801 Shares 2368 views

Jak zrobić sufit gipsowo-kartonowych z rękami? Nie tak trudne

Jeśli budować dom lub naprawić, ale nie udało sufit, a potem nie rozpaczaj. Nierówne powierzchnie i inne wady można korygować na własną rękę, zamiast zatrudniać specjalistów. Pomoże to płyty gipsowo-kartonowej. Dzięki niemu możliwe, aby ukryć wszelkie wady na głównej powierzchni. Ten artykuł będzie mówić o jak zrobić sufit z płyt gipsowo-kartonowych z rękami. Instalacja w tej sytuacji nie bierze bardzo długi okres czasu. Jest również możliwe, aby ozdobić sufit wszelkich materiałów uzyskanych.

Istnieje wiele rodzajów sufitów kartonowo-gipsowych. Jeśli zdecydujesz się znaleźć odpowiedź na pytanie, jak sprawić, by pułap płyt gipsowo-kartonowych z rękami, konieczne jest określenie kształtu przyszłej budowy. Można wybrać dla siebie żadnej opcji do gustu, powołując się na zalecenia z przyjaciółmi lub na artykuły w czasopismach i literaturze budowlanej. I można wymyślać siebie. sufity gipsowe są jednoetapowy, wielopoziomowe, geometrycznych, krok i faliste.
Płyty gipsowo-kartonowe typu sufitu może zależeć od wyboru lampy, różnych elementów dekoracyjnych lub belek drewnianych.

Jak zrobić sufit gipsowo-kartonowych z rękami? Instalacja – business pracochłonne, ale nie trudne. Oto przykład bardzo prostego montażu sufitu płyt gipsowo-kartonowych. Od czego zacząć? Po pierwsze, trzeba przemyśleć każdy szczegół konstrukcji samego: które będą sprzężonych, obliczyć wysokość i wybierz elementy do jej wnętrza. Konieczne jest, aby zidentyfikować wszystkie wady sufitu, które chcesz ukryć. Przygotowanie do pracy potrzebne narzędzia: poziom, centymetrem, śrubokręt, wywiercić otwory do wiercenia, samolot, budowa nóż, papier ścierny i szpachelka. Aby pracować również potrzeba przewodnika i profil sufitu, normalną suspensję, śrub i kołków, krabów. Kołki w procesie ustalania go będzie możliwe zastąpienie kliny kotwiące.

Odpowiadając na pytanie o tym, jak zrobić sufit gipsowo-kartonowych z rękami, stworzyć układ z pomocą profili prowadzących. Zostanie on dołączony do nich materiału. Należy pamiętać, że nie powinny one być umieszczone zbyt daleko od siebie. Inaczej drywall sag. Arkusze są mocowane z małym luzem. Będzie on wciśnięty w specjalnej mieszaniny, którą stosuje się do uszczelniania. Na środku płyty i krawędzie przejdą podstawowe kształty. Zawiesiny ustala się na 400 mm na kotew metalowych wzdłuż tych linii. Następnie dodaje się na belkach nośnych, w ramce wyjściowej lub kierować się. Mocuje się je w pokoju na całym obwodzie. Rama jest włożony tak, że między nim a ścianą pozostaje w małej odległości. Szczelina jest konieczne w celu uniknięcia efektów odkształcenia sufitu. Zmiana może być spodziewane z ekstremalnych temperatur. Następnie dodaje się prowadnice w zawiesinach.

Ostatnim etapem pracy – to podkład i puttying. Nawet jeśli zdecydujesz się zrobić sufity dwupoziomowe wykonanych z płyt gipsowo-kartonowych, którego zdjęcia można zobaczyć, krok ten powinien zawsze nosić. Etap pośredni w tworzeniu wysokiej jakości sufitu gipsu. Stosuje się do uszczelniania pióra łopatki, wałka, pędzla, szerokie papierem ściernym, a pomocą śrubokręta, uniwersalnych starterów Kit, serpyanku. Po podkładu, która jest realizowana w dwóch etapach, należy przejść do wykończenia sufitu. W tym przypadku wszystko zależy od wyobraźni. Można użyć tapety podszewki i może powodować pewne obraz na suficie. Wybór należy do Ciebie.

W tej konstrukcji sufitu może być uznana za kompletną. Jeśli sufity podwieszane ci się nie podoba, można zwrócić uwagę na suficie podwieszanym. W sypialni i innych pomieszczeń, to będzie wyglądać po prostu urocza.