280 Shares 3679 views

Jak włączyć baterię telefonu bez korzystania z dostępnych zasobów?

W życiu są chwile, kiedy czekasz na ważną rozmowy i był zaskoczony, aby zobaczyć, że akumulator jest całkowicie rozładowany smartphone. Po przeczytaniu dzisiejszym artykule dowiesz się, jak włączyć telefon komórkowy bez baterii.


Gdy jest taka potrzeba?

Na pierwszy rzut oka, jest absolutnie bezużyteczna wiedza, że jest mało prawdopodobne, aby być użyteczne dla każdej osoby, która jest następujący własny stan urządzenia na baterie. Jednak informacje o tym, jak włączyć telefon bez baterii, może być przydatna w przypadku, gdy urządzenie jest używane jako jeden z elementów systemu bezpieczeństwa.

Ponadto, taka wiedza będzie przydatna w przypadku konieczności dokonania pilnej rozmowy, jeśli zmarła bateria fabrycznie. Załóżmy, że kupiłeś nowy smartfon i stary zbierać kurz przez długi czas w tabeli. W rezultacie, jego bateria jest całkowicie rozładowana, a przechowywane pliki potrzebne w pamięci urządzenia. Aby do nich dotrzeć, nie ma potrzeby zakupu nowego akumulatora. To właśnie w takich sytuacjach ludzie często pytanie nie o tym, jak włączyć telefon bez baterii.

W przypadku zagrożenia , można spróbować krótki czas, aby „wskrzesić” urządzenie mobilne. Można to zrobić na kilka różnych sposobów.

Co potrwa do osiągnięcia pożądanego rezultatu?

Aby umożliwić pełne rozładowanie smartfon, trzeba zaopatrzyć się wcześniej zapas stabilizacja mocy, miernik napięcia, topnik, kalafonię, lutować, lutownica, USB-kabel i zasilacz awaryjny. Z tego prostego zestawu możliwe niezależnie reanimować urządzenia mobilnego.

algorytm

Ci, którzy nie wiedzą, jak włączyć telefon bez baterii, należy pamiętać, że średnia Ładowarka przeznaczona jest do pracy z akumulatorem bazowej, która jest zdolna do emisji krótkoterminowych znacznego prądu. Jeśli bezpośrednio podłączyć go do smartfonu, a następnie przy pierwszym włączeniu napięcia nadajnika spada prawie do zera.

Przed włączyć telefon bez baterii, trzeba uzyskać zasilanie stabilizacyjnego z wbudowaną ochroną zwarcie. Takie urządzenie można kupić w specjalistycznych sklepach lub stworzyć własną. Wytworzone napięcia wynosi 3,7 V.

Wyciąć telefonu komórkowego, aby być odłączony od zwykłej ładowarki akumulatora i wyjąć akumulator. Następnie wygląd na styku dwóch baterii, napięcie na który wynosi od 3,2 do 3,7 V. To może być wykonane za pomocą woltomierza.

Nie zapomnij o biegunowości, należy przyłożyć napięcie do odpowiednich zacisków w komorze baterii urządzenia mobilnego. Ci, którzy zdecydowali się nadal korzystać z tego urządzenia tylko jako część systemu bezpieczeństwa, możemy polecić odłączyć zasilanie. Możliwe jest również do lutowania lokalizacje połączeń kontaktów.

Następnie należy włączyć zasilanie i spróbować uruchomić urządzenie mobilne. Jeśli masz to, gadżet jest wyposażony w moduł komunikacji z chip zamontowany w baterii. Oznacza to, że nadaje się do zastosowania w systemach bezpieczeństwa. W tym przypadku, gdy telefon jest w stanie funkcjonować bez baterii, ale tylko wtedy, gdy nie ma energii elektrycznej.

Dla własnego bezpieczeństwa konieczne jest powstrzymanie się od prowadzenia takich eksperymentów i wykorzystać w podobny sposób tylko w wyjątkowych sytuacjach. Nie powinno się ignorować fakt, że w przypadku silnego baterii telefonicznej ogrzewania może eksplodować.

Jak można włączyć telefon bez baterii poprzez interfejs USB?

Na pierwszy rzut oka, jest to jeden z najbardziej oczywistych i prostych sposobów. Ale faktycznie nieco bardziej skomplikowana. Mobilne urządzenia przez USB może potrwać aktualny ograniczenie. Opłata bazowa przechodzi na smartphone znamionowej prądu. Po podłączeniu go do komputera lub laptopa za pomocą kabla USB limitem jest 500 mA.

Ci, którzy chcieliby dowiedzieć się, jak włączyć telefon bez baterii, trzeba będzie znaleźć sposób, aby podłączyć ładowarkę bez użycia baterii.