411 Shares 5913 views

Firma ODO „Business City”: komentarze na temat pracodawcy, funkcji i usług

W poszukiwaniu pracy, wiele ludzie są gotowi, aby przejść do wielkich poświęceń, w tym niekorzystne warunki oraz naruszenia ich praw. Jednak większość pracodawców wystarczy użyć i oszukać osobom poszukującym pracy, którzy chcą dostać przyzwoitą pracę i zapłacić. Oni zwabić naiwnych pochlebne obietnice i „smaczne” pensje. Ale w rzeczywistości okazuje się, że nie wszystko jest tak mile widziane. Plotka głosi, że jest on tak zrobić liderów organizacji znanej SLC „Business City”. Opinii pracodawcy, który znaleźliśmy na temat tej firmy, będzie wyjaśnić sytuację i dowiedzieć się, w jaki sposób ta informacja jest prawidłowa. Dobrze, zacznijmy.

Brief firmy: zawód i trochę historii

Kapitał spółki „Business City” (recenzji pracodawcy będą brane pod uwagę w tym artykule) została utworzona w 2015 roku. Dla tych, którzy nie wiedzą, organizacja ta jest uważana za jedną z najbardziej wpływowych i znanych ekspertów w dziedzinie rekrutacji. W swojej pracy, przedstawiciele firm używać tylko metod selekcji personelu bieżących i testów, niezbędnych dla przedsiębiorców o różnych poziomach.

Klienci organizacja: kim oni są?

Jak powiedzieliśmy, firma „Business City” – to potężny i wpływowy guru rekrutacji krajowym. Oferuje on różne organizacje zwykle uciekają komercyjnych i przedsiębiorstw państwowych, przedsiębiorstw w potrzebie zatrudniania wykwalifikowanego personelu. Jej klientami są duże i średnie sieci handlowe, magazyny i centra logistyczne, przemysłowej i handlowej przedsiębiorstw, firm sektora usług, usługi użyteczności publicznej.

Zgodnie ze standardami przeciętnego pomocy eksperckiej „Business miasta” ośrodek około 20 000 różnych kandydatów rocznie. Warto zauważyć, że z usług organizacji dla ludzi, którzy szukają pracy, są całkowicie bezpłatne. Według opowieści wnioskodawców oraz wnioskodawców, opłata jest pobierana tylko z samych pracodawców.

Praca ta oferta „biznes City”

Wśród zawodów, które można znaleźć na oficjalnej stronie firmy „City”, są następujące:

 • kasjerzy i sprzedawcy;
 • sprzedawcom i promotory;
 • robotników i portowcy;
 • kierowców;
 • Odkurzacze i personelu technicznego ;
 • kompletacji i pakujących;
 • Operatorzy i t. d.

Wszystkie te pozycje na podstawie zamówień i sugestii innych członków firmy i spółki „Przedsiębiorstwo oferuje City”. Opinie o pracodawcy w tym przypadku daje możliwość poznania firmy w sposób bardziej szczegółowy.

Co ludzie mówią o klientów firmy?

Sami liderzy przedsiębiorstw przemysłowych i handlowych, kiedykolwiek korzystać z usług organizacji, opuszczają swoje opinie o ODO firmy „Biznes miasta”. Najczęściej są one pozytywne i opisać wysoki profesjonalizm ekspertów firmy rekrutacji. Wśród korzyści wynikających z leczenia do członków tej organizacji są następujące:

 • Szybki i profesjonalny personel kolejność wyboru.
 • Ogromny wybór profesjonalistów.
 • Profesjonalny przegląd i ocena wniosku.
 • Możliwość przetestowania kandydatów na ich poziom profesjonalizmu.
 • Gay i indywidualne podejście do pracodawców.
 • Zniżki i udogodnienia w usługi (na przykład zmniejszenie zawartości procentowej opłaty agencyjnej w zaproszeniach średnich i późniejszych).

Według klientów, firma „Business City” (odpowiedzi pracodawców potwierdzić tę informację) zdobył dobrą reputację. Wykonuje on swoje obowiązki. Specjaliści, że wybiera się prawie całkowicie spełnia określone wymagania. Ale jeśli obowiązki firmowe zajęło na siebie wykonuje, z jego pracowników? O nim i rozmawiać.

„Business City”: komentarze na temat pracodawcy (Moskwa)

Aby dowiedzieć się więcej na temat potencjalnych pracodawców, nawet jeśli pośredni, trzeba zwrócić uwagę na swoich pracowników. Według opowieści wiele, są one całkowicie zadowolony z postawy w zespole. Mówią o przyjaznej i spójny zespół, gotowy w każdej chwili wspierać i dać porady pożegnalną.

Inni mówią o niełatwej relacji z kierownictwem organizacji „Business miasta”. Opinie o pracy pracowników z jakiegoś powodu niezadowolony jednostki sterującej zachowanie, mają również prawo do istnienia. Z tych esejach zawsze można nauczyć się czegoś pożytecznego. Na przykład, niektórzy pracownicy opisują trudności w opracowywaniu harmonogramu wakacje. Według nich, „dostać w doskonałej miesiąca” jest praktycznie niemożliwe. Liczyć tylko zwierzęta, a blisko kierownictwem pracownicy mogą na raz i prawej wakacjach. Inni idą na odpoczynek po pracy.

Inni mówią o trudnościach z opłacaniem szpitala. Według nich, ludzi z chorób wirusowych i innych dolegliwości są dosłownie zmuszony iść do pracy lub pójść na darmowe wakacje. Z pozytywnym, być może, można odróżnić od innych miast, aby zapewnić mieszkania i rzadkie kierunki rekompensaty (ma zastosowanie tylko do transportu publicznego). I, oczywiście, dla realizacji planu znalezienia wykwalifikowanego personelu zatrudniony menedżerów i specjalistów firmy rekrutacyjnej mogą otrzymać niewielki, ale piękny nagrodę w postaci zasiłków pieniężnych. Oto on, firma wewnętrzny świat zwany „Business City”. Cechy tej organizacji przez kandydatów i opisujemy poniżej.

Co ludzie mówią o tym pracodawcy?

„Business City” jest znany od dawna. W tym opinie o nim, można usłyszeć bardzo wszechstronne. Jeśli mówimy o pozytywnych aspektów, które opisują 60% respondentów, którzy odwiedzili rolę wnioskodawcy, możemy zauważyć, co następuje:

 • Możliwość wyboru między kilku realizacji Alokacji (osoby mogą wybierać między pełnym wymiarze czasu pracy, w niepełnym wymiarze godzin i jednej metody pracy w systemie zmianowym).
 • Łatwość poszukiwania pracy (wszystkie dostępne oferty są publicznie dostępne na stronie internetowej firmy).
 • Łatwość aplikacji (zainteresowanie konkretnej kandydatki można podkreślić za pomocą kwestionariusza na stronie internetowej firmy).
 • Duży wybór dostępnych wakatów i regularnie aktualizowane opcje wynagrodzenia.
 • Dostępność elastycznych form pracy.
 • Możliwość sformalizowania tego samego dnia.
 • Obecność atrakcyjnych stawkach płacowych.
 • Zapewnienie tymczasowego obudowę (okres pracy).
 • Możliwość dofinansowania na podróż do miejsca zatrudnienia.
 • Obecność zaliczki.

To właśnie te korzyści i przewiduje współpracę z takimi firmami jak SLC „miasto biznesu”. Opinie o pracodawcy większości użytkowników są podłączone do jakości świadczonych usług, jak również różnicę między obietnicami a faktycznymi propozycji firmy. Według opowieści niektórych kandydatów, w rzeczywistości, te dwa pojęcia są przedstawiciele organizacji rekrutacji znacznie się różnią. Na przykład, od 140 rubli za godzinę obiecanego wynagrodzenia tylko 110. W tym przypadku, płatności występować nieregularnie. Często są oni zatrzymani.

Negatywne opinie: są tacy,

Są nawet ludzie, którzy, delikatnie mówiąc, niepochlebne komentarze na temat pracodawcy „Business miasta”. W ich opinii, nie skąpić na zły uwagi, komentarze i oburzenie. Według nich, firma oferuje najbardziej „kiepska i nisko płatnych miejsc pracy.”

Jaki jest mechanizm urządzenia do pracy?

W „miasto biznesu” wszystko jest zorganizowane, a mechanizm współpracy pomiędzy wnioskodawcą a pracodawcy ustalone jako zegar. Aby rozpocząć z osobą, która szuka pracy, wystarczy wybrać interesującą pozycję. powinien następnie wysłać wniosek przez postaci „znaleźć pracę”. W tym kwestionariuszu, należy podać następujące dane:

 • imię i nazwisko oraz adres e-mail;
 • numer telefonu kontaktowego;
 • wiek i płeć;
 • Obecność lub nieobecność płyty karnej;
 • tytuł pracy;
 • Korzystnym rodzajem pracy.

Po przesłaniu tych danych jest ich przetwarzanie. A jeśli się do proponowanego stanowiska, mieć pewność, aby zadzwonić i umówić się na spotkanie. Przy pozytywnym wyniku zdarzenia dostać pracę, tymczasowe zakwaterowanie oraz możliwość realizacji siebie. Jak widać, wszystko jest proste i niedrogie. To jest tylko wtedy, gdy pracodawca realizuje obietnice można się tylko domyślać, na podstawie licznych opinii i poglądów innych.