554 Shares 9945 views

Proste wskazówki, jak dokonać ucieczki facet po ciebie

Prawie każda dziewczyna chce zdobyć serce ludzi, ale nie każdy wie, jak sprawić, by facet uruchamiany po. Można wymyślić wiele opcji, począwszy od eliksir miłości , a kończąc na kilku chirurgii plastycznej. Jednakże, istnieje kilka wskazówek, które pomogą przyciągnąć uwagę każdego człowieka, bez drastycznych zmian.


być nieodparty

Cokolwiek zostało powiedziane, ale pierwszą rzeczą facet zwraca uwagę na wygląd. Jeśli chcesz złapać się podziwiając spojrzenia silniejszej płci, nie zapomnij zrobić makijażu i stylizacji, stroje ładne i schludne. Ogólnie rzecz biorąc, trzeba wyglądać dobrze, a jednocześnie wspaniałego, czy widać jedną osobę lub więcej.

czy nietypowe

Indywidualność jest zawsze mile widziane. Jeśli chcesz, aby zrozumieć, w jaki sposób dokonać ucieczki facet za tobą, a przede wszystkim skierować do siebie, patrzeć do wewnątrz. Po tym wszystkim, piękno – to dobrze, ale konkurencja jest zbyt ostra, więc trzeba myśleć na swój sposób tak, że pamięta nie tylko wizualnie, ale także na poziomie podświadomości.

Zwracając uwagę na jego chodu

Wiele kobiet jest błędem sądzić, że poprzez umieszczenie niewiarygodną wysokość obcasów, natychmiast obalony wszystko na miejscu. Oczywiście, zaczynają zauważać, ale najprawdopodobniej, uwaga będzie skupiona na niezręczności, jak piękny nosić takie buty nie są dostępne dla wszystkich. Więc lepiej jest trzepotanie w kapciach lekkie, płaskie buty, niż jak czapla w niewygodnych butach.

uśmiech

Mężczyźni często popadają w duszy uśmiechnięta dziewczynka. Więc po prostu będzie musiał się komunikować, a nawet flirtować z mężczyzną, przyprawiony z uśmiechem Hollywood, a wszystko stanie czynić cuda.

Nie być zawiłe i agresywny

Mężczyźni lubią czuć się jak myśliwy, więc jeśli wykazują nadmierną aktywność, mogą poczuć się jak zdobycz, to najprawdopodobniej nie podoba. Ponadto, nie budować od nauczyciela. Kobiety konsekwentnie wykazały ich intelektu raczej zyska szacunek, ale nie zaproszenie na spotkanie. I nie ma znaczenia, w jakich okolicznościach poznałeś: czy to było spotkanie w bibliotece lub znajomy za granicą w starym muzeum. Mężczyźni są zbyt trudne do zaakceptowania faktu, że ktoś wie więcej od nich.

Nie bądź zbyt własny

Faceci uwielbiają czuć obrońców i stale dbać o pani. Jeśli pozbawić go funkcji tego człowieka, to uschnie. Niech przynajmniej otworzyć drzwi przed tobą, pchania krzesło i nosić ciężkie torby.

Wiedzieć, jak być łagodne

Kiedy obcy można być zarówno piękno zimne i kapryśny jarzmo jednak pozostała sama ze sobą, by móc zrzucić maskę. Dziewczyna powinna być łagodna i kochająca, gotowi wysłuchać i pomóc.

Doceń siebie

Między innymi, aby zrozumieć w jaki sposób dokonać ucieczki facet po ciebie, trzeba cenić siebie. Nie ma potrzeby się spieszyć do pierwszego rogu. Kobieta, która starannie wybiera partnera, zawsze godny szacunku i uwagi ze strony innych.

W uzupełnieniu do tych zaleceń, nadal można skorzystać z ekstremalnym sposobem. Jak zrobić faceta uruchamiany po? To proste, wystarczy użyć wymówki do spełnienia. Pierwszy spotkałem go, oczarować, a następnie niech cierpią, ciągle odkładając na następnym posiedzeniu. On po prostu izvedet w oczekiwaniu na spotkaniu, i można osiągnąć pożądany.