255 Shares 8451 views

Telefon Elephone G7: przeglądy właścicieli

Chińskich urządzeń mobilnych udało się urzec rynku elektroniki na całym świecie. Już nawet w Stanach Zjednoczonych można znaleźć wiele tanich i, szczerze mówiąc, dość wysokiej jakości telefony i tablety przedstawione przez chińskich marek, nie wspominając o krajach mniej zamożnych. Tak, wiele z tych telefonów są wytwarzane w organizmie, która kopiuje wzór innych modeli wydany Samsung, HTC, Sony czy Apple. Pomimo tego, jakość urządzeń można nazwać dobrze pomimo faktu, że wartość ich prawdziwym daleko poniżej.


Dzisiejszy materiał będzie poświęcony jednemu z tych telefonów – Elephone G7. opinie klientów, jak również oficjalne cechy urządzenia zostaną wymienione w tym artykule, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

firma Elephone

Nasz mały przegląd zaczniemy, być może, z ogólnymi cechami producenta, który prezentowanych modelu. O tej marki jako Elephone, większość z nas pewnie nawet nie słyszał. Chociaż, jeśli masz trochę czasu na wyszukiwanie informacji w Internecie można znaleźć wiele stron, rozmawiałeś z tych urządzeń w języku chińskim. Na tej podstawie można stwierdzić, że w domu, te gadżety są dość sławny.

Przypuszczenia zostały potwierdzone, kiedy idziemy do strony poważnej aukcji z Chin, na przykład, na Aliexpress. Tam naprawdę znaleźć oferty z setek dostawców, od których można kupić jeden z modeli Elephone. Co jest godne uwagi, ponieważ jest to naprawdę blisko podobieństwo do wyglądu telefonu z niektórymi flagowego modelu poprzedniej generacji Samsung i innych „top” firm. Na przykład, urządzenie, które jest przeznaczone do tego przeglądu, podobny do Galaxy Note 4. Oczywiście, projektanci nie przejmuj się zbytnio o rozwoju czegoś oryginalnego.

Smartphone Elephone G7

Model mówimy dzisiaj – typowy budżet chińskich maszyny wykonane w stylu skopiowany do innych urządzeń przewodnich. Podobnie jak wiele podobnych Soup, G7 ma dość poważne zarzuty urządzeń technicznych, które jednak nie jest tak dużo do natychmiastowego działania. Telefon reprezentowana, podobnie jak wielu jego „kolegów”, – smartfony kopii z Chin – na systemie operacyjnym Android. Aby zapewnić model wielofunkcyjność jest wyposażony w obsługę dwóch kart SIM.

obudowa

Nasza odpowiedź, możemy zacząć od podstaw – zewnętrzna powłoka, telefon jego ciała. Jak o Elephone opinii G7 wielu nabywców wskazują, że urządzenie jest w eleganckim stylu, który jest wyposażony w cienką ciała, składający się z metalowych i plastikowych wkładek. Ze względu na to, że telefon wygląda bardzo stylowy, a w ręku siedzi bezpiecznie. Choć efekt ten elegancja bardzo szybko zniszczone po urządzenie wpada w ręce – na plastikowym tylnym panelu nadal pozostają bardzo widoczne odciski palców. Na modelu Elephone G7 opinii właściciel zauważył, że kupując smartfona, trzeba zadbać o to czy powlekanie folią ochronną lub inny sposób, aby móc usunąć nieestetyczne ślady serwetką.

Chociaż w odniesieniu do folii, to jest w podstawie i przyklejony do ekranu Elephone G7. Opinie donoszą, że jakość jest to, że pierwszą rzeczą, większość kupujących są zmuszeni go pozbyć.

Metalowa płyta jest stosowana na obwodzie telefon – to niezawodnie chroni przed pionowych kropli.

pokaz

Telefon Elephone G7, który podsumowuje, dajemy trochę dalej na wyświetlaczu tekst, 5,5-calowy, która funkcjonuje w technologii IPS. Jak zauważono w profesjonalnych opinii na temat modelu, z zastrzeżeniem zgody w 1280 przez 720 pikseli, w sumie obraz na ekranie widać ziarnistość każdego piksela dopiero po dłuższym peering.

Dla bardziej praktycznego stosowania na Elephone G7 czarny (potwierdzają to opinie użytkowników) zainstalowane szkło ochronne. Dlatego możemy powiedzieć, że wyświetlacz telefonu jest w pełni uzasadnia koszt całego urządzenia.

Ogólnie rzecz biorąc, wielkość ekranu telefonu Elephone G7 (5.5) nazywa się doskonałe recenzje. To nie jest zbyt duże i nieporęczne „planshetofon”, ale nie jest to 4-calowy „baby”, do współpracy z czujnikiem, który byłby problem dla większości firm.

kamera

Typowe dla tej klasy urządzeń jest aparat fotograficzny o rozdzielczości 13 megapikseli i przód – na 8. Na poziomie oprogramowania w telefonie, jest automatyczna ostrość na obiektach, jak również możliwość częściowego rozpoznawania twarzy. Przy fotografowaniu w słabych warunkach oświetleniowych dla urządzenia zainstalowanego aparatu lampa błyskowa LED. Ponadto, urządzenie obsługuje wiele opcji, wideo, aw szczególności tryb panoramiczny, możliwość specjalnych efektów wizualnych, stabilizacji elektronicznej i tym podobne.

W ogóle, w oparciu o fakt, że piszą o Elephone G7 (złoto) Recenzje, jakość obrazu pozostawia na poziomie średnim. Z reprodukcji kolorów w chińskiej smartphone jest zaskakująco dobrze, ale szczegół i rysowanie linii na zdjęciach jest nieco zniekształcony. Jeśli weźmiemy pod uwagę również cenę urządzenia, można łatwo umieścić solidną „cztery”.

edytor

Nazwa telefonu, który widzimy dzisiaj można znaleźć oznaczenie modelu i procesora – Elephone G7 MTK6592 Octa. Opinii pokazują, że prędkość jego pracy można nazwać zadowalające – nie najmocniejszy na rynku, ale wystarczająco silne, aby uruchomić nawet „ciężkie” na wykresie aplikacji. Należy podkreślić, że gdy mamy do czynienia ze skomplikowanymi programami telefonów temperatura zaczyna rosnąć, ale nawet wtedy, trzymaj ręce na urządzenie jest łatwe.

Wszystkie 8 smartfonów jądra interakcji spójnie. W różnych badaniach, a także opinii Elephone G7 MTK6592 zwykłych użytkowników, częstotliwość odświeżania opóźnienie, zamknięty, oraz wszelkie inne wizualne zniekształcenia spowodowane brakiem mocy w telefonie nie zauważył.

System operacyjny

Jak już wspomniano powyżej, jednostka dysponuje klasycznej wersji – Android 4.4.2. Jednocześnie, mając możliwość zmiany wstępną konfigurację aplikacji, która jest producentem telefon z jakiegoś powodu usunął program z Google. W rezultacie, oryginalne Elephone G7 MTK6592 Octa (opinie mogą to potwierdzić) wydaje się pusty (w zakresie programowania).

Inna firma Elephone można zadowolić swoich klientów z nowymi ikonami dla standardowych programów. We wszystkich innych GUI platformy, na której działa modelu G7 nie różni się od innych androidów.

dodatkowe funkcje

Model chiński smartfon budżet jest w stanie zadowolić zestaw funkcji dodatkowych. Inne niż te, do których przywykliśmy (Bluetooth, Wi-Fi, różnorodne czujnik światła, urządzenie do twarzy zbliżeniowych), istnieje również możliwość wybierania głosowego i kontrolować gesty. Ten ostatni w głównym modelem konfiguracji poświęca całą sekcję.

Również Elephone G7 Złoto, opinie wspomnieć to moduł A-GPS i dobre narzędzia multimedialne. Producenci mają własne audio – wideo i graczy. Ich praca, oczywiście, nie można zaliczyć idealny – najpopularniejszy aktualnych graczy z Google Play na pewno wydawać się proste użytkownik bardziej komfortowe. Jednak, jeśli porównamy te produkty, które oferują Google, taka inicjatywa można zauważyć po dodatniej stronie.

W tym samym punkcie wycofania wyrobu z takich zalet modelu jako wydajnego akumulatora. Mimo swojej wielkości, na G7 zainstalowana pojemność baterii 2650 mAh. Dzięki niemu urządzenie jest utrzymywane stale w pracy na pół dnia aktywnego użytkowania.

opinie

Można znaleźć wiele informacji o tym, jak bezpośrednio po zakup zachowuje w praktyce Elephone G7. Recenzje telefonu są w większości pozytywne – użytkownicy chwalą cenę urządzenia, jego wygląd, wydajny procesor, kamery i ogólnej wydajności. Kolejna wzmianka akumulator, kolorowy wyświetlacz, możliwość rozszerzenia pamięci z powodu microSD.

Jednak to nie było bez cech negatywnych. Wielu kupujących skarżą się na niską jakość pracy „native” ładowarki. Tak szybko, jak telefon jest umieszczony na wstępnej opłaty, jego ekran zaczyna wykonywać żadnych oddzielne działania – kliknij losowo lub inny obszar ekranu, otwórz aplikację, tekst zostanie wydrukowany. Daje to poważny dyskomfort i eliminuje możliwość korzystania z telefonu w czasie, gdy jest on w stanie podłączonym do sieci. Rozwiązanie problemu jest elementarny – konieczne jest, aby wymienić przewód zasilający i zasilacz do ładowania innych, uniwersalny zestaw. Jednak sama obecność takiego problemu nie jest szczęśliwy.

Drugi punkt – jest zmontowane. W niektórych modelach, szkło wyświetlacza jest przyklejony do ciała dość napięty – tak, że istnieje mała szczelina między nią a sam telefon. Ponieważ może to prowadzić do zagrażających życiu wilgoci lub pyłu, w celu takiego pisowni oczywiście trzeba umieścić poważną wadę.

Po trzecie, jaki model odbiorców, często narzekali – dźwięk. Ani standardowy zestaw słuchawkowy lub głośnik zewnętrzny nie może zapewnić jakość dźwięku. Ten fakt wystarczy wziąć go na to.

koszt

Cena telefonu zmienia się w zależności od tego, gdzie dokonać jego zakupu. Jakoś w osławionej chińskich rynków, gdzie, teoretycznie, telefon powinien być tańszy, warto wszyscy 10-12 tysięcy rubli (w zależności od których sprzedawca kupić). Zaletą pracy z chińskich sklepów jest, po pierwsze, bezpłatna wysyłka pocztą, a po drugie – możliwość zakupu dodatkowych akcesoriów do telefonu po cenie niższej od tego samego sprzedawcy. Jednak główną wadą dostarczenia takich sklepów jest okresem czasu. Około 3-4 tygodni, będzie musiał poczekać do czasu, aż model G7 będzie w twoich rękach.

W Moskwie, urządzenie można znaleźć tańsze – do 8200 rubli. Jednak największy smartphone sieci detalicznej Elephone G7 (również podkreślić, że opinie) nie oferują – można zamówić je online sklepach z artykułami elektronicznymi. W tym przypadku dostawa kurierem lub pocztą. W rzadkich przypadkach te wyloty mają biura, gdzie można odebrać telefon osobiście.