384 Shares 9390 views

Który automatycznie przełączyć klawiaturę do zainstalowania? Przegląd wolnego zmienić język na klawiaturze

Jak często zapominając, aby przełączyć układ klawiatury, wielu użytkowników zdobyć dużą ilość tekstu, nie patrząc na ekran. Po tym wszystkim, twoje oczy zajęty ważniejszymi pracy. Oni szukają odpowiednich klawiszy na klawiaturze, starając się jak najszybciej zebrać niezbędne słowa. Widziany wynik na ekranie pozwoli każdemu użytkownikowi myśleć o instalacji oprogramowania, które jest w stanie kontrolować tekst wejściowy, aw przypadku nieprawidłowego wejścia – do wytworzenia wizualne i dźwiękowe, a najlepiej – na własną rękę, aby poprawić ten błąd i aby przełączanie między językami. Tematem niniejszego artykułu jest, aby przełączyć klawiaturę, a także przegląd przyzwoity instalować programy, użytkownicy są w stanie rozwiązać problemu.


Na grzbiecie fali

klawiatura przełącznik Punto Switcher jest najbardziej popularny wśród rówieśników. To fakt. Jak wiadomo, program kilka lat temu kupił rosyjski silnik wyszukiwarki „Yandex”, tak, że każda osoba anglojęzycznych był pod wpływem ukrytej i jawnej reklamy w najlepszym przełącznika klawiatury na świecie. Najważniejszą zaletą programu Punto Switcher – jest to za darmo. przełączyć klawiaturę funkcjonalny imponujące.

 1. Automatyczne układy przełączające z Instant korekcyjnych już napisanych listów.
 2. Ustawianie układ przełączania zasady, takie jak skrótów i akronimów.
 3. Obecność słownika, aby słowo z wyjątkami, które nie muszą przełączyć, bardzo wygodne dla hasłem.
 4. Możliwość prowadzenia dziennika drukowanego tekstu, który jest w podziale według daty i można również zablokować za pomocą hasła.
 5. Dźwięk ostrzegawczy jest wpisany niepoprawnie dla tych, którzy nie chcą korzystać z Auto.
 6. Częste aktualizacje i poprawki, co wskazuje na pełne wsparcie oprogramowania.

Przełącznik niekorzystne Punto Switcher

Sądząc po licznych opiniach użytkowników, wraz z zaletami i programu ma szereg wad, z powodu, który bardzo często jest usuwane i zastępowane alternatywy. Jest oczywiste, że deweloperzy są stale monitorowanie takich przeglądów i spróbować naprawić błędy, ale bardzo często pojawiają się nowe problemy.

 1. Zdjęcia profesjonalne, edytory audio i wideo, dostać się pod opieką wszystkich zasobów systemowych komputera, często przestaje działać podczas próby nieautoryzowanego dostępu innej aplikacji, aby zmienić aktywny zasobów. Podczas tworzenia menu z efektem „tekst” jest bardzo często przełączyć układ klawiatury wykonując swoją pracę, może zaszkodzić wielu godzin niezapisane projektu.
 2. Dziwne zachowanie podczas gry. Kontrolując ruch gracza w grze w kolumnach, można wyraźnie usłyszeć dźwięk Punto Switcher, którego sygnał jest wpisany niepoprawnie.
 3. „prezenty” od deweloperów. Po zainstalowaniu częste aktualizacje, program próbuje narzucić instalację niepotrzebnych płyt „Yandex” i wszystkich mediów. Po wykryciu całkowite usunięcie programu za pomocą panelu sterowania po ponownym uruchomieniu, proces kontynuuje Punto Switcher znajdujący się w menedżerze zadań.

Na analogów w Internecie otwartych przestrzeniach

Jest mało prawdopodobne, że autor popularnego programu Punto Switcher i niejasne potomstwa Klawiatura Ninja na początku XXI wieku, domyślił się, że opłaca się sprzedawać projektu, które zostaną poddane wielu zmian w ciągu ostatniej dekady, będzie analogiczna do zapomnianej w 2003 roku, Software Entertainment. I tak się stało. Jeśli przeprowadzamy testy i porównania tych dwóch programów, można zauważyć, że w ciągu dekady w popularny i kochany przez wielu użytkowników programu Punto Switcher nie pojawi się coś nowego i doskonałe. Tylko przepisy stały się bardziej i słowniki były uzupełniane.

Pozostaje do ustalenia dla siebie, co jest lepsze, przełącznik klawiatury do Windows 8, która jest stale reklamowany znaną wyszukiwarkę i wymaga w swojej pracy dużo zasobów systemowych, lub małym narzędziem, które może przeprowadzić obwód tych samych zadań. Niech program i czasami wymaga interwencji użytkownika.

Program ustanowiony na zawsze

Darmowe Klawiatura Klawiatura Ninja zmienić język, stworzony przez rosyjskich programistów amatorów, nieznane szerokiej gamy użytkowników. Nigdy nie reklamowane, i uważają, że jest to nie tylko opinie. Ale to jest, i jest dość popularny wśród administratorów i programistów.

On rzetelnie wypełnia swój zamierzony cel – aby przełączyć układ klawiatury kiedy chcesz, bez wpływania na kod, który jest tak lubi zmian znanego Punto Switcher. Nie irytujące reklamy i wskazówki. Wykorzystuje ona niewielką ilość zasobów systemowych, a nie ma żadnych problemów w pracy z innymi aplikacjami. Szkoda, że projekt nie jest obsługiwana nowi użytkownicy często trzeba tworzyć własne reguły i uzupełnienia słownika przy użyciu Klawiatura Ninja.

"2 w 1" Utility

przełączyć klawiaturę inny rosyjski producent zasługuje na uwagę użytkowników. Dodatek Orfo Switcher jest pozycjonowany jako narzędzie do sprawdzania tekstu za błędy, jak również miłym dodatkiem, jest możliwe, aby automatycznie przełączyć układ klawiatury. Zasada działania programu jest nieco inna od jej analogów.

Program zawiera kilka słowników jest zbudowany, który jest porównywany ze słowem wejściowym. Jeśli jest to w słowniku – ważnego wpisu, w przeciwnym razie zmienić język klawiatury jest wyzwalany. Najwyraźniej twórcy nie idą bardzo dobrze, ponieważ jest on wolny przedłużyć swój produkt, zbierając datki od członków na zasadzie dobrowolności.

W efekcie końcowym, projekt został podzielony na dwa obszary. Orfo Switcher istnieje jako aplikacji dostępnej do pobrania ze swobodnego użytku bez wsparcia technicznego. I projekt VirtAssist wymaga zapłaty za korzystanie z narzędzia.

Alternatywa z miłym dodatkiem

Automatyczny wyłącznik klawiatury nazywa «układ Anetto” dla tych użytkowników, którzy przypadkowo nacisnąć Caps «Blokada». Nie trzeba już przepisać tekst wpisany z niewłaściwymi zestaw liter. Podobnie jak w poprzednich programach, narzędzie jest w stanie określić nieprawidłowy wpis liter i słów. Automatycznego korygowania błędów, aplikacja będzie zmienić układ klawiatury na żądany język, i powiadamia użytkownika o jego działaniu drzemki.

Pełne darmowe aplikacje, łatwość instalacji i użytkowania, możliwość dostrajania oraz dodatkowe funkcjonalności powinny przyciągnąć uwagę wielu użytkowników tego programu. Wadą tego samego programu, ale jest niezbędna dla wielu właścicieli nowoczesnych komputerów. Aplikacja nie działa na systemach 64-bitowych, a tryb zgodności wyświetla komunikat o błędnych danych i kończy swój własny proces.

„Półautomatyczne” w służbie użytkowników

Przełącznik ciekawa klawiatura dla Windows 7 oferuje narzędzia Arum Switcher. Nie oczekuj od niego czymś niezwykłym, a jej wygląd wygląda jak coś dziecko. Będzie ona zainteresować tych użytkowników, którzy nie chcą, aby komputer niezależnie zmienić układ klawiatury na własną rękę.

Program Arum Switcher stale monitoruje i zapisuje tekst wprowadzone przez użytkownika. I tylko na wniosek właściciela komputera, który stwierdza, że ćwiczenia źle wejściowe, program może zmienić język i skorygować nieprawidłowe tekst wpisany wcześniej. A użytkownik sygnalizować program trzeba nacisnąć pożądaną kombinację klawiszy. Oznacza to, że nie automatycznie przełączyć się na klawiaturę USB.

Również z tego programu użytkownik nie jest trudno przypisać przyciski sterujące , aby zmienić układ językowy. Decyzja taka jak właściciele klawiatur do gier, na których znajdują się przyciski sterujące daleko od siebie i nie zawsze udaje się wycisnąć palcach jednej ręki.

Właściciele Mac OS X

Właściciele produktów Apple nie przeszedł niezauważony. Dla nich nie jest wolny automatyczny wyłącznik klawiatury nazywa RuSwitcher. Program działa w tle. Śledzi dane z klawiatury przez użytkownika. W przypadku niezgodności bierze dźwiękowych poprawki i zmiany układu klawiatury.

Jeżeli zrobimy porównanie, może się okazać, że wygląd i funkcjonalność są bardzo podobne do popularnych wśród właścicieli program Windows Punto Switcher. Oprócz trybu automatycznego, użytkownik otrzymuje możliwość produkowania przełącznik za pomocą przycisków na klawiaturze wyznaczonych wcześniej. Posiadanie laptopa jest aplikacją dokładnie spodoba. Po tym wszystkim, deweloper możliwa obsługa udział przycisk «Fn», aby zmienić układ, który dotknął użyteczność przełącznika.

Otwarte systemy operacyjne

Jest to przełącznik klawiatury oraz dla osób pracujących z systemem Linux i Unix. Nazywa X Neural Switcher. I nie było bez rosyjskich programistów, którzy stworzyli arcydzieło w swoim rodzaju. Aplikacja stał się tak popularny, że została podjęta we wszystkich popularnych repozytoriów i dostępny do pobrania pod nazwą Xneur.

Oprócz trybu automatycznego, program może pracować z ręcznym przełączaniem. W związku z powyższym, celem użytkownik wybiera własne przycisków akcji. Szczególną cechą tego programu jest możliwość instalacji na dwa sposoby – graficzne i konsoli.

Na grafice tryb wymaga Visual Interface «» X Window, bo stworzył dogodną menu. Użytkownicy pracujący w konsoli, to trzeba uruchomić tylko «demon» i skonfigurować swój plik konfiguracyjny.

System najpopularniejszą nie pozostaje bez nadzoru

Bardzo trudno jest znaleźć przełącznik klawiatury dla systemu Windows 7, ponieważ, oprócz zastosowań hiper Punto Switcher, sieć jest niewiele informacji na temat alternatywnych programów. Wręcz przeciwnie, rzeczy są w najpopularniejszym systemem operacyjnym na świecie – Android. Jak wiadomo, wielu użytkowników korzysta z zewnętrznej klawiatury podłączonej do tabletu lub telefonu komórkowego z szerokim ekranem. Oczywiście, problem przesunięcie językowe wynika z nich.

Wybór darmowych aplikacji z dużą liczbą dodatkowych funkcji jest tak wielka, że badanie wszystkich programów może trwać dłużej niż jeden dzień. Sądząc po opiniach wielu właścicieli uwagę zasługują jakieś przyzwoite aplikacje. Jeden z nich nazywa się SmartKeyboard, który działa tylko mechanicznie, gdy użytkownik naciśnie pewną kombinację, skonfigurowany wcześniej.

Ale klawiatura zewnętrzna Helper Pro może pracować w trybie automatycznym i coś mgliście przypomina najbardziej popularnych aplikacji w systemie Windows. Oprócz funkcji przełączających, oprogramowanie dla Androida jest w stanie przypisać przycisków na klawiaturze zewnętrznej.

Teoria łamania własnego bezpieczeństwa

Niech to wygląda paranoję, ale co można powiedzieć o każdej aplikacji, która monitoruje każde naciśnięcie klawisza na klawiaturze i jest w stałym kontakcie z własnym serwerem w Internecie? A biorąc pod uwagę fakt, że każdy układ klawiatury przełącznik ma znaczący rozmiar w stosunku do funkcjonalności programu małej, to jest naprawdę obecność ukrytych funkcji.

 1. Gromadzenie i przekazywanie danych do serwera o interesy dewelopera użytkownika do celów statystycznych.
 2. Zbierać informacje i opracowania dokumentacji na każdy użytkownik Internetu.
 3. Tworzenie bazy loginów i haseł dostępu do wszystkich rodzajów zasobów. Po tym wszystkim, gdy w Google nauczył się dane osobowe osób prezentujących dla wszystkich, aby zobaczyć ocenę „najbardziej popularnych haseł.”

Konkludując

Zrozumiawszy co automatyczne i mechaniczne przełączniki klawiszowe są dostępne do instalacji, brakowało nam jeden istotny czynnik. Wszelkie oprogramowanie, które powinny być podejmowane wyłącznie na stronie internetowej dewelopera. Dotyczy to zarówno płatnego oprogramowania i darmowe. Pobieranie oprogramowania z alternatywnych i mniej znanych źródeł, właściciel komputera kładzie się na ryzyko stania się ofiarą oszustwa.

Użytkownik decyduje, aby ułatwić pracę przy komputerze, ustawienie automatycznego układu klawiatury przełącznik lub nie, ale ważne jest, aby pamiętać, że nie zawsze lenistwo – silnik postępu. Zdarza się, że tylko jeden opieki dla szerokiej gamy problemów. Z drugiej strony, paranoja, głupota przewracał ludzi do konserwatystów, nie pozwalając im się rozwijać i nadążać za duchem czasu. W każdym razie, każdy wybiera własną drogę.