162 Shares 4184 views

Lista rosyjskich melodramatów, które dokładnie warto zobaczyć

Kino w Rosji, oczywiście usunięte. Ale powiedzieć, że wszystkie filmy wydane w czynszu w ostatnich latach, zasługują – nie będzie działać. Istnieje rażące „stemplowania”, a nie mniej niż wręcz nonsens. Tak, tylko oglądać klasykę? Nie! Nie wszyscy tak smutno. UWAGA – na swojej liście rosyjskich melodramatów, które usunięto po 2000 r. Z tych filmów można nauczyć się wiele, być może, coś przemyśleć siebie!


Lista rosyjskich melodramatów tematyce wojskowej

Prawdopodobnie nie wszystkie z filmów opisanych poniżej, można nazwać melodramat w czystej postaci. Ale bez wątpienia, melodramatyczny linia jest w każdym z nas!

Jednym z najbardziej niezwykłych filmów – „Jesteśmy z przyszłości” Początkowo był to show, ale nie jest też film. Działka jest zbudowany wokół młodych ludzi, którzy poświęcają swoje życie dla wyrobisk w polach bitew II wojny światowej. Wszystko okazało się, że sprzedają w rzeczywistości, dla nich nie ma nic świętego! Ale wszystko się zmienia, gdy są one przekazywane do roku 1942. W walkach o Ojczyźnie młodzi ludzie przemyśleć całe swoje życie, i zrozumieć, jaki rodzaj wakacji – Dzień Zwycięstwa.

powinno się zrobić listę tematów wojskowych rosyjskich melodramatów i malowanie „Admiral”. Jej akcja toczy się podczas wojny domowej. Widzowie są w stanie zrozumieć, co był legendarny Kołczak, za którą walczyli, jak żył i kochał. Gra Konstantina Habenskogo, jak zawsze na wierzchu!

Innym arcydzieło kina rosyjskiego „Twierdza Brzeska”. Ten film opisuje czynności, które obrońcy twierdzy brzeskiej w początku II wojny światowej. Sposób walczyli z siłami wroga, przeważająca w czasach, to kwestia szacunku i wypełnia z dumy dla kraju!

Oczywiście, godne uwagi i takich filmach jak „The Ninth Company” i „Przyjaciele”. Będą też zorientować się, jakie powinny być prawdziwymi mężczyznami!

Lista rosyjskich melodramatów, również godne uwagi

Bardzo udany debiut reżyserski – obraz „Nieodpowiednie ludzie”. Film opisuje życie człowieka, który przybył do Moskwy i uświadomić sobie, że jest otoczony maloadekvatnye osobowość. A może z siebie, że coś jest nie tak?

Niewątpliwym przebojem kina rosyjskiego – film „Peter FM». To pokazuje, że przypadkowo stracił telefon może być szansą na znalezienie prawdziwie bliski i kochany osoby. Co z tego, że jest to powieść telefonu? Wspaniałe uczucie w naszych czasach, a może tak być!

Ciekawy i nietypowy obraz, godny ją zobaczyć – „Pro lyuboff”. Każdy, kto patrzy na historię, zrozumieć, jak niedoskonała nasze życie, a ilu ludzi zmieniły wartości życia.

Inna historia miłosna, by tak rzec, w czystej postaci – film „My Mother Maiden”. Wzruszająca opowieść o tym, jak mało wiary w cuda, sierot i ludzkiej podłości i zakłamania są zatem misternie spleciona z dedykacją, szczerej miłości i przyjaźni. Po obejrzeniu tego filmu nie jest wiara, że magia ma miejsce w naszym świecie!

Rosyjskie filmy, melodramat: wykaz ciekawych fikcji

zdjęcia wysokiej jakości, w którym wiele scen, powodując silne emocje: „Przenicowany świat”, „Straż dzienna”, „Night Watch”, „Syrena” (nawiasem mówiąc, nominowany o „Oscar”).

Oczywiście, tego rodzaju rankingu jest subiektywna, ale w każdym razie lista nowych melodramatów (rosyjski i nie tylko) od siebie dla siebie! A ten artykuł – tylko odwołać materiał!