568 Shares 4386 views

Kitty i Hippo lub pieszczotliwie nazywać Kobieta

Romans nie jest możliwe bez miłe słowa. Wyrażają one całą czułość i przywiązanie, podkreślają stopień intymności i miłośników Otwartość Unii. Ponadto zdrobnienie, który cieszy się jeden z partnerów, można powiedzieć o nim bardzo dużo. Zatem najczęściej leczenie „Pussycat”, „królik”, „ryba” i „Słońce” i mówić o braku bardzo silnych uczuć około ogromny problem z fantazji. A jeśli deficyt wyobraźni można jeszcze jakoś się pogodzić, deficyt miłości – jest absolutnie nie do przyjęcia.


Ale niech nam jeszcze rozważyć bardziej optymistyczny scenariusz. Więc młody człowiek obsesję na jedno pytanie: jak pieszczotliwie nazywają dziewczynka? Ten problem najczęściej występuje bardzo wcześnie w relacji. W bardziej dojrzałej unii ma już swoją historię, niepowtarzalną stowarzyszenie, wspólna pamięć, a nawet rodzaj języka, który jest zwykle przypisany według zupełnie nowego znaczenia. Na przykład, odwiedził wystawę razem karłowate hipopotamy i otrzymał z tego niezapomnianych wrażeń i dużo zabawy. Teraz wspaniałym hipopotam pet dla obu stron – nie jest to ogromny ssak ciężki i łagodny, miły i taktowny zwierzę. Logiczne jest, że teraz słowo „Hippo” lub różne pochodne – to świetny sposób, aby delikatnie nazwać swoją dziewczynę.

Ale co, jeśli taki związek faza jest nadal w swoich snach? Pieszczotliwie nazywać dziewczyną, która po raz pierwszy zgodził się pójść z tobą na randkę? Warianty wcześniejszych relacji, notorycznie wpół mityczne stworzenia z rodziny gryzoni i kotów są eliminowane natychmiast. Najprostszym sposobem, oczywiście, aby połączyć swoją pasję z nazwy – co najmniej, psychologowie mówią , że taki zabieg spowoduje więcej pozytywnych emocji niż z wyciem protestu. To jest całkiem do przyjęcia i zdrobnienie, oczywiście w granicach przyzwoitości.

Częstym taktyka i strategia tego rodzaju „nazywania” jest bardzo zależna od swoich planach na przyszłość. Innymi słowy: co trzeba nazwać miłą dziewczynę. Jeśli zainteresowanie płci pięknej tylko o charakterze seksualnym, to nie jest zazwyczaj słowo – niepotrzebne. Oczywiście, można dowiedzieć się serdeczne nazw do „renomowanych” forach internetowych, patrz „Jak uprzejmie nazwać Woman”, ale oryginalność, szczerość i wartość literacka tych rzeczowników i przymiotników domowych jest bardzo wątpliwe. Ponadto leczenie „dziecko”, „dziecko” i inne takie, że większość kobiet nie są traktowane poważnie.

Ale jeśli naprawdę chcesz wyrazić delikatne i nieśmiałe uczucia i emocje, które pojawiają się, gdy masz tylko jedną postać ukochanej – słuchać siebie i swoich uczuć, jak banalny jak się może wydawać. Każdy człowiek ma pewną asocjacyjne obrazy, które powstają w umyśle, gdy uczucie szczęścia i radości – jest pewnego rodzaju symbolem, poszczególne oznakowania w całej światła i piękna, duchowe wewnętrzna łaska. Fajerwerki, rumianek, morze, wiatr, pisanie, muzyka, przestrzeń, zapach deszczu, światła miasta nocą – wszystko, wszystko, niedaleko ciebie. Przed pieszczotliwie nazywany dziewczyna, spróbuj porównać swój „szczęśliwy” z pojawieniem się obrazu lub wewnętrznych cech przedmiotu podziwem. Najprawdopodobniej dotykania sama nazwa przychodzi do głowy. A jeśli to jest jak i uroczy towarzysz, wtedy twoje relacje doskonałe prognozy na przyszłość – w rzeczywistości jesteś bardzo blisko psychicznie. Być może, wkrótce staniesz się szczęśliwą parą, pingwiny, wielbłądy lub jakiś dziwny tigrokotov.

Jest naukowo udowodnione, że bardziej słodkie i wzruszające imiona partnerów dać siebie, tym większa między zaufania i wzajemnego zrozumienia, tym silniejsze i bardziej niezawodne niż ich związku. Decydując pieszczotliwie nazywać Kobieta, zaufanie emocje i wyobraźnię. To nie jest nawet bardzo dobry komplement, wypowiedziane szczerze iz głębokim uczuciem, dużo lepiej niż wysoce inspirujących zwrotów zręcznie wymyślone i dokładnie zapamiętane.