447 Shares 3636 views

Opinie i funkcje Opis – Szybki smartfon Beeline

Budżet urządzenia mobilne z obsługą LTE nie jest już uważane za cud. Zaczęto produkować nawet operatorów mobilnych. W ogóle, w tym artykule opisano smartphone „Beeline szybko” – opinie o modelu i jego właściwości.


Opcje

Producent nie jest zbyt hojny i wspaniałomyślny – biały karton posiada zbiór pierwszej kategorii obiektów: ładowarka, instrukcja obsługi, sam smartphone i kabel do transmisji danych. Zestaw słuchawkowy nie jest wliczone, a zasilanie tylko 1A, więc ładowanie jest wystarczająco długi (około 3 godzin), jeśli nie pilnie dostać coś bardziej wydajne.

W smartfonie wyglądzie nie ma nic wyjątkowy, więc łatwo jest się zgubić w masie innych telefonów low-end. Telefon „Beeline szybko” stosunkowo mały i lekki. Zaokrąglone rogi sprawiają, że urządzenie to czysty wygląd, jest łatwa w obsłudze i jest w trzech kolorach: złotym, srebrnym i czarnym.

Montaż i kontrola

Jakość obudowy: wszystkie części w kontakcie ciasno, nie ma wpływu na stabilność i brak zbędnych dźwięków. Chociaż opuścił telefonu „Beeline szybko” opinie mówią niewielką kontrolę lukę.

Tylna pokrywa jest zdejmowana baterii. Istnieje również aparat i głośnik. Górna strona posiada złącze słuchawkowe, po przeciwnej stronie – mikrofon i otwór na micro-USB. przycisk start i smartphone zmienić głośność utworzoną w kolorze nadwozia i są umieszczone po prawej i lewej stronie, odpowiednio.

Dziwne, ale trzy przyciski sprzętowe pod dużym ekranie pozbawiony oświetlenia. Oni nawet nie odcienie bieli i dublowane, więc trudno będzie dostrzec je w ciemności. Ale jest światło zdarzeń, odpowiednio, nie trzeba ciągle obracać na ekranie w celu sprawdzenia nieodebranych połączeń i wiadomości.

pokaz

Smartphone „Biline szybko” wyposażona jest słaby wyświetlacz 5-calowy, rozdzielczość wszystkich 854 × 480 pikseli. Zapisuje bogate kolory i dobre dla matrycy modelu budżetu. I zepsuć wszystkie małe kąty widzenia i niewystarczającą podaż jasności, który jest krytycznie brakuje w jasnym świetle słonecznym.

Istnieje również technologia Mira Vision, która dostosowuje wyświetlany obraz w oparciu o środowisko. Oczywiście, nie należy oczekiwać cudów, ale nadal ładna. Czujnik jest dość elastyczny i doskonale reaguje na dotyk, co znajduje potwierdzenie w lewo na smartphone „Beeline szybko” opinii.

kamera

W arsenale smartfonów dualnych kamer. Moduł główny (5 MP) ma flash i automatyczne ustawianie ostrości. Problemem jest to, że lampa błyskowa jest zbyt słaby, aby zrobić dobre zdjęcia w słabym świetle, a autofokus jest zbyt powolny. Tak, że najmniejszy ruch podczas fotografowania może natychmiast zniszczyć obraz. Ustawienia są tylko średnia: panorama, HDR i wideo.

Przednia kamera do jego rozdzielczości 2 megapikseli () robi bardzo dobre zdjęcia. balans bieli i kolor pasuje do poziomu urządzenia. kąt przechwytywania jest niewielka, więc do zdjęcia grupowego będzie musiał użyć selfie-stick.

„Beeline Szybki”: Funkcje

Smartphone działa na procesorze 4-rdzeniowy MediaTek Mali T720 akceleratora graficznego, co ma 1 GB pamięci RAM i OS Android 5.1. Wewnętrzna pamięć 8 GB, ale będzie wolny tylko połowa z nich. Korzystnym rozwiązaniem jest, że może być rozszerzony do 32 GB.

Pomimo słabych cech, urządzenie działa całkiem szybko. Przynajmniej, aplikacja i foldery otworzy się w ułamku sekundy. Chociaż nadal istnieją pewne roszczenia do smartphone „Beeline szybko” w tym zakresie. Opinie ludzi, często wskazują na silną przegrzewaniu się urządzenia podczas pracy z wymagającymi aplikacjami. też nie wszystko poszło gładko z gier. Są, oczywiście, do pracy, ale nie wszystko będzie funkcjonować przy maksymalnych ustawieniach.

Z innych zadań multimedialnych smartfon radzi sobie znacznie lepiej – to nie był widziany podczas oglądania wideo, artefaktów i opóźnień audio. Tak, i bardzo zwinny przeglądarka, powiększanie i przewijanie stron działa płynnie i szybko otworzyć stronę.

interfejsy bezprzewodowe

Smartphone przyznawane zwykły zestaw funkcji bezprzewodowych: Bluetooth 4.0, Wi-Fi, łączność szybki i GPS. A warto zauważyć, że każda technologia jest stabilny. Rzeczywiście, telefon trzyma dobrze sieć 4G, przejście na 3G jest niezwykle rzadkie. Szkoda, że nie ma wskaźnik pokazujący transmisję danych, więc czasem jest to trudne do zrozumienia – problem z połączeniem lub złej stronie jest załadowany. Brak skarg i wysoce czuły moduł GPS, który natychmiast łapie sygnał z satelitów.

Dużym zaskoczeniem dla wielu będzie radio FM. Jednakże, jako antena, chce zobaczyć zestaw słuchawkowy lub słuchawki, które miejsca w konfiguracji nie został znaleziony.

autonomia

W trybie autonomicznym smartphone „Beeline Szybko” wspiera baterii, pojemność wynosi 2200 mAh. Teoretycznie powinno to wystarczyć na długo, ponieważ niskie cechy smartfonu oraz wyświetlacz o niższej rozdzielczości nie wymaga dużo energii. W istocie rzeczy nie są takie proste.

Na przykład, aby obejrzeć film w wysokiej rozdzielczości użytkownik ma około 8 godzin. On gra wydana mniej niż połowę czasu – około 4 godzin. Codzienne korzystanie z urządzenia – aby wyświetlić sieci społecznych, krótko słuchania muzyki i oglądania filmów – pozwoli smartphone utrzymać się aż do następnego dnia.

wniosek

Należy natychmiast zauważyć, że firma „Beeline” nieco zawyżona wartość urządzeniu, uznając, że to koszt około 6000 rubli. W rzeczywistości jest to tylko dwa-plus – Android Lollipop 5.1 i 4G-connection. Reszta jest słaba. Duży wyświetlacz z nieprzyzwoicie niskiej rozdzielczości, małą ilością pamięci RAM, słaby „napełnianie” jest czasami zbyt zepsuć wrażenia z korzystania z urządzenia. Jest to często świadczy sprzężenia zwrotnego, a wielu użytkowników twierdzą, że takich pieniędzy już teraz, można wybrać bardziej fundamentalny model.