858 Shares 5421 views

Jak dostosować dźwięk do „Bandikame”: szczegółowe instrukcje

Jeżeli po pobraniu programu „Bandikam” z oficjalnej strony, zainstalować go i zacząć nagrywać wideo z monitorem, ale na końcu nagrania okazało się, że wraz z filmem nie rejestruje dźwięk, to trafiłeś we właściwe miejsce.


W tym artykule będziemy mówić o tym, jak dostosować dźwięk do „Bandikame”. Oprócz szczegółowych instrukcji, pokażemy Ci, jak poprawić jakość nagrywanego dźwięku, które czasami pomogą poprawić jakość samego filmu. Zaczynajmy.

Włączyć dźwięk w programie

Jakoś w standardowej konfiguracji programu, ten, który stoi tuż po instalacji, ta opcja jest wyłączona nagranie audio. Ten czynnik dezorientuje początkujących w drodze zapisu wysokiej jakości treści. Jak można się domyślić, że wszystko, co musimy zrobić – jest, aby włączyć tę opcję. Jednak może to być niewystarczające, a problem może leżeć w innym, ale wszystko w swoim czasie.

Tak, jak dostosować dźwięk do „Bandikame”? Pierwszą rzeczą, którą trzeba zrobić – to otworzyć program. Następnie w przycisk „Video”, aby znaleźć nazwę „Ustawienia”, ale istnieją dwa, wybrać taki, który jest najwyższej w kolumnie „Write”.

Po kliknięciu na niego z przodu powinny być widoczne okno zatytułowane „Record Setting”. W nim pójść do pierwszej zakładce – „dźwięk”. Że regulacja odbywa się na nim jako system dźwięku i urządzenia.

Przede wszystkim wystarczy umieścić zaznaczenie obok „nagrywania dźwięku”. To ze względu na fakt, że ta opcja została wyłączona, nie można usłyszeć dźwięk przechwyconego wideo. W ogóle, to wystarczy, aby dźwięk był słyszalny, ale tylko w przypadku, zróbmy pełną regulację dźwięku.

W „jednostki centralnej” ma listę rozwijaną, kliknij go. Powinieneś zobaczyć listę wszystkich urządzeń odtwarzających podłączonych do komputera. Musisz wybrać nazwę głośników. Jeśli nie są, gdzie zostały one znalezione, należy wybrać opcję Win7 Dźwięku (WASAPI). Teraz, podczas nagrywania filmu zostanie nagrany i nagłośnienie.

Włącz mikrofon

Jeśli chcesz nagrać, i udał się z mikrofonu, trzeba zwrócić uwagę na dolnej liście rozwijanej. Tam wybierz nazwę swojego mikrofonu. Po tym, można bezpiecznie nacisnąć przycisk „OK” i rozpocząć nagrywanie wideo.

Teraz już wiesz, jak dostosować dźwięk do „Bandikame”. A teraz pomówmy jak poprawić to bardzo dobra.

Poprawa jakości nagrywanego dźwięku

Jeśli nauczył się dostosować dźwięk do „Bandikame”, ale na wynik pozostał niezadowolony ze swojej jakości, teraz pokażemy, jak go poprawić.

Lista działań prowadzonych przez małe, ponieważ istota jest taka sama, trzeba umieścić pik przy wszystkich ustawieniach, które w jakiś sposób odnoszą się do dźwięku.

W zakładce „Video”, kliknij przycisk „Ustawienia” w „Format” w „dźwięk” ustawić wartość maksymalna częstotliwość i przepływność bitów. Wskaźniki te są odpowiedzialne za jakość nagrywanego dźwięku.

Dobrze, że to wszystko, teraz wiesz wszystko o tym, jak dostosować dźwięk do „Bandikame”.