882 Shares 6157 views

opony zimowe Dunlop Graspic DS3: przeglądy właścicieli

Zima – czas mrozów, które prowadzą do powstawania zasp śniegu przeciwko nawierzchni drogi i grubą warstwą lodu. A jeśli zdecydujesz się przejechać na drodze zimą na oponach letnich, a następnie bardzo szybko zobaczyć, że uchwyt jest praktycznie nie istnieje. Dlatego z zimowych miesięcy, kierowcy rozpocząć poszukiwania nowych opon zimowych – nadszedł czas na opony z kolcami.

Jednak niewiele osób lubi to – po pierwsze, kolce są zawsze stracone, mamy często kupić nowy komplet opon, zanim on rozebrany, ponieważ kolce spadać, a wraz z nimi, i pogarsza przyczepność. Po drugie, bardzo niewiele osób jak fakt, że ze względu na kolce w zimie, hałas maszyna jest kilka razy więcej niż zwykle. I to tylko jeśli masz szczęście. Jeśli trafisz nie jest najlepsze opony zimowe, hałas w kabinie może być po prostu nie do zniesienia. Dlatego popularność zyskuje studless opon zimowych w ostatnich latach. Do jego wytwarzania z zastosowaniem specjalnej kompozycji kauczukowej, w którym znajdują się mikroskopijne kryształki – w związku z nich jest wykonywane i uchwyt.

Jedną z najbardziej uderzających przykładów tej gumy – opony zimowe Dunlop Graspic DS3, recenzje, którego nie są w większości pozytywne. To jest ten model i powinny być rozpatrywane w tym artykule. Po wszystkich nowych technologii i braku ciernie – to nie jedyne cechy wyróżniające ten model. Teraz będzie można zapoznać się z co inni profesjonaliści mają opony zimowe Dunlop Graspic DS3. Opinie o nich będą także dokładnie rozważyć, ponieważ to one, a nie producenta, są w stanie dać Ci najbardziej realistyczny obraz produktu.

informacje ogólne

O oponach Dunlop Graspic DS3 można znaleźć opinie na temat Internetu w każdym miejscu, ponieważ wielu kierowców już miał okazję spróbować tego modelu, a opinie są w większości pozytywne. Jednak wszystko, co trzeba powiedzieć w porządku, więc najpierw należy wziąć pod uwagę wszystkie cechy tego modelu, a następnie przystąpić do wnikliwej analizy poglądów użytkowników.

Więc, jakie są magistrala danych? Opony model ten jest jednym z najlepszych przykładów non-opony z kolcami śniegu na rynku – to oferują doskonałą przyczepność nawet w najcięższych warunkach mrozu, a będziesz w stanie zapomnieć o wszystkich problemach, które były nieodłączne opony kolcami. Specjalnej mieszanki zapewnia większą przyczepność i kontrolę jazdy, nawet przy bardzo niskich temperaturach, a zwłaszcza w warunkach ekstremalnych.

Osobno warto zwrócić uwagę na wydajność opon, które w zimie stanowią one najnowszą technologię opracowaną przez Dunlop troski specjalnie do zastosowania w tego typu opony. Wszystko razem pozwala kierowcy cieszyć się jazdą w zimie jeśli idzie o gładkiej i równej drodze w lecie. Ale nadal powinien przeczytać więcej szczegółów na temat każdego z wybitnych cech tego modelu.

Protector górnej klasy

Najważniejszą rzeczą, która może zainteresować fanów samochodów w opony zimowe nie są wyposażone w zatrzaski – opiekuna. Zapewniając w ten sposób trakcję? Jaka jest różnica między non-opony z kolcami od normalnych zimowych opon letnich? Różnica polega na tym, że aby utworzyć bieżnik, specjalną mieszaninę, w której kryształy z włókna szklanego są dodawane – że zapewniają uchwyt, przy czym w przypadku Dunlop Graspic DS3 opony Zgłoszone że przyczepność jest dużo wyższej jakości niż w przypadku opony z kolcami ,

Oczywiście, każdy może rozwiązać ten problem za siebie, sprawdzając oba typy opon, ale opcja studless – jest to krok naprzód, przyszłość technologia, która pozwoli kierowcom dostać dużo więcej przyjemności z jazdy. Ale, oczywiście, to należy rozumieć, że nabijanie bieżnika opony często zamarza i staje się trudne, a więc w przypadku utraty kolce, zaczyna bardziej aktywnie ślizgać na oblodzonej powierzchni. Dlatego u podstawy kompozycji kauczukowej ma bieżnik opony krzemionki, która pozwala opony pozostanie miękka i elastyczna nawet w najcięższych mrozów. Co daje? Zapewnia to znaczne zwiększenie przyczepności nawet w najbardziej nieprzyjemne dla powierzchni jezdnej, a także poprawia kontrolę nad pojazdem, gdzie obecność innych opon masz go stracić.

Cyfrowa technologia walcowania

Szczególną uwagę należy zwrócić na unikalnej technologii, która jest wykorzystywana wyłącznie w produkcji opon Dunlop. Nazywa Cyfrowy Rolling Symulacja, a konkretnie w modelu opon uaktualnieniu do drugiej wersji tej technologii. Co to jest i dlaczego są potrzebne? Wielu kierowców zadawać takie pytania, ponieważ nie są szczególnie zainteresowani procesami i rozmaite drobiazgi produkcji. Muszą się autobus był jakości, co daje doskonałą przyczepność, wykazując wysoką wydajność, bezpieczeństwo gwarantowane i nie wymagają częstej wymiany.

Technologia ta znacznie poprawia wrażenia z jazdy, ponieważ jest odpowiedzialny za zoptymalizowany rozkład ciśnienia w oponach. Efektem jest nie tylko ulepszona przyczepność, ale także zwiększyło czas życia opony. Osiąga się to przez to, że ciśnienie wewnętrzne jest zoptymalizowany kontakty bieżnika nawierzchnia równomiernie – odpowiednio, a zużycie opony jest jednorodna. Nie trzeba już zmienić opony wyłącznie ze względu na fakt, że w pewnym momencie bieżnika znacznie, podczas gdy w innych miejscach wciąż było możliwe, aby przejść przez rok.

Tak Cyfrowy Rolling Symulacja – technologia, która nie tylko poprawia komfort jazdy i bezpieczeństwo tego procesu, ale również pozwala zaoszczędzić pieniądze kosztem znacznie bardziej rzadką zmianą gumowym. W tej części artykułu, który zostanie przedstawiony opinii o oponach Dunlop Graspic DS3, można mieć pewność, że jest to rzeczywiście sprawa.

Zoptymalizowana sztywność bieżnika

Wzór bieżnika w tym modelu jest bardzo ważnym elementem, gdyż pozwala opona do dalszej poprawy wydajności. Dzięki niemu kierowca czuje się dużo lepiej koło jest napędzane przez ulepszoną przyczepność i toczenia gładkości powierzchni drogi opony. Nie będziesz już mieć poczucie, że samochód reaguje dopiero po sekundzie po włączeniu koło. To z kolei, również zwiększa bezpieczeństwo jazdy. Jeśli chodzi o poziom bezpieczeństwa, co gwarantuje Ci Dunlop Graspic DS3 opony, opinie i nie będzie kłamać.

Model ten – to opony zimowe, ale wszyscy wiemy, że opony zimowe są zwykle niezbyt dobrze wychowane na suchej nawierzchni. Na szczęście, obrońcą tego modelu jest wykonana w taki sposób, że prowadzenie na suchych drogach praktycznie nie przyzna w wygodnej i bezpiecznej jazdy na oblodzonych drogach. Jednak zwrócić uwagę na fakt, że ta cecha bieżnika tego modelu nie ma wpływu na działanie tych samych powierzchniach oblodzonych i zaśnieżonych. Powoduje to, że opony te są niezwykle uniwersalne, a jeśli to konieczne, można bezpiecznie z nich korzystać na suchych drogach – ale nadal nie angażować, bo przy takiej nawierzchni zużycie opon zimowych szybciej.

kanaliki

Naturalnie, jest to niemożliwe, aby porozmawiać o oponach i nie wspominając kanalików na bieżniku, ponieważ odgrywają one jedną z najważniejszych ról w zimie. Oni odebrać wilgoć od drogi, co zapewnia maksymalną przyczepność. To samo odnosi się do śniegu. Model ten ma doskonały system płynów w obie strony i śnieg, pozwalając te substancje nie stagnacji w kanalikach, i jest w ciągłym ruchu, co daje maksymalną wydajność.

Trzeba też wspomnieć, że ściana rurowa, które są po obu stronach bloków wzór bieżnika zostały również poprawiła się w porównaniu z poprzednimi modelami i innych podobnych postaciach opon zimowych. W rezultacie stały się one bardziej rygorystyczne, który wpłynął na dwa wskaźniki. W pierwszej kolejności, co dodatkowo poprawia czucie kierownicy, dzięki czemu wrażenie jazdy w ekstremalnych warunkach są tylko pozytywne. Po drugie, obniżona stawka zużycia bieżnika, co pozwala jeździć na tym samym zestawie gumy znacznie dłuższy w porównaniu do innych podobnych modeli. Cóż, to wszystkie podstawowe cechy i funkcje modelu opony zimowe Dunlop Graspic DS3. Liczba kierowców, którzy już mieli okazję do wypróbowania gumy – jest to temat, który będzie poświęcony drugiej części artykułu.

Najbardziej przydatna wskazówka

W każdym miejscu, gdzie można znaleźć opinie na temat danego produktu, ludzie zawsze powiedzieć, czy dana recenzja był pomocny czy nie. Z tego i tworzą przeglądu ocen w tym artykule będą rozpatrywane tylko tych, którzy wykazują ludzie pomocni i pouczające. Co jest tam o oponach Dunlop Graspic opinii DS3?

Za kierownicą pojazdu, aby sprawdzić opony zawsze wygodne, ale nie każdy ma możliwość, tak wiele przy wyborze kierować doświadczeń innych. Pozytywne aspekty, które wyznaczają użytkowników w pierwszej kolejności odnosi przystępnej cenie – średnio nie przekracza dziesięć tysięcy. Model ten przyciąga brak cierni i fakt, że nawet w najcięższych mrozów to zachowuje wystarczającą miękkość. Kierowcy będą również pamiętać, że na suchym asfalcie, co zostało już o którym mowa powyżej została przeprowadzona, guma rzeczywiście wykazuje doskonałe osiągi. Ten ostatni, jak zauważył z pozytywnych cech – funkcjonalnością magistrali danych, nawet w najgłębszym śniegu.

Jednakże istnieją również negatywne aspekty – na przykład, wielu twierdzi, że jazda na ocieplenie tej gumy nie jest bardzo ładny, ponieważ jest zbyt miękki. Często jest to dowód na gumowych opinii Dunlop Graspic DS3. Za kierownicą samochodu, oczywiście, najlepiej jest sprawdzić jakość opony. Ale widok konsumentów też mogę uwierzyć.

Nie jest to najlepsze opony

Jakie są niektóre z modelu opony Dunlop Graspic dokonuje przeglądu DS3? 175/65 R14 – to wielkość, która jest bardzo popularna. Ale jeśli mówimy o jakości opony jako całości, ich wielkość nie ma zasadniczej różnicy. Kierowcy mówią wiele korzyści z używania tego produktu, a mianowicie, niski poziom hałasu, dobrą obsługę i doskonałą wydajność na zaśnieżonych drogach. Ale jednocześnie najwyższa ocena za jakość konsumentów nie stawia fakt, że skuteczność hamowania jest często bardzo niska. A w rzeczywistości jest to kluczowy wskaźnik przy wyborze dobre opony zimowe. Twój samochód może przejść inny rozmiar opon, takich jak Dunlop 205/55 R16 Graspic DS3, opinii na temat tego produktu i producenta powiedzieć, że nie ma najlepszą obroną moc w porównaniu z opony z kolcami. Niestety, producenci nie byli w stanie wnieść „rzep” do nowego poziomu.

Doskonałe opony zimowe

Ale nie sądzę, że konsumenci umieścić te opony tylko niski wynik – statystyki pokazują, że około 35 procent opinie oceny opon na pięciu. Warto również zauważyć, że w większości przypadków ludzie korzystają z opon Dunlop Graspic DS3 R15. Recenzje, które oceniają jakość gumy grzywny, są liczne, wielu właścicieli samochodów donoszą, że główne zalety tego modelu są cisza i komfort jazdy. W szczególności konsumenci zauważyć, że ten model jest idealny do jazdy w zimie w mieście, ale nie z najlepszą ręką pokazując sobie znacznie oblodzonych nawierzchniach i podczas szybkiej jazdy. Ale najważniejsze jest to, że w tej kategorii cenowej, który obejmuje autobus, lepszy model jesteś mało prawdopodobne, aby znaleźć, a więc należy zwrócić uwagę na modelu Dunlop Graspic DS3 91Q. Komentarze na temat tych opon, jak widać, choć i są zróżnicowane, ale emitują wiele pozytywnych chwil.

Często zaleca modelu

Należy zauważyć, że bardzo często kierowcy polecam kupowania go na opony zimowe Dunlop Graspic DS3. Recenzje właściciele zgadzają się, że wydajność tych opon na zimowych drogach zawsze są bardzo wysokie. Jeśli umysł do prowadzenia samochodu, a następnie można zacząć dobrze i szybko i bezpiecznie zwolnić i poruszać się z normalną prędkością, nie spowolni do indeksowania, jak w większości samochodów w złych warunkach pogodowych. Dlatego nadal należy zwrócić uwagę na jak dobre opony zimowe Dunlop Graspic DS3. Odpowiedzi o nim bardzo pochlebne opuścić nawet personel sprzedaży, a to jest mało prawdopodobne, aby efekt współpracy z producentem, ponieważ nie można powiedzieć, że firma Dunlop jest tak popularny w Rosji.

Ostatnie komentarze

Cóż, teraz wiesz prawie wszystko o oponach zimowych studów Dunlop Graspic DS3. Opinie o nich są różne, ale większość z nich szacowania modelu na stałym piątce. Tylko nie zapomnij, że opony studless – to nadal dość świeży produkt na rynku, więc nie jest konieczne wymaganie te opony o tym samym, że trzeba od starego rodzaju opony z kolcami.

Należy zauważyć, że konstrukcja tego modelu koncentruje się na, aby zminimalizować hałas generowany przez opony – i to opona radzi sobie dobrze, i potwierdził, że lewy konsumenci o modelu Dunlop Graspic DS3 opinie. 225/50 17 – jest to jeden z najbardziej popularnych rozmiarach, które jest popyt na całym miejscu, więc można go znaleźć niemal wszędzie, ale jeśli jest to konieczne, można odebrać opony specjalnie dla Twojego samochodu.