresowany w jaki sposób leczyć gardło w domu, można zatrzymać się w jeden z następujących sposobów:

  1. Miód z aloesu. Wymieszać miód (3-4.5 v. L.), a niektóre sok drzewa aloesu. Ta mieszanina smarowania zapalenie migdałków.
  2. propolis drogi oddechowe. Rozpuszcza się 12,10 g propolisu litrze wody. Wszystko to jest umieścić w łaźni wodnej. Następnie wdychać pary wodnej przez 10-15 minut.

Będzie przydatny i dodatki, w szczególności:

  1. okłady z liści kapusty. Gardła owinięty kapusty i otaczają ciepłej masy (na przykład wełniane szal). Co 2-2,5 godziny liście zmieniają. Procedura ta pomaga organizmowi zwalczać stany zapalne.
  2. Kompresować z octem. Rozpuszcza się w zimnej wodzie octu, nasącza się go w grubą miękką ściereczką i owinąć nogi. Nadążyć skompresować chłodzenie tkanek. Następnie wyjąć i owinąć nogi z ciepłym kocem.

Pierwsze leczenie w domu, należy zwrócić uwagę na możliwość przenoszenia produktów i preparatów, jak również możliwych reakcji alergicznych.