311 Shares 9300 views

Przegląd telefonu komórkowego Nokia 5200

Duży Nokia od dawna dostarczane do sklepów nowoczesne i funkcjonalne telefony komórkowe. W linii znajdują się klasyczne modele, suwaki, clamshells, smartfony. Warto zauważyć, że producent opracował wstrząsy i odmiany odporne na działanie wody, a także muzykę. To odnosi się do ostatniego telefonu Nokia 5200. Model ten jest pozycjonowany jako jednostka młodzieży.


Częściej niż nie wyposażony w odtwarzacz wysokiej jakości tylko drogich urządzeń high-end. Jednak Nokia uczynił wyjątek, przedstawiając rynkowi modelu budżetowego. Utrzymać niską cenę był z powodu rezygnacji z niektórych elementów. W modelu z indeksem 5200 posiada zintegrowany wyświetlacz o niskiej rozdzielczości, aparat 0,3 MP jest tylko dodatkowe przyciski odtwarzacza nie.

Spełniony, jeżeli kupujący sprzęt? Odpowiedź jest prosta: to niemożliwe, jak ta chwila jest indywidualna. Biorąc pod uwagę, że jednostkowy koszt jest znacznie niższy niż 100 $, więc nadzienie może i poświęcenie dla dobra jakość odtwarzanego dźwięku. Ale model muzyczny powinien być przede wszystkim głośno.

Opcje

Co przychodzi do telefonu Nokia 5200? Urządzenie jest umieszczone w standardowym pudełku. Wewnątrz posiada dwie kondygnacje. Na górze jest sam telefon i bateria. Pod nim starannie ułożone ładowarka, zestaw słuchawkowy stereo (słuchawki), miniUSB-kabel. Są także instrukcja, karta gwarancyjna oraz CD z oprogramowaniem (zainstalowany na komputerze).

projekt

Nokia 5200 – telefon komórkowy. Rodzaj konstrukcji – suwak. Ciężar urządzenia – 104, o wymiarach 924 x 482 x 207 mm. Z zewnątrz jasne. Zaprojektowany liczenie na widowni młodzieżowej. Urządzenie dostępne jest w dwóch kolorach: białym, czerwonym lub niebieskim. Jasny wkładka nastrój. Są one częściowo znajduje się na przedniej okładce i skrzynką akumulatora. Podstawowym kolorem jest biały. Ahead na wstawkami koloru pokazać notatkę i nazwę firmy.

Konstrukcja modelu był bardzo jasny i przyjemny dla oka. Jedyną wadą – powstawanie smug na białych płyt. Jest to szczególnie zauważalne w szczelinach i na skrzyżowaniu.

Nokia 5200: Charakterystyka

Jak już wspomniano powyżej, wyświetlacz jest zamontowany na telefon, niższą rozdzielczość – 128 x 160 pikseli. Gra o 262.000. Kolory. Nasycenie obrazu jest słaba. Rodzaj matrycy – STN. Kąty mały przegląd. Aby obraz na ekranie był jasny, konieczne jest, aby spojrzeć na to tylko ściśle prostopadłe. W jasnym świetle, takie jak słońce, wyświetlacz zanika źle.

Klawiatura standardowa próbka. Przyciski gładkie plastikowe tłoczony bardzo łatwo. Jest wybieranie głosowe. Bagaż wystarczająco słaby – 0,3 Temperatura topnienia (640 x 480). Typ – VGA. Jest tryb wideo. Jego rozdzielczość – 176 x 144 pikseli. Wbudowana pamięć – 5 MB. Jest gniazdo dla kart pamięci flash. Model działa na platformie Series 40. pojemności baterii – 760 mAh, typ – linia-jonowy. Stereo – słuchawki z mikrofonem i przyciskiem odbierającego połączenie (HS-47 model).

dodatkowe możliwości

Nokia 5200 Telefon posiada przyciski sterujące odtwarzacza zagranicznej. Również znajduje się po stronie „+”, klawisz głośności i „-”. Zewnętrzny płat przekazane złącza do ładowania, USB-kabel, i słuchawka (2,5 mm). Telefon posiada specjalny otwór na pasek. Przycisk zasilania znajduje się na górnym panelu. Głośnik jest bardzo silny. Odtwarzany dźwięk jest jasne, porównywalne z muzycznymi modeli Sony Ericsson. Włączanie trybu Active Desktop pozwala na wyświetlanie aktywnej linii player. Długie naciśnięcie przycisku zestawu słuchawkowego uaktywnia wybieranie głosowe, ale może pomóc zarządzać muzyka jest niemożliwe. EQ ma pięć zespołów. Istnieją cztery standardowy szablon i dwa konfigurowane przez użytkownika.

Urządzenie jest wyposażone w dwie gry snake III i Canal Control. Na ten telefon ma możliwość kopiowania tekstu i wklejenie go. klawisz dedykowany do tego nie ma, ale można pracować za pomocą menu kontekstowego. Pokoje w książce telefonicznej wyświetlane są na trzy sposoby: na liście (nazwę), numer z wyświetlacza lub obrazu.

Zalety i wady

Nokia 5200 telefon ma zarówno zalety, jak i wady. Przyjrzyjmy się im bliżej.

plusy:

  • głośny dźwięk;
  • małe rozmiary i waga;
  • wielki gracz;
  • kolorowy wzór;
  • rozsądna cena;
  • potężny akumulator.

Wady:

  • Rozdzielczość wyświetlacza;
  • słaby kamery;
  • białe członkowie znakiem ciała;
  • w przypadku braku pełnego karty pamięci i adapter do słuchawek innych modeli.