753 Shares 3295 views

Jak wysyłać unosić przynętę?

Większość rybaków rozpocząć swoją podróż z połów pręta pływaka. Jednocześnie, nie każdy wie, jak prawidłowo wysyłać pływaka. Wiele z nich do czynienia z problemem, kiedy wydaje się, że unosi się w wodzie nie zachowuje się poprawnie. Ale pływak i zależy wysyłkę, która będzie rybołówstwo.


Dlaczego muszę wysyłać prawo pływaka?

Wielu wędkarzy często zadają to samo pytanie: „W jaki sposób wysyłać unosić przynętę” Dzieje się tak nie bez powodu. Po tym wszystkim, to jest bezpośrednio zależny wrażliwość zgryz. W rezultacie, wędkarz może łatwiej zobaczyć zgryz i ryby są szczególnie odporne. Dlatego też eksperci zalecają, aby wysyłać pływaka tak, że wystaje z wody tylko anteny. Nawet podczas silnych wiatrów będzie pozostają stałe. Nawet jeśli porusza się w innym miejscu, to nadal będą widoczne nad powierzchnią wody.

Jak wysyłać?

Najbardziej początkujący wędkarz zainteresowany jak prawidłowo wysyłać pływaka. Po tym wszystkim, proces ten jest bardzo ważny dla owocnego wędkowania. Aby łatwiej to zrobić na rzece lub jeziorze, trzeba przygotować wcześniej jeszcze w domu. W czasie wytwarzania, przed połączeniem każdego nowego części konstrukcja musi być prowadzony w wodzie (można użyć dwa, trzy-litrowy słój). Jeśli będzie zbierać projekt na stawie, to będzie również stale unosić zanurzony w wodzie po każdym nowym rozwiązaniem. Jest to niezbędne w celu ustalenia, czy ogruzhen unosić i wszelkich innych potrzeb ładunkowych. Tak więc konieczne jest, aby statek pływaka na najbardziej odpowiednim poziomie (zazwyczaj do anteny bazowej).

Jak antenę na nurkowanie

Wiele osób zastanawia się, jak prawidłowo wysyłać pływaka, ale proces ten zależy również od jego typu. Przy zakupie projektu należy zwrócić uwagę na pływaka. Wartość będzie i jak jest zainstalowana antena, jest wykonana z dowolnego materiału. Rzeczywiście, w niektórych przypadkach, jest wykonana z jednego kawałka, więc nie będzie unosić. Po tym wszystkim, gdy dostarczany z pustą w środku antenę pływaka muszą być wykonane tak, że tylko mała część pozostała nad wodą (całkowity ź). I czy antena jest utworzone z pojedynczego kawałka materiału, to konieczne jest tylko nieznacznie zanurzona w wodzie. Podobnie jak ryby nie czują opór pływaka, tak ukąszenie będzie jak najbardziej skuteczny. Jeśli antena jest zbyt dużo zanurzone w wodzie bez wyporu, doprowadzi to do ważenia wślizgu, ale nie wpłynie na wrażliwość pływaka.

Regulacja biegu na długim odlewania

Przed wysyłać poprawną pływak długotrwały casting, należy skonfigurować rozwiązania. Aby to zrobić, wpisz słoik z wodą i rozpocząć konfigurowanie przynętę. W pływaka należy dołączyć rusztowanie o tej samej średnicy jak w żyłki, używane do biegu. W dolnej części obciążnikami żyłka musi być zabezpieczony, że antena przyjął właściwą pozycję. Należy jednak pamiętać, że haczyk mają wagę, która może mieć również wpływ na zanurzenia pływaka w wodzie. Po to został wybrany wymaganą liczbę ciężarków, można rozpocząć zbieranie bieg. Obciążnikami więcej musi być umieszczona na górze, które są jak najbardziej zbliżone do pływaka. nie powinny one być mocno zaciśnięty natychmiast, ponieważ może to spowodować uszkodzenie linii. Lekkie ładunki mogą być przyłączone do samego pływaka.

Po ukończeniu taką strukturę, że jest możliwe, aby uniknąć zaplątania się żyłki. Ze względu na fakt, że Gruzja nie jest ustalona natychmiast, mogą być przemieszczane wzdłuż żyłki o ile nie biorą na żądaną pozycję. Następnie można umieścić wycisnąć na ciężarka do końca. Ale mocno wciśnięty nie jest zalecane, ponieważ może to spowodować uszkodzenie linii. Oczywiście, dziobanie jest w przypadku, jeśli jest źle, aby zebrać bieg. Niemniej jednak, wiele się zastanawiać, jak wysyłać pływaka. Faktem jest, że z prawej kolekcji wędki można złapać dużą rybę, a nie małe rzeczy.

Wysyłają unosić się na karpia i płoci

Większość rybaków użyciu ciężarka zamiast kilku małych. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak prawidłowo statek pływa na karpia, należy użyć niektórych wag, a nie tylko jeden. Co więcej, wszystkie one muszą również rozpowszechniać prawidłowo. Wszakże jeden wielki bob tworzy dużo hałasu, które mogą przestraszyć karpia. Dlatego też, jeśli rozłożyć obciążenie na linii prawidłowo, stopniowo wejść do wody.

Niektóre z nich są zainteresowani jak prawidłowo statek pływa na płocie. Ale do połowu tej ryby, konieczne jest, aby porzucić pływak stosunkowo daleko. W tym przypadku musimy użyć większymi ciężarami. Muszą być umieszczone blisko pływaka, a nieco wyżej – kilka pastylek.

Co do użycia: granulki lub arkusze ołowiu?

Przy podejmowaniu decyzji, jak pływak statek płynie, trzeba podjąć decyzję co do użycia: granulki lub prowadzić? Opinie są podzielone w tej kwestii. Podczas łowienia płoci zaleca się stosowanie pelet, bo to maksymalizuje ogruzit pływaka. Szczególnie ryby ma dużą ostrożność podczas korzystania z pelet będzie unosić się w wodzie jest praktycznie bezgłośny. Podczas łowienia karpi i okoni możliwe jest użycie arkuszy ołowiu.

Można nawet połączyć ładunki. Musimy jednak wziąć pod uwagę jednej podstawowej zasadzie: im bliżej są do haka, tym mniejszą wagę powinni mieć, tak aby nie odstraszać ryby. Że lepiej jest użyć kilka małych ciężarów, niż wielki.

Jeśli na zewnątrz wiatrowych

W wietrzne pilne pytanie, jak prawidłowo wysyłać pływaka przesuwne. Po tym wszystkim, silny wiatr zapobiega rybakiem. Ze względu na antenę fala następnie zanurzyć się w wodzie, a następnie pozostawić go. Aby rybacka odbyła powodzeniem nawet w wietrznych warunkach, należy spróbować nedoogruzit pływaka. Doprowadzi to do tego, że woda nie wyjdzie, nie tylko anteny, ale także część pływaka. W ten sposób będzie można grać na przynętę, dostępnego na haku, więc ryby wzrasta apetyt i może złapać. Ale musimy się upewnić, że dysza nie dociera do dna rzeki, lub ryby nie można pominąć.