481 Shares 9999 views

Oświetlenie zewnętrzne LED: niskie zużycie baterii, bezpieczeństwo ruchu drogowego, ochrona środowiska

Dzięki zarządzanie umowami serwisowymi energia wdrożenie środków w zakresie efektywności energetycznej przewidujące zwrotu funduszy, które przeznaczane są na technologii energooszczędnych. Korzyści osiągnięte dzięki oszczędności energii zużywanej.

Zawieranie umów o świadczenie usług energia, klient pozbywa potrzeby przeznaczyć na oszczędność energii. Po osiągnięciu określonego poziomu oszczędności będzie trzeba tylko przenieść pewną kwotę na konto firmy usług energetycznych.

Dziś w Rosji zyskuje na popularności tego rodzaju współpracy, takich jak kontrakty usług energetycznych. Załączyć skłania coraz więcej firm. Zdaniem ekspertów, do tego mechanizmu – przyszłości. Korzystanie z własnych środków na realizację projektów dotyczących oszczędności energii nie są dostępne dla wszystkich organizacji i firm. W takiej sytuacji niemal jedynym rozwiązaniem dla rozwiązywania kwestii wprowadzenia energooszczędnych systemów bez wydawania pożyczkę lub przyciągnięcia funduszy własnych wierzyć, że system zamówień na usługi energetycznej.

Obecnie w Federacji Rosyjskiej 12% energii zużywanej na oświetlenie. Jest to 110 mld kWh rocznie. Dzięki systemowi zamówień na usługi energia może obniżyć koszty oświetlenia do 50 mld kWh rocznie.

Firma z powodzeniem realizowane kontrakty serwisowe energia LEDEL dla oświetlenia ulicznego LED Kingisepp, Nyazepetrovsk, Pietrozawodsk i innych miastach.

Pozytywne cechy diod LED

Odkryty Oświetlenie LED – to nie tylko opłacalna inwestycja. To wciąż ma wiele zalet:

  • Gospodarka. Na tym samym poziomie strumienia świetlnego lamp ulicznych zużywają mniej energii.
  • Bezpieczeństwo. Jeżeli ulica jest dobrze oświetlone, na nim jest mniej przestępstw i wypadków.
  • Przyjazne dla środowiska. Diody LED nie muszą być usunięte, co nie jest prawdą w przypadku lamp sodowych lub rtęć, a nie mają na promieniowanie ultrafioletowe, szkodliwe dla ludzi i środowiska.
  • Duża żywotność. W obecności stabilizowanego Zasilanie LED lampy uliczne będzie co najmniej trzy razy dłużej niż lampy HID. Ich żywotność wynosi 25 lat.
  • Wysoki zwrot z inwestycji. Projekt opłaca stosunkowo szybko – od ośmiu miesięcy do trzech lat.

Dlatego najlepiej jest zatrzymać się na wybór firmy produkty LEDEL?

  • oświetlenie uliczne posiadają opatentowany projekt, który jest unikalny w Federacji Rosyjskiej nie istnieje.
  • Produkcja została potwierdzona przez normę ISO 9001.
  • Duży wybór sprzętu oświetleniowego, w tym domowych, przemysłowych, handlowych, biurowych i oświetlenia ulicznego.
  • Firma korzysta z najlepszych producentów diod LED, w tym OSRAM.
  • Wszystkie produkty dostarczono pięcioletnią gwarancję.

Oświetlenie uliczne z diodami LED zapewnia nie tylko bezpieczeństwo ruchu drogowego oraz przyjazność dla środowiska, ale także znaczne oszczędności. Jest to najlepszy wybór firm, które chcą się w nowoczesne trendy.