194 Shares 3848 views

Dzień Chemical Corps (RKHBZ)

Jest to gałąź usług, jak RKHBZ. To oznacza skrót w następujący sposób: promieniowanie, chemicznej i biologicznej. Oddziały te są bardzo ważną funkcję nie tylko w wojnie, ale także w czasie pokoju. Gdyby nie było RKHBZ, wtedy ludzie nie będą w stanie rozwiązać wiele problemów związanych ze środowiskiem naturalnym, życia i zdrowia wszystkich żyjących na terenie ich ojczyzny.

Skąd wojska RKHBZ

Dzień Chemical Corps obchodzony w dniu 13 listopada. Podczas walk w 1918 roku po raz pierwszy w wojsku stosowane do usuwania szkodliwych substancji chemicznych wroga. W tym samym roku w dniu 13 listopada został oficjalnie ustanowiony tej branży. Istnieją one dzisiaj. Wojska RKHBZ Rosja – jest to jeden z najbardziej popularnych działów w celu ochrony zarówno wroga i skutkami katastrof spowodowanych przez człowieka w czasie.

Do 1992 RKHBZ zwane siły chemiczne. Pomimo faktu, że nazwa uległa zmianie, funkcje i cele pozostają takie same. Wszyscy oficerowie i żołnierze są nazywane wojowników chemików. W ostatnim stuleciu nie było mowy o biologicznej i ochrona przed promieniowaniem populacji tak powszechne, jak jest teraz.

Wygląd Chemical wojownik

Wiele widziałem spadochroniarz, skoki spadochronowe, cysterny w pobliżu sprzętu bojowego gruntów, marynarz na pokładzie okrętu. Ale to, co wyróżnia chemik wojownik wśród innych? Dniu Chemical Corps w telewizji stały się w ostatnich latach często pokazują zdjęcia z jednostkami wojskowymi RKHBZ funkcjonariusze maskach gazowych i kombinezony ochronne. Często wykazują specjalnego sprzętu.

UGC – jest NBC suit. Że jest on głównym symbolem RKHBZ. Krajowy chemik wojownik może się nauczyć od umieszczona na masce głowy. UGC – koniecznym atrybutem dla żołnierza w celu ochrony przed zanieczyszczeniem chemicznym, małe dawki promieniowania.

Chemicy również pomóc odróżnić żołnierzy godło RKHBZ, która jest reprezentowana w formie
sześciokąt. W chemii, jak wiadomo w tej części organicznego, jest pierścień benzenu. Jest on otoczony symbolami nich. Wewnątrz pierścienia benzenowego są trzy okrążenia dół. Istnieje wersja, że stanowią one zagrożenie biologiczne. Alfa, beta i gamma – jest to kolejna wersja deszyfrowania. Wychodząc z tych fal na krawędzi pierścienia benzenowego – zanieczyszczenie promieniotwórcze.

Funkcje i zadania

Wojska RKHBZ są przeznaczone do wykonywania operacji z tyłu. Na froncie chemików nie udać. Ich zadaniem – w celu ochrony swoich obywateli przed wpływem różnych substancji toksycznych, przeprowadzić dezynfekcję w obszarze zagrożonym. Żołnierze także odpowiednio przeszkolony uderzyć wroga za pomocą toksycznych chemikaliów.

Używane urządzenia i sprzęt wojskowy, które są związane z oceną środowiska, niszczenia substancji niebezpiecznych. Ośrodki szkolenia poborowych i oficerowie są przeszkoleni w różnych specjalności dla promieniowania, chemicznej i biologicznej.

Doskonale opisuje zakres działań wojsk flag RKHBZ. Co to jest? Jeśli spojrzeć trochę dystansu, możemy zobaczyć nie tylko białe tło i krzyż z szerokimi marginesami. W środku tkaniną jest już znany RKHBZ symbol. Od niego cztery partie zgadzają się zespół: są czarne na zewnątrz i wewnątrz żółta. To wygląda flaga Navy: linie na krzyż, tylko inny kolor. Bardziej wyróżniającą morskiej flaga jest obecność prążków i strzał dymem słupa.

bohaterowie Czarnobyl

Prawie 30 lat temu, w nocy z 25 na 26 kwietnia to była tragedia. Eksplozja w elektrowni jądrowej w Czarnobylu (CNPP) twierdził tysiące istnień ludzkich, nie tylko pracowników, ale także ludzi. Powodem, dla którego skala zniszczeń jest bardzo długo ukrywane przed ludźmi. A najbardziej obraźliwe, że nie wspomniał nazwiska poległych bohaterów, którym udało się wyeliminować dalszego skażenia środowiska. Co było tak straszne? Świat pracy jądrowy z powodu substancji radioaktywnych, takich jak uran, pluton, i wiele innych. Jeśli osoba bez wyposażenia ochronnego w kontakt z substancjami radioaktywnymi, to po pewnym czasie umiera. Promieniowanie szkodliwy wpływ na wszystkie narządy, wpływa na cały system żywych komórkach.

W tych strasznych dniach opracowaliśmy plan wyeliminowania paleniska – ZŁOŻENIOWY reaktora. Do tego czasu nikt nie pomyślał, że coś takiego zagrożenia radiacyjne, i jak z nim walczyć, a nie w ogóle reprezentowane. Nie było potrzeby w nim. Elektrownie jądrowe zostały zbudowane w nadziei, że wszyscy pracownicy będą zgodne z jasnych i ścisłych reguł w trakcie pracy. Pilnie naukowcy opracowali metody dezynfekcji. Było to konieczne, aby usunąć ogrodzenie lub rzeki Prypeć, aby jego wody nie rozprzestrzenia się wszędzie. Duże kłopoty miał też deszcz i wiatr. Cząstki substancji radioaktywnych łatwo transportowane poza obszarem zagrożonym. Zrobiło się nie tylko w okolicach Czarnobyla i najbliższym regionie. Czarnobyl dotknięte obszary graniczące z Ukrainą i Białorusią.

Dniu Chemical Corps byłoby właściwe, aby pamiętać tych bohaterów chemików, którzy ratowali ludzkość od globalnych zagrożeń. Ci ludzie wiedzieli, że jadą na śmierć. Jeśli tylko chronić krewnych, przyjaciół i wielu innych ludzi z różnych krajów. Dopiero po wielu latach walki z katastrofą żołnierzy chemików postanowił zmienić nazwę oddziału i rozszerzenie zadań i obowiązków.

Którzy biorą w RKHBZ

Podczas przejścia badań lekarskich młodych mężczyzn w wieku poborowym całkowicie sprawdzone zdrowia i zawierania w przydatności do służby wojskowej. To ma swoje subtelności. Każdy oddział ma swoje własne wymagania dotyczące zdrowia młodych bojowników. Z kategorii „A”, na przykład udać się do sił specjalnych, Air Force, „B” jest podzielona przez 4. Jest w kategorii „B-3” Take faceci w RKHBZ. Często zyskuje ciężki specjalność i zdrowego chłopców. Obecnie, wielu facetów, a nawet dziewczynki marzą, aby dostać się do wojska RKHBZ. Poniższe zdjęcia pokazują, jak szkolenie bojowników.

jak wspomniano

Pogratulować można nie tylko urzędnicy, którzy są w tej chwili, i poborowych, żołnierzy kontraktowych. Ci, którzy kiedyś przeszedł szkolenie wojskowe, żołnierze są również chemicy. Jeżeli osoba z życzliwością pamięta trakcie wykonywania usługi, dla niej dobry, dlaczego nie piszesz? Dniu Chemical Corps może dać pole ikonę lub symbol RKHBZ dziurki. Maska lub nawet zielony płaszcz ochronny przypomniał armii.