859 Shares 2435 views

Kompatybilne znaki: Leo, Leo, Leo i Virgo

Być może wszyscy myślą, że jest to poważny znak znak zdiaka. Po tym wszystkim, to pokazuje wszystko co najlepsze, najbardziej pamiętny. Horoskopy cudem udaje się równocześnie izolować osoby z tłumu, i połączyć go ze wszystkich „soznachnikami”.

Jeśli chodzi o Lwów, a następnie natychmiast usłyszał dumny i wstrząsającą ryk. W jaki sposób? Ktoś twierdzi, wyjątkowość i oryginalność? Kim są te znaki, ale owady pełzające u stóp króla i arbitra? Każdy Lew czy wszystko dodatni w opisie jej znaku – to prawda, ale wszystkie negatywne – machinacje drobnych złośliwymi krytyków. Najbardziej zdumiewające jest to, że on ma rację. Leo naprawdę jest królem wśród 12 horoskop znaki. On zazwyczaj rodzi się z wielu talentach, to wszystko przychodzi łatwo, szybko przyzwyczaja się do niego i otrzymuje pochwały za pewnik. Społeczeństwo, jak wiemy, nie podoba mi się najszczęśliwszym. Ten aspekt jest niezwykle interesująca zgodność znaków. Leo i Leo – to wieczna walka. A jak mogłoby być inaczej, gdy jeden związek dwóch liderów spełniać dwa egocentryczny ubiegania się o tron. Oni z pewnością zrozumieć siebie intuicyjnie, a każdy z partnerów widzi w sobie, a to irytuje i zachwyca jednocześnie. Dlatego też, jeśli chodzi o kwestie takie jak „znaki zgodności,” Lew i Lion – nie najbardziej harmonijne połączenie.

Jednak ten związek może być bardzo skuteczne w przypadku, jeśli jest tam szeroki Lwy Suite. Otoczony innymi znakami obie są w stanie „hang out”, aby rozbawić swoją samoocenę, aby zostać obciążony nową pozytywną energię, która wystarcza do zneutralizowania negatywnych od konkurencji.

Dlatego odpowiedź na pytanie „Czy Leo i Leo podpisuje kompatybilność jest dostępny” nie jest tak oczywiste. Poza tym są one doskonale zbiegają się w przyjaźni, tworząc doskonałe partnerstwo obejmujące współpracę biznesową. Dwa lwy w zarządzie spółki są w stanie pokonać każdą konkurenta dominującej Unii. W ogólnej zgodności znaki Lev Lev można scharakteryzować, jak to możliwe, pod warunkiem, że jeden z nich zdolność do kompromisu.

Co do pytania o to, że nic co ludzkie nie jest im obce. Zgodność Leo girl – Lion-człowiek może zostać uznany za całkiem do przyjęcia, bo dziewczyny tego znaku można przypisać bardziej do kategorii wielkich kotów, które są zabawy, niezwykle piękna, zgrabna, inteligentna i obdarzony wieloma talentami od urodzenia. Jednak, podobnie jak wszystkie koty są kochający wolność, nie toleruje krytyki, podatna na pochlebstwa i kocha luksus. Lew-człowiek ma silną charyzmą, wie, jak wyglądać pięknie, aby się zakochać, ale zawsze patrząc na reakcję innych do swoich działań, grać trochę na publiczności. Z nim zawsze jest zabawa, to jest w stanie zorganizować taką niespodziankę, z których każdy może stracić głowę. Obojętnie, ale lwica. Reaguje na wszystkie przejawy sympatii jak oczywistością. A jak mogłoby być inaczej, bo to jest – Lioness.

Wygląda o wiele bardziej interesujące horoskop zgodności Panna i Leo. Tutaj shlestyvayutsya egocentryzm Lew i Panna pedantyczny konstruktywizm. Związek ten jest zwykle wydajne i harmonijne, zwłaszcza między bardziej dojrzałych dziewic i młodych lwów. Oczywiście, jak w każdym związku, ta kombinacja obie strony muszą wykonywać maksymalnej tolerancji, tolerancji i gotowość do kompromisu. A potem nic nie może powstrzymać ich związek będzie silny i trwały.