340 Shares 6190 views

„Treylbleyzer Chevrolet” – SUV dla prawdziwych mężczyzn

W ubiegłym roku słynny amerykański koncern „Chevrolet” w Moskwie Motor Show „MIAS-2012” przedstawionej na kierowców krajowych jej nowa generacja prawdziwych mężczyzn „SUV Chevroleta Treylbleyzer”. Ale jak wiadomo, do Rosji „burżuazyjnej” samochody dostać od razu i na długo przed premierą Moskwie drugiej generacji „Treylbleyzerov” udało się zobaczyć w Tajlandii i Chinach. Podczas gdy nasi kierowcy są nadal uważane za nowość osobiście, w Państwie Środka już zapowiedziała rozpoczęcie sprzedaży było to, że wyników badań poszedł całkiem dobrze. Nie będziemy zagłębiać się w historii Premier i rankingów sprzedaży, a lepiej przyjrzeć bardziej szczegółowo, jakie są nowe „Chevrolet” -vnedorozhniki.

Zdjęcia i ocena wyglądu zewnętrznego

Nowy nabyte charakterystyczny dla amerykańskiego koncernu zewnątrz: dwupoziomowy krata, dużo chromu w organizmie, jak również firma godło dużych wymiarach. Przednie światła samochodu zdobią nowe światło główne migdałowego kształtu i wykończenia zderzak ze zintegrowanymi „pistolety” świateł przeciwmgielnych. W innych częściach ciała SUV nowej „Chevrolet Treylbleyzer” ma wiele wspólnego ze swoim starszym bratem modelu „Colorado” (w szczególności, w rozmiarze). Dlaczego tak się stało? Po prostu dlatego, że nowość został zbudowany na tej samej platformie, jak „Colorado”, stąd wynik.

Dane techniczne „Treylbleyzer Chevrolet”

SUV drugiej generacji są agregowane dwa potężne silniki napędzane benzyną lub olejem napędowym. Ostatnie urządzenie ma pojemność 180 „koni” i objętości skokowej 2800 centymetrów sześciennych. Jest to podstawowy silnik dla Łazika „Treylbleyzer Chevrolet.” SUV są wyposażone albo w pięciu przekładnią manualną lub 6-band „automatyczne”. Rozproszenie do stu kilometrów na godzinę wynosi około 5,12 sekundy. Dzięki doskonałej przyczepności, a moment obrotowy (Nm) 470, urządzenie to jest w stanie wyciągać się nie tylko SUV 2,5 tony na drogi i ścieżki, ale również dodatkowo do ciągnięcia przyczepy światła całkowitą masę 1000 kg.

Druga jednostka (ten, który działa na benzynie), ma pojemność 239 KM i pojemności 3600 „kostki”. Dobre wyniki dla amerykańskiego „Treylbleyzer Chevrolet!” SUV w wersji benzynowej jest połączone z automatyczną skrzynią biegów. „Mechanika” Oto już zainstalowany. Dzięki takiemu nowości dużej mocy jest po prostu niezwykła dynamika: 239-konny silnik jest w stanie rozpędzić prawie 3-tonowy „skorupę” do „setki” w zaledwie 8,8 sekundy. Te cechy byłyby przedmiotem zazdrości wielu europejskich samochodów. Jednak amerykańska technologia zawsze wyróżnia na swoich potężnych silników i objętościowych.

Cena „Treylbleyzer Chevrolet”

SUV 2. generacji w wersji benzynowej będzie kosztować $ 1 milion 510 tysięcy rubli. Do kompletu diesel będzie musiał zapłacić około 1 miliona 650 tysięcy rubli. Najdroższe sprzęt dostępny w wersji benzynowej i kosztuje 1.779 mln rubli.