481 Shares 3491 views

Rzemiosło wykonane z rur z tworzyw sztucznych – rysunki

W tym artykule opisano, co można zrobić ręcznie wykonanymi rębkami z rur plastikowych.


Organizatorzy – wygodne urządzenia do przechowywania małych rzeczy

Nawet bez specjalnych umiejętności można łatwo robić takie przydatne rzemiosła z rur plastikowych własnymi rękami. W rzeczywistości nawet bardzo krótkie ścinki o różnych średnicach trafią do biznesu. Do pracy potrzebny jest ostry nóż i klej.

Na rysunku pokazano, jak wyciąć jedną krawędź kawałków rury, aby ułatwić organizowanie pisania małych rzeczy lub akcesoriów do łazienek. Ważne jest tylko staranie, aby narożniki były wszędzie takie same.

Następnie wyciąć obrabiany przedmiot na płaszczyźnie: podstawę lub ścianę. W razie potrzeby można narysować organizatorów lub na nich umieścić obraz, ornament. Można nawet przykleić zdjęcia najprzyjemniejszych momentów życia.

Zgodnie z tym algorytmem można wytwarzać inne wyroby ręcznie robione z rur z tworzyw sztucznych: kreatywne półki na obuwie, skarpetki, półkę do wina. A jeśli cięcia są zrobione ściśle poziomo, otrzymasz piękne doniczki lub wazony na kwiaty.

Projektant znajdzie – fotel ze skorupek rur propylenowych

Dobry właściciel nie traci niczego. Przy rozsądnym podejściu każda drobna sprawa trafi do firmy, a staranność mistrza pacjenta może wywoływać niesamowite artefakty z rur z tworzyw sztucznych. Z rękami, przy pomocy tego samego noża i kleju, można łatwo wyłożyć luksusowy fotel.

W tym przypadku kawałki rur są cięte na dowolną długość w dużych ilościach. Ważne jest, aby zachować te same wymiary najdłuższych elementów podporowych.

Następnie segmenty są klejone wzdłuż długości. Najdłuższe elementy podpierające powinny znajdować się w tej samej odległości od siebie. Dla podłokietników kawałki są przygotowywane powyżej tych, które składają się na siedzenie. A z tyłu potrzebujemy jeszcze dłuższych.

Pozostaje tylko do szycia pięknych poduszek i napełniania nimi sinteponem lub do powlekania pianki pieniącymi detalami mebli tapicerowanych.

Stołek z przycinanych rur polipropylenowych

Mówi się, że gol jest przebiegły dla fikcji. To jest absolutnie prawdziwe! Tylko nie cel, a ekonomista może wymyślić coś takiego – stworzyć niesamowite rzemiosła z rur polipropylenowych pozostawionych po naprawie lub konstrukcji, to jest praktycznie z odpadów. Tak więc, z jego mądrym podejściem do życia, nigdy nie będzie celem.

W przypadku stylowych stolca będzie wymagany cienki przycinanie rur o różnych długościach. Przed pracą należy rysować wzory z rysunków. Rury z asymetrycznymi ukosami obcinają z obu stron i sklejone są wzdłuż długości. Ostatnie cięcie jest podpórką, będzie służyć jako noga. Dlatego jest najdłuższa i ma niższe niższe cięcie.

Po zmontowaniu wszystkich czterech części bocznych są one szczelnie zamknięte za pomocą wycięć narożnych. Dno składa się z krótkich kawałków z poziomym wycięciem z góry. Taboret może być pomalowany dowolnym kolorem i można go zostawić na biało – wszystko zależy od pasji mistrza.

Ogrodzenie łóżko kwiatu lub piaskownicy

Tym samym algorytmem, jak krzesła i stołki, można budować inne niezbędne rzeczy. Będzie to praktycznie rzemiosło wykonane ze śmieci.

Z rur z tworzyw sztucznych uzyskuje się doskonałe oryginalne ogrodzenia na terenie podmiejskim lub na dziedzińcu domku wiejskiego. I można używać nawet najbardziej krótkich sadzonek o różnej długości i grubości. Są one połączone długością w postaci miniaturowego ogrodzenia i kopiowane wokół łóżka kwiatowego lub piaskownicy

Możesz użyć kleju do takiego ogrodzenia twórczego. I będzie to jeszcze bardziej interesujące, jeśli wyciąć druty z drutu, naśladując ogrodzenie wattle.

Kącik dla dzieci

Jeśli stworzysz fantazję, możesz tworzyć ciekawe rzemiosła z rur polipropylenowych, które zadowolą Twoich ulubionych dzieci. Zabawne stojaki na laptopy i sztalugi, zadaszenia nad łóżeczkami i ramionami, które można grać łatwo z wyposażeniem i trójnikami.

Możliwe jest wzmocnienie spoin klejem i malowanie farbą i lakierem. I można ozdobić sztukę na górze naklejki lub ozdoby.

Cieplarnia dla podmiejskich terenów

Trudno wymienić wszystkie rzemiosło wykonane z rur z tworzyw sztucznych PCV, wykonane przez mistrzów-marzycieli. Ale nie wspominając o takiej niezbędnej i użytecznej strukturze jako szklarni jest wysoka nieostrożność.

Do budowy konieczne jest zabezpieczenie przydzielonej powierzchni płytami lub cegłami i kopiowanie na obwodzie bolców. Ich średnica powinna być nieco mniejsza niż stosowane.

Teraz możesz kontynuować budowę ramy szklarni. Dlatego następnym krokiem jest zabezpieczenie segmentów rur na kołkach w postaci łuków. W tym celu pierwsze końce rurek umieszcza się na stojakach po obu stronach. Następnie można dodatkowo zamocować rurę od spodu arkusza do obwodu ogrodzenia.

Dodaj sztywność konstrukcji za pomocą kilku rur, które powinny być umieszczone prostopadle do łuków. Punkty przecięcia są poprzecznie ułożone za pomocą drutu lub mocnego sznurka.

Pozostaje tylko rozciągnąć film na strukturę – i szklarnia jest prawie gotowa.

Stolik z figurowymi nogami. Klasa mistrzowska

Rzemiosło z rur z tworzyw sztucznych (PVC) to niesamowite dzieło projektowe. Na przykład oryginalny stół kawowy ze szklaną górą i zagiętymi nogami stanie się prawdziwym punktem w domu.

Oczywiście, przede wszystkim, należy dokładnie przemyśleć, obliczyć i zarysować wszystkie szczegóły przyszłego modelu rzemiosła wykonane z rur z tworzyw sztucznych. Rysowanie własnych rysunków jest łatwe, jeśli mistrz ma umiejętności w tym zakresie. W przeciwnym razie można użyć gotowego, który jest tutaj oferowany. Wymiary są podejmowane arbitralnie.

Nogi tego stołu są łukowate. Aby dodać sztywność do rury, należy go wzmocnić. W tym celu odpowiedni jest odpowiedni drut. Kapitan na pulpicie rysuje formę jednego łuku w rozmiarze życia i stosuje pierwszy kawałek rury z prętem w środku. Następnie nadaje łuku odpowiedni kształt. To samo należy zrobić z drugim segmentem. Chociaż można użyć szablonu z kartonu, aby nadać pożądany kształt.

Następnie na stole jest rysowany kształt uchwytu łuku, na którym leży wierzchołek stołu. Również w tym przypadku należy użyć szablonu. Uchwyty są wykonywane zgodnie z algorytmem opisanym powyżej.

Podłącz nogi do uchwytów stołu najlepiej z trójnikami. W celu uzyskania większej przyczepności, połączenia można skleić klejem lub cementem. Konstrukcja, zebrana ze złom rur PVC, jest malowana w pożądanym kolorze. Szkło można przykleić do uchwytów, aby zapobiec ich poślizgnięciu. Choć w tym modelu blat stołu wykonany z drewna będzie stosunkowo odpowiedni.

Ogólnie rzecz biorąc, wiele innych użytecznych i pięknych rzeczy można wykonywać z kawałków rur polipropylenowych, warto zastanowić się nad starannością i stosować swoje umiejętności manualnej pracy i staranności.