759 Shares 2088 views

Randki: Autorzy Experiment Part 1: „Jeden, dwa, trzy, cztery, pięć: Idę patrzeć na ciebie”

Po pracy siedzi na werandzie w kawiarni letniej oczekiwań znajomego i popijając „Mahito” Nie miałem wyboru, jak tylko się rozejrzeć, aby jakoś rozjaśnić i ich oczekiwania, a jego opóźnienie. Zeby usiadł romantyczną parę, która wyraźnie jest na początku związku, zgodnie z postawą: postawa – gładkie maniery – dobry break – niewygodne. Po mojej lewej parę że trudno komunikować się ze sobą, są interesujące przeczytać menu: ich związek wytwarza doświadczenie i zdecydowanie nie jest to najlepszy okres. Patrząc na nich, zastanawiając się: gdzie są wszyscy znają? Gdy przyjaciel przybył jeszcze na kolację do późna w nocy, wyraził moje pytanie. Odpowiedz mi, nie jest zaskoczony: Internet, oczywiście! Ale oto szczegóły Świadczył mnie i moją dociekliwy umysł bez nich nie może zrobić. Ale jeśli nie podać szczegóły, ponieważ to nie znaczy, że nie mogą dostać. I dostał. Udział.

Mimo, że byłaby rozproszona w nocy, pragnienie, aby uzyskać fakty i osobistych doświadczeń, pamiętam. Zrobić kawę, włączam komputer, usiądź wygodnie. Od czego zacząć? Z wyszukiwarki. Tarcza: Szukam w internecie i zamarł: kilka stron z zasobami randki Poszedłem na pierwszy przykuły a oczy zaczynają się rozchodzić: tam po prostu nie ma nikogo! Trochę przyjść do siebie, zaczynają rozumieć strukturę tego „okna do Europy”

JOIN. Zaproponowałem, aby wypełnić w kwestionariuszu, dodatkowo wypełnić kolumnę „O mnie” i przesłać zdjęcie. Dla siebie, od razu zdecydował, że umieszczając swoje zdjęcia, zawsze zainteresowany tym, co dotyczy ciebie osobiście. Zajęło godzinę i pół mojego czasu: I szczerze odpowiedział na kwestionariusz. Patrząc w przyszłość, aby powiedzieć: napisz przynajmniej, jak jeszcze większa minimalna będzie czytać swoją pracę na bliskiej osoby.

Również w kwestionariuszu zaskoczył kilka pytań, są napisane w formie testu, z możliwością wyboru.

Na przykład.

Twój status finansowy:

Poniżej średniej – średnio – bardzo dobrze opłacani – właścicielem ich firmy – chcemy być zapewniona.

Natychmiast powiedzieć, że, zgodnie z serwisów randkowych, w naszym kraju nie jest tak źle: nie mniej niż 80 procent średniej klasy, bardzo dobrze zarobić aż 10%, 8% jest bogaty, a nawet nieśmiałe 2% roszczenie do treści kochanej inwestycji. I pamiętać, że nie mogę znaleźć żadnej „poniżej średniej” poziom.

Zanim jakiś czas spędzony na stronie randkowej, nie wiedziałem, że o sobie w internecie, można leżeć we wszystkich ról i proporcjach i smukłej szansę złapać w odwrotnej kolejności. Ale wszystko przychodzi z doświadczeniem.

Badając dalej uważam, co następuje: wyszukiwarkę. To znaczy, mam swobodę wyznaczenia niezbędnych kryteriów, dopóki

wzrost, znak zodiaku oraz bardzo dobrane warunki materialne. Tick, że czuł, że ważne i konieczne: Wiek: od 35 do 43, atletyczny, cel: miłość i relacje, status finansowy: dobrego życia. A potem do mnie, prawda została ujawniona: wyszukiwarka, a następnie dał moje kryteria, ale w rzeczywistości nie wszystkie Apollos, ale nikt nie zabrania nadziei. Poprosiłem atletyczną budowę, ale widzę osobę z historią piwa w rzeczywistości poważnym żołądka. Następnie zauważył, że jest to wyraźnie nie do 35 i 43 widocznie po spędzeniu kolejne 2 godziny czasu stwierdził, że 2 000 profili spełnia moich kryteriów na sile dwa tuziny. Z dwa tuziny okazało się, że nie mamy ten sam cel i miłość lista została zmniejszona do siedmiu. Cóż, siedem – dobra figura, ale porównując ją od 2000 roku, to jest smutne, ale nie na długo. Bo wtedy zaczyna komunikować.

Wskazówka dla przyszłych poszukujących pracy: Wypełnianie z wyszukiwarki, nie próbować go wypełnić dokładnie. Nie pisz w poszukiwaniu Sasuke, jeśli w ogóle, to nie ma znaczenia, a nie wybrać znak zodiaku, jak ryba może okazać się godnym pożądane Scorpio. Zawężenie kryteriów wyszukiwania, można zminimalizować szanse.

Ważne jest, aby wyjaśnić, że obie opcje: albo pójdziesz do wyszukiwania lub spojrzeć idziesz.

Dokonywanie sobie kolejną porcję kawy, trzymam w umyśle szukać dwóch proponowanych metod: w tym przypadku jest to uzasadnione maksymalizm i cel jest jasny: mnie powinieneś zrozumieć, jak działa ta rzecz!

Ciąg dalszy nastąpi …