83 Shares 8931 views

Cechy osobiste wznowić: jak wyróżnić się z tłumu?

CV jest znakiem rozpoznawczym osoby z rekrutacji. Od pracodawcy musi zebrać wszystkie niezbędne informacje. Te zostały prawidłowo wykonane CV okazy można łatwo znaleźć. Jednak, jak zaprezentować się pracodawcy zwracają uwagę na siebie i wyróżniać się z ogromnej liczby konkurentów na stanowisko? Badania statystyczne pokazują, że jednym z głównych czynników wpływających na wybór są cechy osobiste do CV.

Jakie cechy osobiste wznowić powinny wskazać i które faktycznie nie mają żadnej wartości? A co najważniejsze – jak najlepszy prezent?

Przede wszystkim należy pamiętać, że tradycyjne banalna fraza „pracowitość, zdolność uczenia się, komunikatywność,” większość pracodawców dawna zmęczony jedzenia. Co więcej – ludzie po prostu nie reagują na nich, a prowadzony przez oczy. Twoje zadanie – aby podkreślić cechy osobiste wznowić tak, że każde twoje słowo było przeczytać i przekonać potencjalnych szefów polecić pracę dla Ciebie.

Aby lepiej zrozumieć, o co chodzi, proponuję spojrzeć na udanej ekspozycji pierwotnego podsumowania:

„Towarzyski. Jednorazowe ludzie na bardzo łatwo i szybko. mistrz sportu boksu. "

„Załączam w biznesie całą duszę, siłę, serca, wiąże wszystkie zębatym, a nawet podświadomości.”

Widzisz? Z pewnością, gdy czytasz te słowa, na ustach ciebie uśmiechał. Postawcie się na miejscu pracodawcy: Czy jesteś zainteresowany w człowieku, prawda? Więc trzeba zorganizować swoje cechy osobiste wznowić tak mocno uderzać w pamięci człowieka, staje się dla niego namacalne, żywe, a nie tylko część anonimowa szara masa.

Na czym jakość jest lepiej skupić uwagę?

W rzeczywistości, ta lista wygląda bardzo zwyczajne i nieciekawe: odpowiedzialność, pracowitość, gotowość do nauki, możliwość łatwego toleruje krytyki, umiejętności komunikacyjne, charyzma, przywództwa, działania, itd. Jednak najlepiej można otworzyć je z zupełnie innej strony!

Innym sposobem, aby przekonać pracodawcę do siebie – opowiedzieć o swoich … niedociągnięcia! Wydaje się, że efekt powinien być odwrotny. Jednak ten krok jeden pokażesz się jako otwartego, uczciwego człowieka. Oczywiście, to nie jest konieczne, aby być gorliwi. Jednak ich 2-4 minus jest to możliwe do określenia. Że może to być dla swoich braków? Wyprostowanie, nieufność, temperament, strach podróży samolotem, powolny lub nadpobudliwość, niepokój. Najważniejsze jest, aby wybrać te braki, które nie stały się zbyt duża przeszkoda do uzyskania żądanej pozycji.

Pamiętaj, że CV powinno być napisane prawdy, próbą udowodnienia, aby być lepiej niż naprawdę jesteś, i wziąć kredyt dla usług nieistniejących znajduje się bardzo szybko. Dlatego też, cechy osobiste i zawodowe w CV muszą być w pełni zgodne z rzeczywistą sytuacją. Kolejnym punktem, który można powiedzieć – hobby. Z tej pozycji można także przyciągnąć uwagę. Polecamy szczególnie przeznaczyć hobby wyświetlając aktywną pozycję w życiu (sport, podróże) i inteligencji (na przykład może to być gra w szachy, „Co? Gdzie? Kiedy?”, Albo th). Można również mówić o hobby, wykazując szerokich horyzontach (związane ze sztuką).

Poprawna pisownia CV – jest sztuką. Na koniec chcę dać jedną radę: idealne CV powinno być napisane i wykonane tak, że potencjalny pracodawca wrażenie, że miał kilka godzin rozmawiając z prawdziwą osobą na żywo! Aby przeczytać wznowić je w tym samym czasie nie powinno zająć więcej niż kilka minut.