245 Shares 5373 views

Menu dla utraty wagi. O system oszukiwania, i nie tylko …

Jeśli zapytać ludzi na pytanie, z którym kojarzy owa dieta, zdecydowana większość odpowie ograniczeń dietetycznych. Ważność takiego oświadczenia jest trudno wątpić. Jest mało prawdopodobne, że istnieje menu dieta, która zawiera mąkę, tłuszcz i słodkie. Jednakże, jest to poważny haczyk leży tutaj. Niewielu z nas może pochwalić się żelazną wolą. W związku z tym, trzeba tylko powiedzieć do siebie: „Czekolada jest dzisiaj – tabu”, a natychmiast nieznośnie chce jeść przynajmniej kawałek.


„To jest niemożliwe dla samego życia w ogóle odmówić” – myślisz i zacząć jeść jak wcześniej. Jednak w pełni przyznać, że niektóre zmotywowany człowiek znajdzie siły, by trzymać się sztywnych reguł – „kalorii”.

Ale jak się okazało amerykańskich dietetyków, to jest całkowicie opcjonalne. Według nowego systemu diet-oszustwo, zakazane pokarmy nie powinny istnieć. Nie może być wszystko: ciasta, torty, sałatki tłuszczu – Olivier i wędzone. Eksperci twierdzą, że tak można jeść przez całe życie. W tym przypadku, można stracić tych dodatkowych i będzie utrzymywać się w dobrej formie łatwo. Więc co to za układ?

Oszukiwanie dieta jest konwencjonalna dieta niskokaloryczna, w którym istnieją „loading” dni. Krótko mówiąc, cały tydzień jeść prawidłowo, aw sobotę i niedzielę odbywa wolności w postaci wysokokalorycznych pokarmów. Jednocześnie wzrost stawka dzienna może wynosić 800-1000 kcal dotyczące spożycia.

Zobaczmy, co zalety systemu oszustwo? Po pierwsze, taki układ zasilania wzmacnia organizm, nie pozwalając mu poruszać się w trybie pamięci masowej. Po drugie, ludzie tracą na wadze łagodzi napięcie psychiczne utworzony przez każdej diety niskokalorycznej. I po trzecie, tworzą zupełnie inny stosunek do wysokokaloryczne jedzenie. To idzie z kategorii znane i codziennie do kategorii specjalnej i uroczysty. Ponadto, takie podejście do żywności zmniejsza ryzyko zaburzeń jedzenia, kiedy po długiej diecie człowiek zaczyna właśnie spożywać te produkty, które przez długi czas, aby zaprzeczyć samemu.

Słynny dr Hein

program odchudzania opracowany przez George'a Hein, nazywany tylko jako rewolucyjny przełom w dziedzinie odchudzania. Ale powiem wam tajemnicę: nic nowego, nie wymyślać. Zobacz jak to wygląda w składzie: dieta dla menu odchudzania.

W pierwszym dniu na śniadanie jest oferowany do jedzenia kilka bochenków pszenicy, 60 g sera i 30 g szynki (wszystkie niskotłuszczowych), jabłko, jogurt.
Na obiad kurczak dopuszczalnej ukąszenia (kawałek 120 g), fasoli (200 g) i surówka bez opatrunku. Dozwolone rzodkiewki, pomidory, ogórki, kapusta, sałata. Na deser – szklanka jagód. Kolacja oferowane do nas na parze ryby (150 g), gryka (100-150 g), liście sałaty (300 g) i sok ze świeżych owoców (jabłko, pomarańcza, grejpfrut).

Podobna menu dla utraty wagi na długo zanim został zaproponowany przez rosyjski dietologa V. Mirkin. Istotą diety jest zmniejszenie całkowitego spożycia kalorii, zmniejszenie zawartości tłuszczu i węglowodanów. Analogi diety są prawie wszystkie programy diety niskowęglowodanowe, w tym systemu Atkinsa. Oczywiście, taki system będzie działać, a na dwa – trzy miesiące, można pozbyć się 7-8 kg. Ale brak węglowodanów prowadzi do zmęczenia, senność i zawroty głowy oraz brak tłuszczu wpłynie na kondycję włosów i paznokci. Dlatego zdrowe menu dieta powinna zawierać wszystkie niezbędne i we właściwych proporcjach. Złoty Wzór 1: 1: 4 (białka, tłuszcze, węglowodany), pozwala na utratę masy ciała, bez szkody dla zdrowia.

Kilka słów o menu odchudzania

To niesamowite, że już dawno dorośli mężczyźni i nie wierzymy w bajki, ale jak tylko dojdzie do kolejnej diecie cud, jesteśmy gotowi, aby natychmiast go wypróbować na własnym ciele. Czekolada, słodycze, kiełbasa, arbuz, grejpfrut, ananas, gryczana … Wyliczanie popularne diety mogą być w nieskończoność. Omówienie szkód i korzyści, także zajmuje sporo czasu. Ale zawarcie we wszystkich przypadkach, brzmi mniej więcej taki sam – Diety zapewnić jedynie efekt krótkoterminowy. Aby zrozumieć dlaczego, wystarczy spojrzeć na sytuację jako całości.

Każda dieta wymaga ograniczenia i specjalną dietę. W rezultacie, jesteśmy zmuszeni do dostosowania ich sposób życia w pewnych okolicznościach. Ale wielu z nas ma rodzinę, która nie ustanowiła dzielić nasze „pohudatelnye” impulsy. Ponadto, nie każdy jest w stanie oprzeć się pokusie codziennie, obserwując dom konsumować kanapki i pyszne babeczki wysokokalorycznych. Dlatego wiele osób twierdzi, że dieta oni po prostu nie mają wystarczająco dużo czasu. Zatrzymaliśmy się w obwiedni na chwilę i schudnąć, człowiek wraca do swojego poprzedniego jedzenia i ponownie odzyskać.
A co, jeśli do menu dla utraty wagi, biorąc pod uwagę wszystkie indywidualne cechy i obracając dietę do stylu życia? Oczywiście, szukać przepisów, które można przygotować nie tylko siebie, ale także w pobliżu, trochę czasu. I kaloryczne potrawy wraz z wielkości porcji, nie tylko nauczyć się rozpoznawać przez oko. Ale miesiąc później – kolejna zdrowa dieta pójdzie gładko wróciło do normy dla reszty rodziny.

utraty wagi wskazówki

Utrata masy ciała nie jest na próżno nazwie „zwalczanie nadwagi”. A na wojnie jak na wojnie, żadna teoria nie może zrobić. Dlatego Uzbrój wiedzy.

Zalecenia dietetyków jeść często, ale po trochu to bez powodu. Tryb ten posiłek pozwala utrzymać poziom glukozy, a tym samym uniknąć ataków głodu i przejedzenia. Nie zaniedbuj do jedzenia.

Wyrzucić gotowych produktów na rzecz żywności krajowej. Więc nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale będziesz wiedzieć dokładnie, co jeść.

Nie nadużywaj soli. Jak wiadomo, że zatrzymuje wodę w organizmie. Te dodatkowe centymetry i kilogramy.

Twoja dieta powinna być obecna warzywa na codzień iw dużych ilościach, podczas gdy owoce trzeba być ostrożnym. Duża ilość fruktozy nie sprzyja utracie wagi.