794 Shares 5967 views

Mogę Oblicz szczęście?

„Człowiek rodzi się do szczęścia jak ptak do lotu”, jak wyrażenie brzmi dobrze. Oczywiście, każdy ma swoje własne rozumienie szczęścia: dobra praca w prestiżowej jednym, wzrost w szeregach w drugiej. Jeszcze inni uważają, że szczęście jest w „grube” portfela. Ale w przeważającej części szczęścia, gdy nie jest to osoba, która jest łatwe i wygodne, że rozumie i akceptuje, iz kim chcesz rodzić dzieci, a życie żyć.

Nowoczesny tempo życia nie pozwala na zbyt wiele czasu, aby poświęcić się poszukiwaniu drugiej połowie, a zwłaszcza charakterystyczne dla mieszkańców dużych miast. Dobrze, jeśli zespół jest duże i różnej płci, ale co z tymi, którzy pracują wśród ludzi takich jak ja pojedynczych i jednej płci z wami? Gdzie spojrzeć na prawo jednego, który jest prosty i ciepły? I nie popełnić błąd?

Dziś, coraz więcej osób zwraca się do internetowych serwisów randkowych, które starają się wśród setek ludzi na zdjęcie i przejrzyj rodzimych oczy. Internet – ogromna sieć i szukać krewnych, to jest bardzo trudne do milionów oczu. Ale kto powiedział, że to niemożliwe? Pierwszą rzeczą do zrobienia – znaleźć miejsce, gdzie ludzie nie zbierają prostu flirtuje lub pochodzącym od kilku dni lub tygodni, a mianowicie tych, którzy są „dojrzałe” na poważny związek. Tych, którzy szukają nie człowiek zwykłą rozrywką i zbudować rodzinę ze wszystkimi jej konsekwencjami. Identyfikują takie miejsca mogą być na reklamy, które są tam umieszczone. A obecność w sprawie zgodności stronie testowej. Z tego testu można znaleźć tych, z którymi mają wspólne interesy i poglądy. A następnie przystąpić do wyboru potencjalnego partnera.

Oczywiście, w życiu dużo o człowieku można dowiedzieć się z jego zachowanie, obyczaje i rozmowy. W świecie wirtualnym jest to trochę trudne, ale jest to możliwe. Jeśli dana osoba jest naprawdę szuka poważnego związku, jego zdjęcie zostanie opublikowane na stronie internetowej na zasadzie obowiązkowej. I będzie jasne, a oczy nie są zamknięte, ciemne okulary. Jest to pierwszy znak, że dana osoba jest otwarta na miłość, a on nie ma nic do ukrycia. Jego zapowiedź zawiera nie tylko fizyczny opis przyszłego partnera, ale również pożądanych cech. O człowieku, wypełnione całkowicie i szczegółowo. Szczególnie uważnie przeczytać odpowiedź na pytanie „dlaczego rozstał się ze swoim byłym partnerem.” Jakby nie było, ale trudno jest znaleźć mężczyznę, który podczas swojego życia nie miał partnera, szczególnie w okresie dorosłości. Jeśli dana osoba jest całkowicie obwinia przeciwną stronę przerwie, po prostu zamknąć profil. Nie ma jednej spór winien. Winę zawsze dwa.

Po wyborze profili pozostaje ci nie więcej niż dziesięciu (w najlepszym wypadku) z potencjalnymi partnerami. I przychodzi początek miłości. W pierwszym liście nie powinno pisać dużo, ponieważ głównym celem – aby przyciągnąć uwagę ludzi do swojego profilu, daje mu możliwość porównania życzenia i interesy. Jeśli jest on również w swoim profilu interesującego dla siebie dane, korespondencja będzie kontynuowana, ale jeśli nie, to wciąż masz wybrane profile.

Do pewnego stopnia poprzez randki online, kosztował więcej niż realne. To dlatego, że w realnym antropopresji kolejne zapachy perfum, ton głosu, sposób mówienia. Znajomość przez takich efektów internetowych nie są dostępne, i mierzyć osobę jaśniej. Z drugiej strony, nie każdy wie, jak pięknie wyrazić na piśmie swoje myśli i pragnienia. Ale można zrozumieć mężczyznę lub nie w procesie komunikacji.

Po ustaleniu, że ty i ta osoba jest interesująca i ma wiele do zrobienia w odniesieniu do życia, zaczynają się umówić. Teraz będzie to spotkanie znanych osób, które są wygodne i teraz razem może nie chcą opuścić wtedy.