211 Shares 1537 views

„Och, to Nastya!”: Aktorzy i funkcje filmowe

Dziś mówimy o filmie „Och, to Nastya”. Aktorzy i role są następujące. Mówimy o filmie Yuri Pobiedonoscew. On nakręcony w 1971 roku w pracowni M. Gorkiego.


streszczenie

Omówimy fabułę filmu „Och, to Nastya!”. Aktorzy zostaną przedstawione poniżej. Główny bohater – Nastya. Klasa nauczyciel, którego nazwa jest Mariana B. i Siostra Światła i niektórzy ludzie uważają, że dziewczyna nie jest mówienie prawdy, i to musi przestać opowiadać fikcyjne historie i prezentując je jak stało się w rzeczywistości.

Nastya powiedział moich kolegów o przyjaźni z pantery. Powiedziała mi, że jej matka poszła do niezwykle pięknego miasta Aeolis, który na żadnym mapach.

Głównymi uczestnikami

Nastya Ryabinin i Luba Sitnikov – główna bohaterka filmu „Och, to Nastya!”. Aktorzy Irina Volkova i Tatyana Nevskaya wykonywane te role. Porozmawiajmy więcej o pierwszej.

Irina Vladimirovna Volkova – radziecki aktorka. Zapamiętany przez widzów za rolę w filmie „Och, to Nastya!”. Nagy grał też w filmie „Ani słowa o futbolu.” Pochodzi z rodziny o inżynierów, geodetów. Z 4 lat odwiedziłem sekcję gimnastyki. W ciągu dziesięciu lat zabrał pracowników Gorky Film Studio dla próbek w filmie „Och, to Nastya!”. 250 dziewcząt zostały zaproszone. Pięć z nich przyszedł do testu ekran. Według ich wyniki potwierdziły roli Iriny.

Prawie wszystkie sceny, w których uczestniczyła aktorka nakręcony pierwszy podjąć. Po malowaniu dziewczynka stała się popularna, wysłała litery torby, a nawet z zagranicy. Udział w filmie prawie nie wpływa na nazwę noworodka siostra aktorka. Chciała zadzwonić Nastya. Jednak zdecydowano się na losowanie. W rezultacie otrzymała imię Olga. Dziewczynka i jej rodzice o przyszłej karierze filmowej nie myśleć. Młoda aktorka zaczęła uczestniczyć w szkole specjalnej. Obciążenie wzrasta. Potem musiał zrezygnować z gimnastyki.

W obrazie „Ani słowa o futbolu” dziewczyną przyszedł przez przypadek. Aktorka, która potwierdziła w roli głównej, odmówił. Rodzice musieli się przekonać do Irina wzięła udział w filmie. To była ostatnia scena w karierze filmowej aktorki. Matka postanowiła nie dać córkę w tym zawodzie. Irina wszedł Instytut stali i stopów, które ukończył z wyróżnieniem. Nawet jako dziecko spotkał się z Władimirem – przyszłego męża.

W filmie, Siergiej Kuskov grał edik Syroegina.

inni bohaterowie

Nasty mama i Sasha Zharikov – „Och, to Nastya” bardzo niezwykłe obrazy przedstawione w filmie. Aktorzy Nikołaj Arkhipov i Alexander Kharitonov, śpiewał te role. Natalia grał Gvozdikova Light – starsza siostra Anastazja. Nauczyciel Mariana B. i Olga wyróżniona także w działce filmu „Och, to Nastya!”.

Aktorzy Swietłana Kotikova i Natalia Egorova grać te role. Marina Salnikova zagrał w tym filmie. Aktorzy filmu Och, to Nastya „E. Gabrielova i Sergei Prokhanov odegrała gimnastyka trener Ludmiła A. i doradcą. Ponadto w filmie Braliśmy udział następujące podmioty: Sasha Avaev Lena Ramazanov, Dima Nikologorsky Marina Grebennikov, Tanya i Ola Vysheslavtseva Lena Pazyuk Marina Gurevich, Nadia Ushnichkova, Elena Trifonova, Tanya Funtashova Marina Ruzhnikova.