505 Shares 6229 views

Czy znasz swój rozmiar piersi?

Co dziwne, ale więcej niż 70% kobiet nie można nazwać dokładnie swój rozmiar piersi, to tylko figura stadiony. Kupując ubrania odpowiedzialny za wybór wielkości spadków na sprzedawcy, który musi być prowadzony w nich. A kobiety po prostu wybrać styl i kolorystykę. W przeciwnym razie, gdy sprzedający jest trudny do pewnej wielkości, kobiety klienci spędzają dużo czasu w garderobie.

Kiedy trawione ramiączka biustonosza prześwitywać bluzce i rażący lub widocznym kielichem oczywiście zepsuć postać, oznacza to niewłaściwy wybór bielizny. Oczywiście, takie czynniki jak jakość, kształt i wzornictwo odgrywa ważną rolę w doborze stanika, ale jeśli rozmiar biustu jest źle, uważają, że zmarnowałem swój czas i pieniądze.

Znając swoje możliwości może być przydatna nie tylko bezpośrednio w sklepie przy wyborze ubrań, ale w mowie potocznej. Zgadzasz się, że 70-A rozmiar brzmi bardziej imponujące niż jeden. Jeśli przypadkowo w rozmowie z ukochanym mężczyzną ty „blabbed” o ich wielkości piersi, to jest prawdopodobne, że będzie można dostać wakacje piękny i potężny dar.

W celu prawidłowego obliczenia rozmiaru biustu, trzeba wykonać kilka pomiarów. Aby uzyskać odpowiedni efekt, potrzebujesz pomocy. Poprosić o jej dziewczyną, matką lub siostrą. Przy wykonywaniu pomiarów, ręce powinny być pominięte, a klatka piersiowa jednocześnie zrelaksowany. Dla właścicieli wspaniałej formy prodelyvat procedury jest lepsza w biustonosz, który nie skorygowania kształtu piersi. Pomiaru taśma pomiarowa objętość piersi ściśle poziomej, przechodzącej przez najbardziej znanych punktów gruczołów sutkowych. Następnie zmierzyć objętość piersi, mocno naciskając taśmę do ciała.

Po otrzymaniu tych wskaźników, można przystąpić do obliczenia wielkości biustu. Wielkość biustonosz oznaczone od dwóch parametrów: a – rozmiar miseczki, cyfrowy – przestrzeń pod piersi (cm). Pod popiersiem mamy zmierzyć, ale konieczne jest, aby wziąć pod uwagę, że na etykiecie znajdziesz zaokrągloną wartość tego wskaźnika. Zatem wielkość zmienia się od 70 od 67 do 72 cm 2 piersi powierzchnia (75) – od 73 do 77 cm, a więc w zależności od wzoru „plus 4 centymetrów objętość jest dodawana do wielkości 5”.

Rozmiar kubki kompletność jest określana przez „wartość minus objętość klatki piersiowej pod wartością objętości piersi” formuły. Zazwyczaj wykorzystywane do znakowania liter, zaczynając od «A», gdzie rozmiar „AA” jest uważany za najmniejszy pod względem wielkości, a następnie A, B, C i tak dalej. Rzadziej stosowane oznaczenie liczbowe, które jesteśmy przyzwyczajeni do użycia w mowie potocznej. Tak więc, aby zmierzyć się, mamy jedną z wartości, dla których rozmiar AA – zero rozmiar biustu, A – edinichka, B – dvoechka, C – 3 rozmiar biustu, i tak dalej.

Teraz patrz odpowiednie wskaźniki różnicy objętości piersi i pod obwód piersi i określenia rozmiaru filiżanki. Wymiar A (1) jest równa różnicy 13 cm, B (2) – 14 cm, C (3) – 16 cm, D – 19 cm, DD – 21 cm, E – 24 cm, F – 27 cm, i tak dalej.

Aby dowiedzieć się rozmiar bielizny włoskiej lub francuskiej, które są bardzo popularne, konieczne jest różnica między obwód klatki piersiowej i pod divide piersi przez 6. Producenci tych krajach europejskich wykorzystać inną definicję wielkości systemu.

Przy zakupie biustonosz, należy w każdym przypadku, należy najpierw spróbować, ponieważ kształt produktu jest również ważna. Po tym wszystkim, nie mogą zbliżyć się do rozmiaru 80-B i 75-C, na przykład, lub 85A.