236 Shares 6829 views

Jak przyciągnąć faceta? praktyczne porady

Z pewnością każda dziewczyna czasami zastanowić się, jak przyciągnąć faceta. Prostych porad w tym artykule pomogą Ci w tym.


Jak przyciągnąć faceta? Zdefiniuj „Twój” typ

Wszystkie działania muszą zaczynać się od jasnego określenia celu. Co dokładnie chcesz? Public relations? Co facet? Wyobraź sobie swój wizerunek, charakter, zachowanie. Tak, można łatwo obliczyć później „swój” typ i nie być rozproszony przez tych, którzy nie są w twoim stylu.

Zrób listę. W 1. kolumnie przechowywania cech, które musi posiadać swój potencjał faworyta. W 2 – te chciałbyś zobaczyć w nim. A w 3. wybrać jakość, że w żadnym wypadku nie będziemy tolerować. Patrz ciągle do swojej listy.

Jak przyciągnąć faceta? Bądź pewny siebie

Jeśli są wewnętrznie mocowane, chłopaki będą go poczuć i dostać swoją partię. Postaraj się znaleźć w nim coś wspaniałego i wyjątkowego. Kochaj siebie, swoje ciało. Wtedy zaczynają dostrzegać i kochać innych. Myśl pozytywnie! Szukać radości w każdym momencie życia!

Jak przyciągnąć faceta? Akt!

Jeśli po prostu siedzieć w domu i płakać o nieudanej miłości, to niczego nie zmieni. Pomyśl o tym, gdzie mogą oni „kumać” chłopcy swoim rodzaju. Sensu szukać koneserem sztuki wysokiej na skale koterii. Nie mniej sensu umilić wieczór w barze z przekąskami w przewidywanie zabezpieczonej dżentelmena.

Ale nie idź do tych miejsc, które Cię nie interesują i nieprzyjemne. Nie patrz na ich przeznaczenie na lodzie, kiedy nie zaśniesz z nudów. Engage ulubione rzeczy. Spotkać ludzi o podobnych poglądach są o wiele ładniejsze.

Jak przyciągnąć faceta? Spójrz na 100%

Kto wie, kiedy i gdzie czyha na ciebie do swojego przeznaczenia? Może spotkasz go do sklepu za rogiem. Ale on może przejść, jeśli będzie rozciągnięty sportivkah i „sianie w stodole” na głowie.

Zawsze staramy się utrzymać dobry nastrój i schludny wygląd. Ubierz gustownie. Nie ma potrzeby, aby coś z siebie, co nie jesteś. Nie przekształci się w wampira, jeśli to nie jest twoje. Poznaj niektóre ubrania i żyć z mężczyzną. Szybko znudzi się gra żadnej roli. I chcesz być sobą. Ale twój partner nie może zatwierdzić. W końcu jakoś poznałem drugiego.

Dlatego ubrać ze smakiem i w zależności od sytuacji. Na przykład, nawet nie najpiękniejszy wieczór lub koktajl nosić na piknik. Lub przyjść do stałej instytucji w dresie. Państwa zdanie powinno być zawsze na swoim miejscu.

Jak powrócić do ukochanej faceta?

Przede wszystkim myśleć o przyczynie swojej choroby. Spójrz na wszystko z zewnątrz. Nie obniżyć całą winę na niego lub siebie. Na pożegnanie, absolutnie zawsze winę za oba. Zastanów się, czy naprawdę chcą być razem? Jak można uniknąć takich błędów w przyszłości? Czy jesteś gotowy na zmianę? Jeśli tak, należy działać.

Daj się do góry. Pozytywnie patrzeć na świat i nie przylegają do niego. Wystarczy zapytać spokojną rozmowę i omówić dalsze możliwości. Spróbuj zrozumieć siebie – nie wysyłamy roszczeń. Najważniejsze w tej rozmowie – to uczciwość, szczerość i życzliwość.