248 Shares 2863 views

Jak zdobyć facet zazdrosny, gdy związek zakończył się między wami

Jak zdobyć facet zazdrosny, gdy związek zakończył się między wami? Aby odpowiedzieć na to pytanie, istnieje wiele powodów, być może przyczyny są znaczące, a być może nie bardzo ważne są dla ciebie. Oczywiście, zazdrość – jest złe, ale czasami, w szczególnych przypadkach i jest przydatny jako rodzaj terapii.


Rozważyć opcje, jak to jest możliwe, aby uzyskać facet zazdrosny:

1. Jeśli bieżąca życie jest o wiele lepiej bez obecności jej byłego chłopaka, więc jesteś szczęśliwy. I wykazać to szczęście z pomocą uśmiechów i śmiechu, oczywiście, jest to niezbędne dla wszystkich, w tym swoim ex.

2. Jeżeli spełnione przez długi czas i udało się uzyskać wspólnych przyjaciół, upewnij się, że powinny one być w bliskim kontakcie. Spotkać się z nimi tak często, jak to możliwe, powinny one odgrywać ważną rolę w swoim życiu, a mianowicie rolę ambasadorów pośrednie, między tobą a swoim ex.

3. Jak mogę zazdrosnego byłego chłopaka komunikowania się w sieciach społecznościowych – nigdy wysyłać wiadomości i statusów przygnębiający treści, które czujesz smutny, samotny, albo że masz złamane serce. Wręcz przeciwnie, należy dodać do swojej strony tyle muzyki zabawy i nie zapomnij podzielić się swoimi wrażeniami, jak dobrze spędzony weekend w klubie lub w filmie z raczej przyjemnego starego znajomego.

4. Aby być w przypadkowym spotkaniu Żałował rozstanie, trzeba być zawsze gotowy w każdej chwili do tego spotkania. Nawet jeśli poszedł kupić chleb i mleko w sklepie lub we wczesnych godzinach porannych, spacery z psem, trzeba wyglądać najlepiej. Nie, oczywiście, nie mówimy o wieczorowej sukni i makijażu powodując, ale zadbany i czysty, zawsze powinieneś być.

5. Jedną z opcji, jak zdobyć faceta zazdrosna – to jak na romantyczną kolację z jednym z waszych wspólnych przyjaciół. A jeśli ten byłby tych, którym on był zazdrosny o ciebie kiedykolwiek wcześniej, uważają praca jest wykonywana. Nie warto zbytnio flirtuje na bieżąco, być przyjazny i ciepły byłoby wystarczające.

6. W obliczu szansa ze swoim ex, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania, konieczne jest prozaiczny sposób, jakby mimochodem. Jeśli zapytać, na przykład: „Jak się masz?” – odpowiedź jakby prawie nie wiem. Nie należy rzucać leniwe oczy, smutne westchnienie i pokazać ich żal.

7. Podczas komunikacji ze swoim ex człowieka jest często warto spojrzeć na zegarek, nie zaszkodzi przypomnieć, że jest zbyt późno, niech zrozumieć, jak wiemy. Być może jesteś w pośpiechu na spotkanie z kimś, może pośrednio nawiązuje do faktu, iż odnowienie relacji później.

8. Nie być wrogi lub obojętny, jest to tylko jeszcze raz podkreślić fakt, że masz to nadal nie jest zapomniany, a to powoduje, że ci mnóstwo emocji. A jeśli zachowują się w jego obecności zrelaksowany i swobodnie, uświadamia sobie, że więcej nie obchodzi.

9. Jak zdobyć faceta zazdrosny, gdy pojawił się nowy młody człowiek w swoim życiu? To proste! Pamiętaj, aby zapoznać ich, i nie zapomnij flirtować z nowym kochankiem w obecności byłej, ale z umiarem, nie zachowują się w sposób wulgarny i rozwiązłość. A jeśli były prosi o nim coś, a odpowiedź tylko do punktu i zwięzły, tak że twoje zachowanie nie wydaje się udawał.

10. We wszystkich powyższych można subtelnie flirtować z kimś przed nim. Rozmowa, kontakt wzrokowy i pary dotyka ramię lub ręka będzie wystarczające, aby były chłopak zobaczył, że sympatyzuje z drugiej.

Jak zdobyć faceta zazdrosny? Która z powyższych metod bardziej skuteczne? Oczywiście, do ciebie, bo nikt nie może wiedzieć, ex-chłopak jest lepiej niż ty. Jednak bez względu na to zdecydować, w którą stronę „łaskotanie” nerwy go nie wybierać, najważniejsze jest zrozumiałe – nie jest niezbędne cykle na przeszłości. Życie toczy się dalej, wiele interesujących nas czeka, więc wzmocnienie pewność chodu musi tylko do przodu.