855 Shares 9731 views

Komplement dziewczynę na jej piękno. Wynagrodzi jej uwagę

Czy często mówimy ulubione komplementy dziewczynami? Jeśli nie odpowie na to pytanie myślenia, odpowiedź brzmi – zdecydowanie „tak”. Tak, mamy je chwalą, aby powiedzieć, jakie są piękne, inteligentne i piękne, w celu osiągnięcia ich sympatię. Niektórzy faceci to jest nawet postrzegane jako pewnego rodzaju, nie zawsze przyjemny obowiązek. Jednakże, jeśli uważasz, że lepiej, okazuje się, że komplement dziewczynę na jej piękno, wymawiane z nami nie tak często. W rzeczywistości, ludzie z ubiegłego wieku były o wiele jaśniejsze i piękniejsze, aby wyrazić swoje uczucia, ale, co najważniejsze, zrobili to częściej.

I wierzcie mi, nowoczesne dziewczyny oczekują od nas właśnie takimi komplementami, a w związku z tym są one bardziej nieszczęśliwy niż pań ubiegłego wieku. Więc co uniemożliwia nam powiedzieć dziewczynie komplement na temat jej urody? Może już nie kocham nasze kobiety i je podziwiać? Oczywiście, że nie. może to kolidować z skromności? Mało prawdopodobne. Chodzi o to, że współcześni ludzie czują, że komplementy – to ekscesy, a nawet obawiać, że kobiety mogą znaleźć ich słabe lub staromodny powodu komplement. W rzeczywistości żaden komplement, nawet najbardziej banalne, nie powoduje negatywną reakcję. Każda osoba lubi być chwalony, a zwłaszcza dziewczęta kochać kiedy świętować swój wygląd.

Więc muszę nauczyć się tego prostą naukę. W rzeczywistości, to jest warta twojego czasu. Wiedząc, jak zrobić dziewczynie komplement, można go osiągnąć, nie różniących się fizycznego piękna, nie mając pieniędzy i drogie maszyny. Możliwość pięknie mówić komplementy – potworną siłę, że dziś po prostu lekceważyć. Więc, co trzeba powiedzieć dziewczynie, aby uzyskać jej lokalizację?

Wszystko zależy od tego, czy się z nią spotkać, czy nie. Jeśli jest to dziewczyna dobrze znasz iz kim jesteś w związku, to tutaj masz bardzo szerokie pole manewru. Podczas znajomy musiał przypomnieć sobie, co lubi najbardziej jest to, że lubi z okazji jej wygląd. Niech to będzie coś, co po prostu wymienić, na przykład, dołek na policzku lub pięknych palców. Nie zapomnij za każdym razem, aby zwrócić uwagę na nowe elementy jego wizerunku – robi to za Ciebie. I nie odwołać zwykłych zwrotów jak „dobrze wyglądać dzisiaj”, dodać trochę oryginalności – i twoja dziewczyna dosłownie rozkwitnie. Powiedzieć, że „torba to wspaniale łączy się z jej piękne oczy”, albo że „jej nowe buty, jakby specjalnie stworzone dla bogini.” Ale co najważniejsze, nie zapomnij, aby regularnie komplementy, bez względu na to jak długo jeszcze nigdy nie spotkał. Uwierz mi, to jest cały czas czeka na to.

Jeśli trzeba zrobić komplement obcym mężczyzną, to musimy nieco innego podejścia. Wiele kobiet umieścić barierę, przez którą obcy faceci powinni przejść, aby udowodnić swoją wartość jako dżentelmen, jej wart. Bariera ta jest konieczna, aby przezwyciężyć. Niektórzy zawodowi „Dziewczyny” (Pickup myśliwych dla kobiet) zaleca się stosowanie do tego komplementu z podwójnym dnem, a jednocześnie chwaląc ją i zmniejszając jej samoocenę. Na przykład, „że sukienka wygląda idealnie na ciebie – ukrywa swoje problemy z wagą”. Jest to raczej „brudny” sposób. Może on działać, ale znacznie lepiej zaskoczyć kochanie jego szczerości i oryginalności niż ukrytą zniewagę niej.

Najważniejsze jest to, aby uzupełnić dziewczynę na jej piękno nie brzmi jak stempla. Jeśli jesteś naprawdę inspirowane przez tę osobę, spróbuj szczerze wyrażać swoje myśli. Nawet jeśli ktoś odrzuca cię albo śmieją się z ciebie, nie bądź przygnębiony, być pewny, aby znaleźć dziewczynę, która będzie docenić swoje podejście. Nie bój się wydawać głupie lub śmieszne, powiedzieć, co myślisz. Zwłaszcza, powiedz ludziom, kobiety doceniają takie komplementy. Wszelkie komplement dziewczynę na jej piękno do ludzi jest to przyjemne. Wystarczy powiedzieć „oczy sprawia, że szalony” czy „Jej uśmiech nie wyjdzie z głowy.” Powiedzieć to głośno, aby wszyscy mogli usłyszeć – i każdy, nawet najbardziej zimny, ona po prostu topi!