115 Shares 2181 views

Raporty dotyczące połowów na przedmieściach. Zimowe połowów w rejonie Moskwy: raporty i zalecenia rybaków

Rosyjski wędkarstwo – to nie tylko sport czy hobby. Jest to powołanie, styl życia, a nawet sztuka. Dla prawdziwego wędkarza ma słodsze niż chwila wyboru narzędzi i przynęty, niespokojnym oczekiwaniu, a następnie cieszyć się zapach i smak połowu, gotowane na ognisku. Ale ta wolność dla wentylatora siedzieć na brzegu rzeki z wędką jak na przedmieściach, nie znajdziesz nigdzie indziej. Wystarczy spojrzeć na mapę, aby zrozumieć, że rybołówstwo jest możliwe i konieczne. Dzisiaj chcemy omawiać raporty w sprawie połowów na przedmieściach. Istnieje niezliczona liczba zbiorników, rzek i jezior, zamieszkany przez wiele gatunków ryb.


Opcje dla Ciebie

Największe zbiorniki w okolicy są przez człowieka, ale istnieją naturalne rzeki i jeziora. Są one połączone ze sobą za pomocą małych rzek. Tutaj jest szansa, aby złapać krąp, płoć, okoń i ponury. Jednak raporty dotyczące połowów w Moskwie, że na wypoczynek i gwarantowanej ukąszeniu lepiej jest odwiedzić szereg baz rybackich, z których każdy jest w pełni wyposażony w konkretnych mieszkańców podwodnych. Na płatnych stawów rybnych i importowane specjalnie hodowane, więc po prostu trzeba cieszyć aktywność ryb.

Ostatnio, wybór na korzyść tych ostatnich odbywa się częściej. Na gryzącym wpływ zmian klimatycznych oraz warunków środowiskowych, a także rosnącej liczby kłusowników. Jednak raporty dotyczące połowów na przedmieściach są zachęcające. Czy masz wszelkie szanse do połowu szczupaka i karpia, karp i pstrąg. Opis wód powinny pomóc w wyborze najbardziej odpowiedniego miejsca.

naturalna woda

Najważniejsze z nich to rzeka. Bieżącej wody do smaku wiele rodzajów ryb. Na przykład, rzeka sherna rzeka w miejscowości Mamontov. Raporty dotyczące połowów na przedmieściach często wspominając o tym odcinku rzeki, ponieważ jest bardzo malownicza. Średnie ryby, batalionów i kleń, karaś, wzdręga, lin i okoń. Tutaj można złapać spinning, wędkarstwo muchowe, pręt pływaka i ziemia rozwiązania. Przynęty najlepiej nadaje się robaki i larwy chruścików.

Następny na naszej liście staną jesiotra rzeka, która przepływa w pobliżu Bocsa rozliczenia. Raporty dotyczące połowów na przedmieściach nie jest często wymieniany na temat tego akwenu, ponieważ jest to małe i duże okazy są prawie złapany. Dno rzeki krętej, mianowicie w rejonie osady ponad średnią. Oto najlepszy wynik da podwozia do spinningu z brzegu.

Takie różne, ale zawsze może być ekscytujące rybacka na przedmieściach. Raporty rybacy twierdzą, że na Molokcha rzeki zawsze mogą liczyć na wychwytywanie takie gatunki ryb: karp, płoć, szczupak, okoń, ukleja i IDE. Open Water to najlepiej złapać pręt pływaka lub podajnika. W tym przypadku, można złapać małe ptaki. Dolny bieg pozwoli liczyć na większe ryby. W zimie, użyj przyrządu i zherlitsy.

naturalnych jezior

Raporty łowiące stawy z przedmieść powiedzieć, że w rzece nie może być nic ciekawego do połowu. Dlatego też, jeśli liczyć nie tylko na dobrych czasów, ale także do produkcji, a następnie szef jezioro jest najlepszy. Stojąca woda jak Karaś schukam i wielu innych przedstawicieli ichtiofauny. Cenione przez wędkarzy jezioro Kuźniecowsk. Położony w północnej części regionu moskiewskiego. Droga odległe i nie zawsze dobre, więc tu kilka. Jezioro jest bogate zapasy rybnych. Oto doskonały i Kras złowionych okoń, ukleja i lin, szczupak i kryzę. Jest to najlepiej łowić na pontonach. Dolny bieg najlepiej nie używać, ponieważ dno jest błotnisty. Przybywając na karpia, będziesz zaskoczony, jak często przynęta łapie lina o wadze do kilograma.

torfowiska

Najbardziej odległe i niewygodne miejsca do wędkowania. Są one zlokalizowane w północno-wschodniej części Moskwy, nad Siergijew Posad. Droga jest złe, ryby z brzegu nie koniecznie łódź. Obszar ogromne bagna, a głębokość jest mniejsza niż 2 metry. Głównym zdobycz to karp i lin. Istnieje szczupak i okoń. Można użyć zwykłej przędzenia lub przynęty dla ryb spokojnego. Pull szczupak z krzewu jest łatwiejsze z pomocą szybowców lub przynęt silikonowych.

płacone stawy

To gdzie najlepiej rybołówstwo jest dostępny na przedmieściach. Raporty rybaków, karta stawy pozwoli Ci wybrać opcję, która najlepiej pasuje do Ciebie. Rybołówstwo „Mozhajskij” znajduje się w miejscowości Big Parfiankou. W odległości około 100 km od Moskwy. Tu można odpocząć z rodziną, znajdziesz piękne lasy pełne jagód i grzybów, a także śpiew ptaków.

Wędkowanie jest organizowany w dwóch stawach. Obie są dobrze zaopatrzone, istnieje karp, karaś, sum, karp, szczupak, karp, lin i okoń. Każdego roku, stawy zaryblyayutsya potem jeden, potem drugi rodzaj, w celu utrzymania równowagi. Blisko otworzyć inny staw, gdzie ryba trofeum pstrąg są uprawiane. Ostatnie doniesienia na temat połowów w Moskwie powiedzieć, że tutaj jest to możliwe do zrealizowania cenionych marzenie każdego złapać wystąpienie kilku kilogramów, a następnie rozmawiać o tym wszystkim znajomym.

Podwodne mieszkańcy zachowują się dość aktywny, wymagane jest dodatkowe nawożenie. Przynieść dno i pływak bieg.

Zimowe przygody

Jeśli chcesz łowić w zimnych porach roku, zapraszamy do Lake Forest. Grubość lodu, w zależności od temperatury otoczenia do 14 cm. To odbywa się wędki Winter, korba i łyżkę. To miejsce, bogate w ryby, istnieje wiele leszcze i płocie, szczupaki i okonie tam. Jeśli powołując się na spokojnych mieszkańców używać jako przynęty ćma. Predator zaczyna się po 10 rano. Kopie są bardzo ciekawe, nie mniej niż półtora kilograma. Raporty dotyczące połowów na przedmieściach (zima) powiedzieć, że większość złowionych szczupak, okoń i sandacz wciągniki procentowe nie pokazują.

stawy Lwów

Tutaj głównym produkcji w zimie może być porządek. Idź na ryby powinien do połowy stycznia, w obecności dobrej pogodzie. Pamiętaj, aby zrobić dobry nawóz, wtedy ryby będą zbierać do otworu i przejdź skubać. W ciągu dnia można złapać do 10 kg. Osoby nie są zbyt duże, do 500 g przy stawach Lwów jest bardzo piękna przyroda, gdzie nabiera uroku w zimie.

"Trial Russian Fishing"

Firma prowadzi działalność w zakresie rybołówstwa rekreacyjnego i rekreacji. Staw znajduje się w rejonie Moskwy, powiat Czechowa, w odległości 63 km od Moskwy. Obszar staw z 8 hektarów, z głębokości od 1 do 10 metrów, dobrze zaopatrzony.

Jest domem dla karpia i karpia, okoń, karp, szczupak, karp, sum, pstrąg i lin. Przy takiej różnorodności sukces będzie zależał od konkretnych umiejętności. Jednak najbardziej interesującym wydarzeniem jest połowów pod lodem na przedmieściach. Raporty rybacy twierdzą, że jeśli chcesz złapać instancji naprawdę zabawa, pochodzą z 20 września. Koszt połowów bez regulacji dotyczących połowu – 2000 dziennie. Sezon zimowy otwiera się w dniu 1 października. Jedna osoba może być dowolny 5 bieg.

Wędkowanie w Kurovo na Ruzovskaya Reservoir

To sztuczne jezioro w zachodniej części regionu moskiewskiego. Zbiornik jest popularnym miejscem wypoczynku dla mieszkańców stolicy. Staw daje dobre połowy ponury i karpie, szczupaki i leszcze, płocie i okonie. Rybołówstwo jest bardzo popularne w okresie zimowym. Amatorów i profesjonalistów zauważyć aktywność ryb okoń, który nie jest już nigdzie w okolicznych wodach. Łapczywie chwyta jakichkolwiek narzędzi, ale szczególnie dobre są mormyshkas przesadzania z larwy ochotki.

Duże okazy złowione w pierwszym miesiącu po lód jest ustalone. Najlepszym miejscem okoń – to środek stawu. Ale szczupak złowiony w głębokich miejscach oraz między miejscowościami Scherbinka i Tokariew. Catch a Predator na błystki, z lodu. Roach jest na całym terytorium. Do jej stosowania narzędzi połowowych z mormyshechnye przesadzania Bloodworms, choć bez niego normalnie złapać. W zimie, przychodzą tutaj i miętus. Najlepsze miejsca na które znajdują się na prawym brzegu.

Połowów w rejonie Moskwy jest bardzo różnorodny i fascynujący. W lokalnych wodach, można mieć dobry czas i zaczerpnąć świeżego powietrza, aw między czasie złapać kilka dobrych przedstawicieli podwodnego świata.