335 Shares 8752 views

„Bracia Piloci odwrotnej stronie Ziemi.”: Przejście. Gra „braci Pilots”: deweloper i wydawca

Należy pamiętać, wszystkie godziny spędzone na krajowym wspaniałej grze „braci pilotów.” Działających dwóch charyzmatycznych bohaterów, szef i kolega, można zrobić niesamowite podróż pełna różnych ciekawych i ekscytujących zagadek. Jak dotąd, jest to prawie niemożliwe, aby wymienić przynajmniej jeden rosyjski zadanie, co byłoby lepsze niż „braci pilot”. Naturalnie, oprócz kontynuowania tej samej grze. To przyszło trochę później i był nazywany „braci pilotów. Odwrotnej stronie Ziemi.” Przejście pozostały takie same jak w pierwszej części, ale pewne niuanse nadal. I na szczęście, są bardzo pozytywne. Dlatego bardziej powinien rozważyć, co jest inaczej o kontynuacji wersji oryginalnej, jak radzić sobie z przejściem na „drugą stronę Ziemi."


udany sequel

Jak wiecie, bardzo często w branży gier, tak, że kontynuacja udanego projektu, który zgromadził miliony fanów, nie jest bardzo dobrej jakości. Deweloperzy próbują jak najwięcej pieniędzy, zwalniając sequel z wielkim nazwy jak najszybciej zarobić. Ale ten wynik jest niezadowalający. Jednak to nie jest temat gry „Bracia Piloci odwrotnej stronie Ziemi.” – przechodząc z tego projektu będzie wciągnąć cię z niczym mniej niż w pierwszej części. I do jego dyspozycji jest kilka niespodzianek, które mogą cię zaskoczyć. Po pierwsze, należy zwrócić uwagę na projekt graficzny – rozpoznawalny styl „Bracia pilotażowe” pozostała taka sama, ale poważna praca została przeprowadzona na jakość obrazu. W rezultacie obraz stał się znacznie bardziej gładkie i miłe dla oka. Ale to nie jedyna zaleta nowej części – sam warto zauważyć, że deweloperzy mają słuchał informacji zwrotnych od zawodników, którzy skarżyli się, że oryginalna gra była zbyt krótka. Dlatego w dalszym ciągu do liczby tytułów wzrosła prawie dwukrotnie. I, oczywiście, będzie w stanie docenić nową oryginalną historię, która pełna jest ciekawych zwrotów akcji, a także pozwalają cieszyć się luksusem repliki dwóch znaków w grze „braci pilotów. Odwrotna strona Ziemi.” Przejście jest prawie taki sam proces jak w pierwszej części, dzięki czemu nie będą trudne do nawigacji.

Zacznij od gry

Tak więc, głównym zadaniem dla całej gry – aby ratować zagrożone gatunki przed wyginięciem. To, co będzie głównym celem projektu „Pilot braci odwrotnej stronie Ziemi.”: Przejście zawsze będzie wracać do tej historii opartej ale aby osiągnąć cel nie będzie miał czasu, aby spełnić pewne zlecenia, które zostanie otwarte, aby przejść dalej. Zaczyna się w mieście Berdyczowie, gdzie trzeba zebrać płaszczyzny, na której można przejść do samego przejazdu na odwrotnej stronie Ziemi. Jeśli uważnie zbadać wstępną lokalizację znajdziesz wszystkie niezbędne części bez problemów. A potem trzeba będzie czekać na pierwszy mini-gry, w których trzeba będzie latać na płaszczyźnie, unikając chmury, zwłaszcza piorun. Po wylądowaniu, znajdziesz dość ekscytujące walki z niedźwiedziem. Trzeba tylko zrozumieć, co twoim celem jest – nie wygrać zwierzę, i wspiąć się wyżej, aby przejść dalej. W związku z tym, trzeba będzie zbudować huśtawkę, z pomocą którego niedźwiedź rzuci kolega na posterunku, a stamtąd był w stanie pociągnąć przewód do operacji i razem będą następne. Dalej – krótki i prosty, będzie wymagana tylko brakuje złomu leżącą w środku placu stacji, a następnie udać się do pomieszczenia kontrolnego. „Bracia pilotażowe” – to gra skierowana do wszystkich grup wiekowych, więc nie należy spodziewać się niezwykle skomplikowane i zawiłe zagadki. Ale także łatwo dojść nie będzie, to na pewno.

Dysponowanie i dalej

W dyspozytorni czeka na kolejną tajemnicę, która koniecznie musi być rozwiązany. W tym czasie trzeba będzie przenieść samochodów na torze, aby zebrać je w trzech różnych składach. W pewnym sensie, proces ten przypomina tag, tylko w bardziej intrygującym i jasnej kolorystyce. „Bracia pilotażowe” – gra, która nie przestaje zdumiewać się w całym fragmencie. Kiedy zagadka zostanie rozwiązany, trzeba dostać się na peron – w tym miejscu, nie można nic zrobić, dopóki nie zostanie rozwiązany problem z kompozycjami. Teraz stoi pociąg, na którym chcesz usiąść. Ale będzie kolidować z przewodem, nie pozwól pasażerów bez biletów. Kupić je bez względu na to, więc trzeba znaleźć rozwiązania. W rezultacie, szef dostaje na pociąg w klatce, i kolega – w walizce. Przy wyjściu z pociągu czekasz na innego zadania – tym razem będzie musiał wspiąć się na ścianę, pogłębianie krok. Na pierwszy rzut oka wszystko jest proste, ale kilka kroków, gdy pewne kombinacje sami są czyszczone lub nominowana siebie, co utrudnia postęp. Na ścianie można również uruchomić fajerwerki i skakać na nich. Jeśli nie można dostać za pierwszym razem – nie martw się, trochę wytrwałość pomogą odnieść sukces w grze „braci pilotów.” Przejście nigdzie doprowadzi Cię w ślepy zaułek, zawsze istnieje alternatywne rozwiązania problemu.

Droga do Sydney

Aby zapisać rzadkich zwierząt, trzeba iść do Sydney. Aby to zrobić, najpierw trzeba złapać satelity w przestrzeni, która już lecieć do petardy Bracia pilotów. Przejście stopniowo prowadzi cię przez historię, dzięki czemu można cieszyć się pięknem opisie, znaków wizualnych i spektakularnych zagadek i zwrotów akcji. Więc grając mini-gry i złapać satelitę, idziesz do oceanu, a dokładniej na jego powierzchni. I tam czekają na kolejny mini-gry, w której postacie trzeba skoczyć z boja boja się, aby dostać się do wybrzeży Australii. Już tam, znajdziesz się w Sydney miasta lokalizacji, w której zadaniem – aby ukraść samochód. Będzie musiała spróbować, ale nie ma nic niemożliwego dla pilotów braci. Gdy praca jest wykonywana, będzie mógł kontynuować swoją podróż. . Przejście gry „Bracia Piloci odwrotnej stronie Ziemi”, ale nie stwarza wiele trudności, to znaczy, że gracz dostaje dokładnie to, czego chce od takiej gry – fascynującej opowieści, zagadki o średnim stopniu trudności, wspaniałych bohaterów i sytuacji myśli-out.

Różne sposoby ruchu

Na jeep trzeba iść na pustynię, ale to nie jest tak łatwo, bo po chwili samochód się zepsuje. . Przejście gry „Bracia Piloci odwrotnej stronie Ziemi” tutaj od ciebie wymaga konkretnych działań – trzeba wypełnić paliwa jeep, a potem to możliwe tylko kaktusy. Po osiągnięciu pożądanego rezultatu, iść dalej. Ale zawsze w samochodzie nie włącza się udać, i wkrótce trzeba będzie przenieść do strusia – dość egzotyczne formy transportu. Ale najpierw trzeba złapać, i to, co masz do zrobienia. Cóż, wtedy trzeba będzie dostać się do tajnej bazy, która znajduje się na łodzi podwodnej. Jak widać w grze „braci Pilots” śladami zagrożonych zwierząt trzeba będzie podróżować dość długo, aw tym czasie zadanie staje się bardziej skomplikowana, więc być przygotowani na poważne problemy, które mogą pojawić się w przyszłości.

nowe przygody

Oczywiście, w tej wirtualnej podróży nie kończy się tam, a przed tobą czeka na nowe przygody. Gra „braci pilotów” (pełna wersja) zaprezentuje jego fani małą niespodziankę – okazuje się, że łódź podwodna, którą spadł w ostatnim rozdziale, znajduje się w dużym basenie. Ale z niego nie będzie łatwe, ale jeśli się uda, będzie w nowym miejscu, gdzie dość wyrafinowany sposób będą musiały wejść do okna budynku. Ale doprowadzi to graczowi jeszcze więcej niespodzianek – wewnątrz postacie będą czekać na dentystę, który natychmiast zostaną przyjęte do dentystycznego współpracowników. Oczywiście, to hańba pilna potrzeba, aby zatrzymać, więc trzeba działać szybko i jak najszybciej pozbyć się uciążliwego dentysty. W grze „Bracia Pilots” przypadek, co to może być, powinny być wykonywane szybko i dokładnie – to jest klucz do sukcesu. Oczywiście, można rozwiązać wszystkie zadania powoli, ale szybciej można zrobić, tym lepiej.

Podróż autobusem

Kiedy pozbyć się dentysty, trzeba zrobić kolejną podróż, ale tym razem pojazd jest autobus. Jak zwykle, najpierw musimy dostać się do niego. Te małe zadania słynny Pierwsza część, pozostali w grze „braci Pilotów 3”. W zasadzie są one nawet bardziej niż wystarczająco. Kiedy jesteś w środku, trzeba będzie zorganizować wszystkich, którzy są w autobusie, aby bezpiecznie dotrzeć do granicy. Oznacza to, że wszyscy pasażerowie powinni siedzieć na swoich miejscach, a kierowca – być za kierownicą. Po dotarciu do granicy, trzeba przejść na piechotę, więc przygotować plan działania – wymyślić sposób, aby ominąć strażników granicznych, które nie zostały zatrzymane. Wszyscy gracze pamiętają pierwszą część gry „braci pilotów” – słoń nie było po prostu niesamowite! W drugiej części to właśnie ta scena jest zapamiętywane większość graczy.

Mostek, labirynt przenośnika

Podczas przekraczania granicy, trzeba będzie przejechać przez most, który jest bezpośrednio pod tobą zaczyna się rozpadać. Tak więc, z drugiej strony nie ma się poruszać, więc pozostaje tylko zburzyć przejście do mety. Po kilku działań, z czego ten ostatni będzie silny koledzy kichania (po objęciu tabaki), most zostanie całkowicie zwinąć, a znajdziesz się w labiryncie. Na jego fragmencie można go dość długo, bo najpierw trzeba zrozumieć zasadę. I to jest dość prosta – struktura ogóle nie ma ucieczki. Ale jeśli oba znaki do skrajności i stają się częścią fragmentów odpowiednich do kamieni, drzwi zostaną otwarte. Bez tej wiedzy może być długo wędrować przez labirynt próbując znaleźć rozwiązanie, które nie istnieje. Ale po tak ciężkich bracia test ponownie muszą być pakowane, tylko tym razem będzie ona służyć jako baryłek kontenerowych. W tych znaków będzie mógł dostać się na taśmociągu, który zabierze ich do następnego miejsca. Jest ona zbliża się do końca gry „braci pilotów. Odwrotna strona Ziemi”, więc należy przygotować się do najtrudniejszych zadań, które znajdują się w każdym fragmencie. Oczywiście, nie należy się spodziewać, że będzie to zupełnie różne łamigłówki, które na wyższy poziom wcześniej – nie jest to prawda. Developerzy stworzyli całkowicie zrównoważony projekt, w którym wszystkie zagadki są w zasięgu ręki dla każdego gracza, ale nie pozwalają mu je rozwiązać bez trudności. Co więcej, wszystkie zagadki i zadania wykonywane są w tym samym stylu i są zgodne z koncepcją gry, więc spędzać czas w tym projekcie – to przyjemność.

W pogoni za karbofosom

Więc znowu znaleźć się w łodzi podwodnej. Tylko tym razem trzeba będzie wstępnie wybrać więcej z beczki, w której znajdują się w poprzednim rozdziale. Gdy to zrobisz, nie spiesz się, aby przejść dalej. W tej chwili, na łodzi podwodnej alarm jest aktywny, a jeśli robisz coś złego, to jest natychmiast aktywowane. Oczywiście, to nie prowadzi do jakichkolwiek negatywnych konsekwencji, ale nie można w dalszym ciągu starają się wydostać, aż dojdziesz do dźwigni, która wyłącza syrenę. Więc najpierw dokładnie przemyśleć swoje działania, a następnie dostać się do pracy, aby zmniejszyć liczbę odwiedzin na dźwigni do minimum. Po tym, zanim staniesz się najbardziej podstawowy cel w grze – dogonić głównego złoczyńcy malationu. To byłoby bardzo trudne, ponieważ na drodze musisz zdecydować, nie jest to skomplikowane puzzle, ale gra nie traci żadnej dynamiczny spadek. Działka pozostaje taka sama zabawa jak wcześniej, sytuacja nagrzewa się, więc będzie po prostu dobrze się bawić. Ale gdy pościg dobiegnie końca, będzie można pokonać tylko złoczyńcę, aby ukończyć grę „braci Pilots. 2: rewersie Ziemi” Oczywiście, aby rozstać się z ich ulubionych bohaterów nie chce, ale nie rozpaczaj – przed czekasz trzeciej części tej serii. A jeśli chcesz, możesz zawsze pereproyti swój ulubiony odcinek o braciach pilot, a może całą serię na raz.

Trochę deweloperów i wydawców

Oczywiście, odgrywają ważną rolę w sukcesie gry „wydawca i developer Brothers pilotów, w zasadzie, jak w większości projektów komputerowych. Jeśli jesteś daleko od terminologii gier i komputera, konieczne jest, aby wyjaśnić bardziej szczegółowo, jakie warunki są i do czego one służą. Tak więc, deweloper – osoba, grupa osób lub firma, która tworzy projekt. Te ludzie piszą kod, tworzyć wizualną otoczkę, czyli uczynić samą grę. Wydawca – jest to firma, która produkuje gotowego produktu na rynek, jest zaangażowany w jego promocji, reprezentacja publicznego. Oczywiście, jako producent, wydawca i odgrywają ogromną rolę w sukcesie gry. W przypadku naszego projektu okazało się, że wkradł znakomite zespoły z obu stron. producent gier nie był sam „Bracia pilotażowe Odwrotna strona Ziemi.” – praca na dwie firmy. Pierwszy – KD Vision. Ponadto do stworzenia serii o braci pilot, stało się popularne ze względu na strategię „Perimeter”. Oryginalne gry komputerowe, pozwalają pacjentom promować odzyskiwanie niektórych schorzeń – na ogół więcej niż dziesięć różnych gier, ale po roku 2009 profil jest zupełnie zmieniony, a teraz to studio rozwija duży projekt został wydany dla wszelkiego istnienia spółki. Druga firma zaangażowana w tworzenie „braci Pilot” – Pipestudio. Ten album nie jest pierwszym roku zaangażowany w grach takich jak „braci pilot”, czyli questy, pasaże, projekty dla dzieci, i tak dalej. Z najnowszych produktów warto wspomnieć serię popularnych znaków dzisiaj krajowy animacji – Masza i Niedźwiedź. Cóż, teraz zasługuje na powiedział, a wydawca, który jest 1C Company. Przedsięwzięcie to jest znane niemal każdemu, ponieważ to działa w różnych dziedzinach, głównie w dziedzinie biznesu. Ale ma też oddział, który zajmuje się produkcją gier, to jest bardzo udany. Firma jest liderem na rynku rosyjskim, zwłaszcza teraz, kiedy to połączone z innymi głównymi wydawnictwa krajowe nazwie „SoftKlab”. Wspólne przedsięwzięcie nazywa się „1C-SoftKlab” i pojawiają się w projektach portfelowych oraz jeden, a innej firmy.

To taki wielki zespół specjalistów jest za projekt, który przeszedł przez setki tysięcy użytkowników gustu. Gra zyskała popularność, nawet w obcych krajach, czyli tych, które nie mówią w języku rosyjskim. Dlatego też, jeśli nie są już zaznajomieni z „Braci pilot”, zdecydowanie powinien spróbować swoich sił w queście. Nawet jeśli nie jesteś zagorzałym fanem wspomnianego gatunku, wspaniała atmosfera, humor musującego i urzekającym działce będzie można zanurzyć się w cudownym świecie, z którego można dostać dużo zabawy. Ale jeśli questów – to jest Twój ulubiony gatunek gier komputerowych, to w żadnym wypadku nie możemy ignorować tego projektu, ponieważ, jak wspomniano wcześniej, krajowy rozwój gry nie została jeszcze wydana zastępstwo, która byłaby w stanie konkurować z „braci pilotów ”. Więc przygotujcie się na wycieczkę z prowokacyjnym i wnikliwe szefa i kolegów! Z nich będzie w stanie rozwiązać każdą zagadkę, aby wyjść z każdej sytuacji i uratować wszystkich, którzy jej potrzebują. Być może pewnego dnia krajowe firmy będą mogły produkować zadanie, które rzeczywiście jakość, nie gorsze od poziomu zachodnich odpowiedników. Ale do tej pory, że gra wyjdzie na początku nowego tysiąclecia, to najlepsze przykłady tego gatunku. A wszystko to za sprawą dwóch producentów oprogramowania i dużych korporacji wydawcy. Że trzeba powiedzieć, dziękuję za to, że Igroprom domowym arcydzieło ma szereg zadań, które są w żaden sposób gorsze odpowiednikami z Ameryki czy z Europy.