530 Shares 7593 views

Psychologia stosunków: jak poderwać dziewczyny za miłe słowa

Zależność między kochankami czasami przypominających wiosennym lodzie. W niektórych miejscach jest bardziej trwały, wytrzymały i może wytrzymać znaczne obciążenia. A czasami stopieniu, stał się cienki i przezroczysty. Krok na nim – tak będzie nieuchronnie w Połynia.

Zwracamy uwagę na sytuację

Pamiętaj, że wyrażenie to rodzaj słowo nawet ładny kot – nie tylko człowiekiem. Szczególnie nie należy skąpić na nich, gdy związek jest związany tylko powstają. Miłe słowa dla dziewcząt podnieść dość łatwo. Najważniejsze, że mają na swoim miejscu i sytuacji. Na przykład, nawet jeśli młody człowiek uwiódł podczas spotkania piękną figurę, kobiece postacie młodej damy, nie mów jej o tym, kiedy pierwszy raz się spotkaliśmy. Dziewczyna to może wydawać niepotrzebnie uwolniona, rude, takie rewelacje będą mylić i odmawiają komunii bezpośredniość, szczególnie ważne we wczesnych etapach randki. Ale chwalić jej uśmiech, piękne włosy, umiejętność tańczenia czy coś takiego, neutralny, ale związane z nią osobiście, – bardzo poprawnie. Takie miłe słowa dla dziewczynek, z jednej strony, wiele znaczą, ponieważ służyć jako sygnał postawy młodych ludzi wobec nich, z drugiej strony, nie są wiążące. W tym przypadku oba reprezentatywne pary czują się na równi, co jest szczególnie pomaga konwergencji.

Jak to powiedzieć?

Bardzo często ważne jest nie tylko to, co się mówi, ale jak. Miłe słowa dla dziewczynek nie można wymawiać nieostrożnie, niedbale – one po prostu nie docierają do celu, albo postrzegają jako szyderstwo. Ale zbyt słodkie, zbyt impulsywny wyrazić ich też nie warto. Facet może być niczym złym aktorem i sympatii ze strony pań to oczywiście nie zwiększają. I większość będzie kłopotliwe dla fałszywej grze. Dlatego należy młodzieńcy zapamiętać prostą zasadę: miłe słowa dla dziewcząt brzmią jak pięknej muzyki, jeśli towarzyszy miły, łagodny uśmiech, wypowiedziane szczerze, serdecznie i poważnie, bez dramatyzowania. I niech facet martwi się, nieśmiały, bojaźliwy – nic złego. Wręcz przeciwnie, im większa waga jego zwierzeń. Ale jeśli lista przyjemnych słów do dziewczyny jak on protaratorit urlopu serwis pracy – aczkolwiek tylko siebie winić, pozytywny efekt nie będzie działać.

co powiedzieć

Choć dzisiejsi młodzi ludzie zupełnie nieskrępowany i dojrzewa wcześnie, żadnych tajemnic na temat relacji międzyludzkich, nie istnieje męskiej i kobiecej fizjologii w wieku 12-14 dla nich, gdy przychodzi czas na bycie zakochanym, nawet najbardziej „zaawansowane” i nieskrępowane często nie wiedzą, w jaki sposób zachowywać. I stracił – niektóre ładne słowa powiedzieć, że dziewczyna ją zadowolić. Co można doradzić? Zacznij proste. Jeśli młodzi ludzie wymienili numery telefonów, każdego ranka, w tym samym czasie młody człowiek może wysłać swoje ukochane pozdrowienia SMS. Początkowo, niech to będzie zwykły zwrot z życzeniem dobry dzień, powodzenia i tak dalej. D. kilku słowach, ale wkrótce będzie mile widziany, a serce współczesnej Julii zaczyna bić szybciej, gdy znaków wywoławczych przyjaciółmi. A potem, tym silniejsze i cieplejsze stosunki, zwłaszcza osobiste, czuły może stać się komunikat. Wieczorem SMS samo, tylko z chęci dobrej nocy. Jako związek rozwija się, gdy facet i dziewczyna odbywają bardziej odważni, kochający i miłe słowa stały się naturalną częścią codziennej komunikacji. I nie trzeba skąpić. „Język”, „słodkie”, „dobry”, „przełknięcia”, a inni mogą również zastąpić zwykłe „zina”, „Natasza”, „Tan”. Opcjonalnie można wymyślić coś ekstrawaganckiego. Wszystko, co pochodzi z duszy, z pewnością będzie docenione, aw odpowiedzi na młodej osobie otrzyma taką samą czułością.

Bądź miły dla siebie, szczery, a wszystko będzie dobrze!