95 Shares 6623 views

Kompresję z kaszlu u dzieci w złożonym leczeniu przeziębienia

Zimnym wirusowym chorobom często towarzyszy silny kaszel. Jeśli kaszel jest suchy, nie przyczynia się do wydalania i wydalania plwociny z oskrzeli. Bolesne, zgarnianie, bardzo częste i nagłe. W tym okresie konieczne jest stosowanie syropów lub pigułek wykrztuśnych, które powodują rozcieńczenie plwociny, zwiększając wydalanie. Skuteczne tutaj są tarcie, musztarda i kompresy, ale pamiętaj, że można je robić tylko wtedy, gdy nie ma ciepła. Na początkowych etapach choroby popularne leki przeciw kaszlu są skuteczne , zalecane do leczenia dziecka, ponieważ nie uszkadzają wątroby i mają dobry wpływ na organizm osłabiony. Użyj dobrze znanych recept "babci" może być złożona terapia, łącząc kompresje i tarcie syropami i tabletkami.


Dobry efekt leczniczy ma kaszel kompresji dla dzieci w postaci tortu wykonanego ze stromego ciasta zawierającego kilka składników. Taki kompres jest znacznie miększy niż tynk musztardowy, ale rozgrzewa się bardzo głęboko i delikatnie. Trzeba wziąć trochę oleju roślinnego, wódki, mąki kukurydzianej, musztardy i miód. Wszyscy zmieszali się w stromym cieście, wykonali dwa płaskie ciasta, owijano je czystą bawełnianą szmatką i włożyli na plecy i klatkę piersiową dziecka. Taka kompresja może pozostać na noc, jeśli skóra dziecka nie jest bardzo wrażliwa.

Możesz zetrzeć kaszel dla dzieci z gotowanych ziemniaków, które jest walone, rozmieszczone w plastikowej torbie, przesuwane przez kilka warstw tkanki i umieszczone na klatce piersiowej dziecka. Wyreguluj ciepło wyściełaną szmatką. Powinien zwracać uwagę na jakie uczucia uczuć czuje. To powinno być przyjemne ciepło, ale nie upalne paliwo. Kompresję należy przechowywać przez około godzinę.

Bardzo dobrym lekarstwem jest kaszel kompresji dla dzieci wykorzystujących tłuszcz borsuka. Ten lek jest używany w swojej czystej postaci, pocierając go w klatce piersiowej, plecach i stopach przed pójściem spać, ale można zrobić kompresję biorąc dwie łyżeczki wódki, tłuszczu i miodu. Z tym lekarstwem nacierają przed pójściem spać, a następnie owijają dziecko miękkim, ciepłym kocem. Zamiast tłuszczu borsuka w kaszlu kompresji dla dzieci, można dodać gęś.

Kiedy gardło boli, dobrze jest użyć w kompleksie leczenia różnych rozgrzewek i ocieplenia. Są przyklejone do gardła, wierzch jest związany miękkim szalikiem i trzymany przez około 3 godziny, w ciągu dnia takie procedury mogą być wykonywane kilkakrotnie. Kompresja z bóle gardła z wódką składa się z trzech części wódki, jednej części soku z aloesu i dwóch części miodu. Możesz użyć mieszanki wódki z olejem roślinnym lub kamforowym, który musi być lekko rozgrzany. Należy jednak pamiętać, że w wysokich temperaturach nie ma możliwości przeprowadzania procedur ocieplania.

Z dusznicą, wraz z płukaniem ziołowych infuzji, wdychaniem, dobrze jest użyć kompresji z roztworu sody. Trzeba wziąć jedną czwartą szklankę bardzo gorącej wody i jednej łyżeczce sody. Ściereczkę zwilżoną roztworem umieszcza się na gardle, ciepłe szalik jest mocowane od góry, a ten ściskanie utrzymywane jest przez około dwie godziny, podczas gdy jego siła cieplna jest odczuwana. Następnie usuwa się bandaż, gardło jest smarowane kremem i ponownie połączone szalikiem.

Dobrym środkiem naprawczym ludności jest kompresja wykonana z dużej soli stołowej podgrzewanej na patelni. Gorąca sól jest związana tkaniną lnianą, tworząc rodzaj poduszki, która jest stosowana jako kompresja na gardle z dusznicą. Zamiast soli, można przyjąć siemię lniane, a także daje skuteczne suche ogrzewanie. Należy również zauważyć, że jakiekolwiek ocieplenie jest przeciwwskazane w ropie śluzowej gardła.