148 Shares 3731 views

Poważne przedstawiciel krajowy samochodowym Volkswagen – Avilon

Kierowca, wybierz markę „Volkswagen”, nigdy nie żałował zakupu. Bezbłędny niemiecki kontrola jakości i komfortu jazdy, styl – to wszystko sprawia, że samochód członek rodziny. Do sprzedaży towarów do deklarowanych cech niezbędnych do wykonania jej postanowień. Nowy znak handlowiec „Volkswagen” Avilon 100% od znanej marki.


Nawet produktem niemieckiej motoryzacji może nie działać. Aby kryzys nie pogorszył, to lepiej zwrócić się do specjalistów w obliczu dealera marki „Volkswagen” Avilon. Firma wykonuje standardowy zestaw usług: Sprzedaż, konstrukcja w rozliczeniu kredytowych, wsparcie techniczne, naprawa gwarancyjna, sprzedaży powiązanych produktów i akcesoriów.

Jednak, jak mówi „premium” standardy obsługi, nie tylko sprzedaży, ale również podczas eksploatacji pojazdu. W 2011 roku, firma potwierdziła jej tytuł „Najlepszego Dealera do sprzedaży sprzętu specjalnego Volkswagena” i „Lider sprzedaży korporacyjnej w Rosji.” W 2013 Avilon ponownie stał się najlepszym dystrybutorem marki „Volkswagen” w pierwszej połowie tego roku w Rosji. Tutaj można kupić nie tylko nowe samochody, istnieje propozycja na ostatnich przedsprzedaży używane samochody.

Niedomówienie – burżuazyjna arystokracja

Showroom Avilon „Volkswagen” (Moskwa) handluje nawet tak rzadkie samochody na terytorium Rosji, jak Volkswagen Phaeton, pomimo faktu, że mamy mało chętnych na zakup samochodu o wartości marki z 3,5 do 4,6 mln. Rubli. Model – kolega z siódmej serii BMW i Jaguar XJ, poziom opcji – tej klasie samochodów, jest dość popularny w Niemczech maszyny.

W Rosji jest sprzedawany w niewielkich ilościach ze względu na niezgodność z samochodu koncepcyjnego. Niemcy mają samochód dla tych, którzy chcą być za mało powiedziane (łatwiejszy niż jest w rzeczywistości). Obca naszej mentalności rosyjskiej koncepcji: bylibyśmy lepiej przesada (bogatsze niż to jest). Ale jeśli takie modele dealer sprzedaje „Volkswagen” Avilon, więc zapotrzebowanie pojawiło. Rosną powoli.

Obszar dystrybucji ponad trzech hektarów. Na takich obszarach mogą być reprezentowane nie tylko wszystko modelu producenta, ale również na pokrycie historię. Lokalizacja (blisko Trzeciej Obwodnicy) jest wygodne dla klientów. Dealer „Volkswagen” Avilon sprzedaje samochody z ciągłego wsparcia marketingowego: promocje i rabaty – wiernych towarzyszy procesu sprzedaży marki.

Mówią, że jest dobry, aby sprzedać samochód, trzeba go kochać. Sądząc po sprzedaży w salonach, „Volkswagen” Avilon to marka miłości. Ostatnio doszło do transferu pierwszej partii zdrowia Volkswagen Caddy Maxi Wydziału Zdrowia Moskwa. zakupy maszyn okoliczność ta konkretna marka zwiększa wagę i prestiż marki, bo zdrowie to nie tylko ktoś zaufanie.

Pierwotnie stworzony jako samochód ludowej, „Volkswagen” dawno przekroczył granice państw nie tylko na sprzedaży, ale również w produkcji. Poprzez rozwój sieci dealerskiej, zwiększenie liczby salonów w Rosji, być może kiedyś my „Volkswagen” staną się popularne. W każdym razie, Avilon w kontekście jego działalności daje taką nadzieję.