277 Shares 1919 views

Wędkowanie w Biełgorod – najlepsze miejsca

Tackle zebrane robaki w sklepie, walkę nastrój i pogodę – i szepty. Można trafić na drogi. Pozostaje tylko zdecydować, gdzie iść na ryby w Biełgorod i okolic tego wspaniałego miasta. Wybierz najlepsze miejsce, aby pomóc w tym artykule.

Ogólne informacje na temat połowów w regionie Biełgorod

Region Biełgorod jest raczej ubogi w zasoby wodne. Ale jej kapitał miał szczęście – bo na terytorium Biełgorod ma taką samą nazwę Reservoir, jak tutaj przepływa największa rzeka w regionie o Seversky Doniec.

Wszystko w obszarze około 500 zbiorników wodnych, które zazwyczaj zajmują jeden procent terytorium. Wielu z nich są bogate w faunę, co Belgorodchine wystarczająco atrakcyjne dla wędkarzy.

Ryby w rzekach, zbiornikach i małych jezior i stawów. Duże stawy obfitują płocie, klenie, okonie, leszcze, Rudda. Choć rzadziej, ale są karp, sum, szczupak, miętus. A przede wszystkim na terytorium Biełgorod karpia, w tym złota, które są hodowane na szczeblu państwowym.

Wędkowanie w Biełgorod i okolic jest dość popularną rozrywką, ale w ostatnich latach negatywny trend w tej dziedzinie. Zbiorniki są puste z powodu dużego napływu chcąc DMPA ryb, a także ze względu na zanieczyszczenie i spłycenia.

Kilka align udogodnienia przejazd sytuacja, lokatorzy, którzy świadomie zaangażowanych w uprawie ryb i monitorować stan stawów. Tych w regionie każdego roku staje się coraz bardziej, a rybołówstwo opłata w Biełgorod jest już powszechne, choć ustępuje tradycyjnym długim siedzeniu z wędką na opuszczonych brzegu zbiornika lub rzeki.

Zbiornik Biełgorod – ulubione miejsce wędkarzy

Doskonałe połowów w Biełgorod – zbiornik, nazwany na cześć miasta. Jest bardzo popularny wśród miejscowej ludności, bo dostać się do niego pięć minut. Można powiedzieć, że jest praktycznie zbiornik Biełgorod w mieście. Ponadto zbiornik wodny jest wyjątkowo bogata w ryby i „myśliwych” z prętów tam rybackich jest wiele, o każdej porze dnia i roku.

Dzień połowów w Biełgorod na zbiorniku może zadowolić srebrny leszcz, okoń i płoć, a nocą – duże leszcze, które są szczególnie liczne w rejonie miejscowości Ivanovka. Istnieją również szczupak i okoń, które zostały złowione na zherlitsy. Okoni jest lepiej iść do obozu „Arcadia”. Z jego terytorium do Zatoki Pulyaevsky zwykle dużą liczbę przedstawicieli tych cennych gatunków ryb.

Otwarte rybacka woda zaczyna się w kwietniu. To właśnie w tym okresie ocieplenia mielizny, a na nim są poza jedzenie płoć, leszcz i srebra leszcze.

Karp i duże leszcze pojawiają się na początku lata, ale że ten ostatni, potem polowanie na niego (jak w okoń), głównie w zimie. Generalnie, wędkarstwo zimowe w Biełgorod – jest bardziej wydajne niż w każdej innej porze roku. To przyciąga nie tylko mieszkańców, ale także zapalonych rybaków z innych województw i krajów nawet sąsiednich.

Wędkowanie na Seversky Doniec

Biełgorod stoi na prawym brzegu rzeki Doniec Seversky – piękny, pełen płynącej rzeki z umiarkowanym przepływie i bogatą fauną. Jest to również ulubione miejsce dla rybaków.

Seversky Doniec Istnieje ponad czterdzieści gatunków ryb, z których najbardziej znane to leszcz, karaś, płoć, Rudd, szczupak, karp, okoń, szczupak, klenia i kilka innych.

Sandacz i szczupak Polowanie zaczyna się tu w połowie wiosny. W maju, jest okoń pokryte jedzenie pragnienie. Jednocześnie doskonale pecks karalucha, który jest ukryty w połowie czerwca i ponownie pojawi się dopiero pod koniec lata. Gorące letnie dni są dobre do połowu sumów, które tutaj najlepiej biorą na przynęty (roaches, karp lub wiązka robaki). Najszczęśliwszym rybacy w końcu pochwalić się okazy o wadze 10 kg lub więcej.

Wędkowanie w „Tale of comfort”

Jeśli jesteś zainteresowany w połowach w Biełgorod (płatne stawów), gdzie się udać? Jednym z pierwszych i najbardziej popularne w tych częściach jest miejsce zwane „Dzielny Comfort”, chociaż właściciele i podstawa zaprzeczyć faktu ich usług płatnych ryby. Podkreślają, że biorą pieniądze na wakacje na brzegu stawu jako całości (altany, grille, wypożyczalnia sprzętu, etc …) i rybołówstwa – tylko dodatkową szansę. I jest możliwe do przeprowadzenia na „haczyk – uwolnienie”. W tej samej sprawie, jeśli chcesz odebrać trofea z nich lub gotować bezpośrednio na ruszcie, trzeba zapłacić dodatkową kwotę. I wszelkiego rodzaju ryb posiada własną cenę.

Obiekt Administracji ogłasza sporą liczbę istot żyjących w wodach stawu „Opowieść o komfort”. Ten karp i leszcz i karp, węgorz i sum i płoć i karp, okoń, szczupak, pstrąg, a nawet jesiotra. Ale bywalcy nie potwierdzają tej informacji, twierdząc, że taka obfitość ryb tutaj nie jest spełniony, ale łowienie karpi w Biełgorod w „Tale of comfort” – najlepszy z najlepszych. Możesz iść z dobrego połowu.

Płatny staw na Czerwony Październik

Innym dość popularny w Biełgorod zapłacił staw – staw w pobliżu miejscowości Czerwony Październik. To miejsce jest tradycyjnie uważane za przedmiot turystyki rybackiej. Dostać się do niego łatwo – drogi są dobre; Sam staw ma prawidłowy kształt okrągły z pawilonów i innych obiektów na plaży. Tutaj znajdują się karp, amur i karaś (w dużych ilościach).

Shagarovka

Shagarovsky staw przez wiele lat był uważany za jednego z najlepiej płatnego zbiorników Biełgorod regionu i jest dobrze znany wszystkim miejscowych rybaków. Najemca regularnie zaryblyaet, więc „polowanie” zawsze udane, zwłaszcza karpi, które są – w obfitości. Dla rybaków wyposażonych w specjalne mosty i altanki.

W ostatnich latach, staw w pobliżu miejscowości Shagarovka stopniowo przekształciła się z rybackiej Mecca złożonego obiektu odpoczynku nad wodą – z plaż, grilli oraz innych istotnych cech, co czyni go jeszcze bardziej atrakcyjnym w oczach obywateli i mieszkańców okolicy.

Pomimo faktu, że region Biełgorod nie jest bardzo bogaty w funkcje wody, wybór miejsc do wędkowania tutaj jest dość szeroki. I istnieją obiekty dla wszystkich gustów i budżetów. Chcąc spróbować swoich sił i poczuć się jak prawdziwi myśliwi mogą preferować wolnej wody. I tych, którzy lubią wygodę i chcą uzyskać gwarantowane wyniki, należy wybrać komfortowe najemców stawy. A te i inne – powodzenia! Niech gryzą i dużych i małych!