164 Shares 1385 views

Wędkowanie nad jeziorem Białym: zdjęcia i opinie. Niezwykłe Białe – jezioro w regionie leningradzkim?

Jezioro Białe znany w regionie leningradzkim. Nawiasem mówiąc, jego imię jest tłumaczone jako „szerokie”. Staw jest naprawdę wielki. W Rosji istnieje również rosną, ale wciąż. Długość ponad ośmiu kilometrów, chodząc wokół będzie bardzo długa. Szerokość około 4 km. Średnia głębokość około pięciu, a maksymalnie – 10 metrów. Wystarczy, aby prawidłowo pływać i łowić ryby. Ten ostatni, nawiasem mówiąc, jest najbardziej popularną formą rozrywki w tych miejscach. Jezioro Białe – prawdziwy spiżarni, gdzie można zrobić solidne zapasy na zimę. Brzegi wokół bagnistych, pełne północnych jagód – Cranberries. Jednak największe bogactwo – to ryba. Tutaj chętnych do dziobania na szczupaki i okonie wędką dobrej wielkości.

lokalizacja

Osłonięte od wścibskich oczu, to mieni się w słońcu, jak niebieskim lustrze. Charakter dobrej opieki, aby ukryć ten świat nienaruszoną ciszę. Kryształ powietrza dzwoni przez śpiew ptaków. Jezioro Białe (obszar Leningrad) rozbił ich brzegi w dzielnicy Gatchina, otoczony pięknymi lasami. Będąc tak blisko do obszaru Petersburgu jest jeszcze nietknięta przyroda.

Wszystkie sezony

To jezioro pochodzenia polodowcowego, a woda, mimo bagnistym brzegu – czyste i jasne. Mówi się, że można ją pić prosto z jeziora. Historia jego sięga wieków i jest pokryta legend i tajemnic. Ale warto odwiedzić przynajmniej raz. Około głośno rosyjski las, pełen głębi ryby, a na brzegach mnóstwo grzybów i jagód. Miłośnicy łowiectwa można udać się na wycieczkę na łosia, niedźwiedzia lub dzika.

Klimat jest wspaniała, blisko do morza. Jest bardzo łagodny i uzdrowienie. słońce latem i chłodne, a zimy ciepłe. W słoneczne miesiące, woda nagrzewa się do 25 stopni, ale nie częściej niż do pływania bardzo wygodne. Ale w zimnych porach roku tutaj przestrzeń dla miłośników połowów zimowych. Można usiąść z wędką przez cały dzień i nie zamrażać. Dlatego pierwszy śnieg spieszyć amatorów i profesjonalistów na jeziorem Białym. Wędkarstwo, których opinie są bardzo kuszące, tutaj staje się prawdziwym hobby.

Ale najlepsze w tym obszarze w upadku. Spalić złoty las, pogoda podoba ostatnim biegu, na brzegach obfitości grzybów i jagód, a woda szczególnej ciszy i spokoju.

wokół jeziora

To miejsce jest naprawdę wspaniałe. Jeśli zdecydowaliśmy się po raz pierwszy, aby odwiedzić jezioro Białe, następnie gotować aparat, on na pewno potrzebne. Wokół jeziora – Rosyjski przyrody, lasów i krzewów. Ponadto, roślinność jest bardzo interesujący dla jego różnorodności. Tutaj, wierzba, brzoza tam, wśród nich rozprzestrzeniać nogach luksusowe sosnowe i świerkowe. Występuje sporadycznie i olcha. I tu przyjść woda nie jest łatwe. Wokół brzegów trzciny i trzciny cukrowej. Zasadniczo zejścia do wody mocno nasiąknięta wodą, więc kąpielowy powinien wybrać miejsce dość ostrożnie. Istnieją specjalne ścieżki, które są dobrze znane przez doświadczonych wędkarzy. Jezioro Białe – charakterystyczny ekosystem, który jest domem dla gęsi i kaczek, bobry budują żeremia.

Lake Road

Na pewno masz już dość zainteresowany i rozważa opuścić. Pozwól nam wspólnie zastanowić się, jak dostać się do jeziora Białe samochodem. Na tej podróży Jest wiele legend, niektóre z nich twierdzą, że samochód ma nic do zrobienia. To jest całkowicie nieprawdziwe. Największą zaletą tego jeziora – jego niedostępność. Można to osiągnąć tylko przez bagnistych leśnych szlaków. Opcja dostępna tylko podczas suchej jezioro Białe. Dojazd samochodem (zawsze z dobrym krzyża), rozważmy.

Pomijanie jesienią błoto, można odwiedzić te miejsca na skuterze. Tutaj konkurencja niewielka rybacka o tej porze roku, co oznacza, że masz szansę, aby wrócić do domu z łupem. Ryba propagowane swobodnie i chętnie bierze przynętę. Taka samotność jest przyjemny nie tylko romantycy, ale także prawdziwy wędkarz. Dostać się na miejsce i wrócić, przynieść trofeum – to prawdziwy łut szczęścia.

Opcja Travel tylko dwa. W pierwszym przypadku masz samochód pojawią się na wsi Selishche (dzielnica Luga). Można zaparkować na jednym z okolicznych mieszkańców. Następnie około 3 km przez las i około samo przez bagna. Jest prawie wszystkie informacje, w jaki sposób dostać się do jeziora Białe samochodem.

Istnieje jednak inny sposób. Pociągiem podziemny dostać się do stacji „zarośla”. Stąd, około 10 km wzdłuż leśnych dróg, co jest całkiem zadowalający podczas suchej drodze. Wędkowanie szczęście kończy się na dwóch kilometrów od Białego, w chacie leśniczego. Następny to tylko przez bagna. Nie znając drogi, nie starają się iść na chybił trafił, bez urządzeń nawigacyjnych, ponieważ nie jest to miejsce tutaj zupełnie głuchy.

Wybierając miejsce do parkowania

Sukces w tym zakresie zależy od istotnych warunków zamówienia. Jezioro jest duże, są miejsca, z wygodnym i łagodnym zboczu do wody, a gdzieś w trzcinach i bagna. Dlatego najlepiej jest zwrócić się do mieszkańców. Istnieją również piaszczyste plaże z wygodnym zejściem do rzeki na jednej stronie i Deep Creek – z drugiej strony, które mogą być wspaniałe ryby z brzegu. Ponieważ drzewa otoczone są miejsca parkingowe, wiatr nie będzie przeszkadza Ci zbyt, a sąsiedzi po prostu nie widać.

Należy zauważyć, że większość dobrych miejsc na wybrzeżu już zamieszkany. Wbudowane wygodne stoły w wodzie (do cięcia ryby) i na lądzie. Turyści często pozostawiają nadmiar drewna, więc jeśli zapomnisz, konieczne jest, aby spojrzeć. Nawiasem mówiąc, istnieje miejsce na śmieci. Zbierz wszystkie niepotrzebne w workach i umieszczone w pojemnikach, a następnie zostaną one usunięte, a natura pozostanie nienaruszona.

Kolejnym punktem. Od jeziora – to część rezerwatu, reszta jest możliwe tylko po podaniu, co oznacza, że dla pieniędzy. Lokalne leśnicy chętnie opracuje, biorąc 1000 rubli za osobę za dzień. Owady są obecne. Dlatego wziąć spray lub krem jest konieczne. Inaczej Nightfall komary zepsuć wrażenie.

malownicze wyspy

Nie tylko jak lustro powierzchni podoba turystów Jezioro Białe w regionie leningradzkim. Zdjęcie wyraźnie pokazuje wyspy porośnięte lasem. Wyglądają bardzo ładnie, ale to nie jest ich główną zaletą. Grzyby, jagody i truskawki – to nagroda, który wypłynie na żadnego z nich. Zasięg, nawiasem mówiąc, jest bardzo prosta. Będzie to wymagało łodzią. Ale motorowych, skuterów wodnych i innych urządzeń jest zabronione. Używaj ich tylko specjalne usługi. Spacer wiosłowa na jeziorze może być przyjemna przygoda. Row cicho i podziwiać otaczające piękno.

Wędkowanie w jeziorze Białe

Woda jest czysta i całkowicie przezroczysta. Pływanie się do łodzi, można cieszyć się spokojnie życie mieszkańców głębin. Dno jest piaszczyste, ale czasami spotyka się mułu. Istnieje tak wiele ryb, które mogą przynieść profesjonalny marzenie. A co tu mówić o wentylator. Połów będzie zależeć w dużej mierze od umiejętności zębatych i rybaków, ale bez zupy nie zostanie. Istnieje około 20 gatunków ryb, w tym szczupaki, leszcze, szczupaki i okonie. Czasami jest to możliwe, aby złapać lina.

Dla zapalonych wędkarzy najlepszą nagrodą za ciężką drogi jest tylko trofea. Jak wspaniałe rasy nad brzegiem ogień i gotować pachnący zupy lub pieczeń na węglach! To danie na parkingu las będzie długo pamiętać.

Sprzęt i urządzenia

Każdy zbiornik wodny ma swoje własne cechy, które określa naturę mieszkańców. To nie był wyjątkiem i Jezioro Białe. Wędkarstwo, których opinie są bardzo dobre, nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności ani specjalnego sprzętu. Okonie i inni mieszkańcy są dobrze złapany na konwencjonalne rozwiązania. Ale robaki są najlepiej zabrać ze sobą, na jeziorze nie ma. Od brzegu, można złapać w ucho, ale jeśli chcesz mieć trochę więcej ryby do domu, trzeba łodzią pływać bliżej środka. To nie jest często służby bezpieczeństwa, więc wybór biegu będzie na sumieniu. Jednak sieć rybacka jest prawie nie trzeba z tego powodu, które sprawiają, że połów bez śmigłowca nie robią.

Licencja do przechwytywania

W ciągu roku, nie będą wymagane. Możesz cieszyć się spokojnie życie jeziora, z dala od dróg i cywilizacji, a zachowanie bogatej różnorodności gatunków ryb. Należy jednak pamiętać, że jest to część rezerwy, które narzucają pewne ograniczenia. W szczególności przed rozpoczęciem plaża sezon zapalonych wędkarzy to lepiej nie doszli do jeziorem Białym. Wędkowanie zabronione od dnia 15 kwietnia do dnia 15 czerwca. W tej chwili nie jest tarła. Tylko w specjalnej licencji można złapać określoną ilość ryb. Jednakże, nie rozpaczaj, można po prostu zbadać drogę i zrobić wędkarstwo sportowe. Uchwycić swoje trofea i starannie złożyć z powrotem do wody. Kilka przedmiotów na obiad i urlopu.

Połowy fanów

Specjaliści w tej dziedzinie przyciąga Jezioro Białe rocznie. Opinie mówią, że z wystarczającą umiejętności możliwe jest kilka wycieczek, aby zaopatrzyć się na ryby na cały sezon. A dla fanów takich ilościach do niczego, najważniejsze – aby siedzieć w ciszy i patrzeć na wodę. Podstawowym biegów dla tej części rybaków – Float pręt. Na wybrzeżu jest to możliwe, aby dostać się sandacz lub linienia w uchu.

Im bardziej doświadczony widać rybaków na łodziach, lub po prostu używają błystki i spinning. Jednak dla początkujących to lepiej nie próbować tej metody, najprawdopodobniej, to nie będzie działać. Ale zwykle przynęta będzie energiczny dziobać. Sądząc po opiniach, w danym dniu chwycić przynętę mały leszcz, płoć i złapał dużo basu. Mogą smażyć i marynowane na brzegu, a w domu powiesić do wyschnięcia.

Niektóre funkcje

Jezioro Białe (dzielnica Luga) – jest wielkim zbiornikiem wodnym do połowu szczupaków. Okazy złowione do 10 kg, dosyć często. Rzadko złapany duży karp, idzie ławice, i musi być w stanie obserwować. W sezonie letnim jest najlepszym szczupak na żywca. Do tego trochę usiąść na brzegu i próbował płoci zrobić. Normalna wędka float jest idealny do takich połowów. Można również użyć kółka i zherlitsy. Specjaliści twierdzą, że Pike trwa wielkie obrotówki i łyżki i crankbaity. Najnowsze najlepiej wybrać czerwonawo-żółty kolor. Na wiosnę, po tarle, to drapieżnik chętnie gryzą w środku dnia, zwłaszcza w pochmurny ciepłej pogody.

W pogodny i słoneczny dzień najlepiej udać się na okonia. Głównie średniej wielkości, około 200 gramów. Dobry smażyć bierze go (mimo jego wielkości, to nadal jest drapieżnikiem). Można również wybrać się larwa ważki, Shitikov lub gramofonów. Najlepiej jest okoń i szczupak ryb nadają się cicho, płytkie zatoki z bogatą roślinnością.

Roach jest bardzo mały i będzie dobrze jako przynęty. Bierze przynętę i robaki. Jeśli chcesz złapać karpia, następnie należy nanieść przynętę. Lepsze przywiązanie jest robak. Najlepsze miejsca do wędkowania są płytkie zatoki, półtora metra. Dobry zgryz obserwuje się tylko na początku maja, nie ma roślinności. Następnie karmić karpia stały się tak liczne, że jest to trudniejsze do uzyskania. Jednak specjaliści twierdzą, że świt ma szansę wrócić do domu z łupem.

zimowe połowów

Ta przygoda nie jest dla każdego, ale pogoda tutaj jest tak miękki, że będzie to przyjemny spacer. W zimie szczupaki i okonie jest produkowany głównie przez pierwszy i ostatni lodu. W dyszy stosuje się karalucha. Okoń, a także latem, woli dobrej pogody. Ciężkie mrozy nie są czynnikiem sprzyjającym dla wędkarzy. Podwodne mieszkańcy są hamowane, słabo reagują na przynęty. Ponadto, brak tlenu może prowadzić do śmierci osób, co oznacza, że sprężyna jest negatywny wpływ na populację.

parkowanie namiot

Na brzegu jeziora, można poczuć urok na relaksujący wypoczynek. Jest tak duża, dym ogień, powinno być. Na wiatr dostarczane jako trochę obaw, wybrać parkingu obok drzewa. Staną się one naturalną ochronę przed deszczem i dalszych. Między pniami łatwo wyciągnąć markizę. Oczywiście, ważnym dodatkiem do nadmuchiwanych łodzi. Pozwoli to na zwiedzanie wyspy i jeść dużo owoców. W ciągu dnia można ugotować obiad na gorącym talerzu z kaset. Ale wraz z nadejściem wieczoru należy rozpalać ognia, w przeciwnym razie może nie być w stanie ocenić cały urok tego wydarzenia. I nie zapomnij środek odstraszający komary.

zamiast wniosku

Wycieczka do jeziora Białe może być najlepszą przygodę w swoim życiu. Masz wspaniały czas połowu swój pierwszy (i największym) ryby i gotować z niej pyszny obiad. A poza tym, może być wystarczająco nakupatsya i zaczerpnąć świeżego powietrza, zbierać grzyby i jagody, ale przede wszystkim – cieszyć się wspaniałą przyrodę, niemal nietknięte. Dziękuję, można powiedzieć, charakter, ścieżka do jeziora jest dostępna tylko przy dobrej pogodzie. Wraz z nadejściem jesiennych deszczów dostać tutaj jest możliwe tylko w bagnistych leśnych szlaków. Co więcej, nie jest wskazane, aby zrobić bez pewnych umiejętności i sprzętu nawigacyjnego. Dlatego nad jeziorem jest szansa, aby zatrzymać się i nadal najpiękniejszych zakątków naszego wielkiego kraju. Trudno jest znaleźć inne miejsce, gdzie czujesz każdą komórkę swojej jedności z naturą.